bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSGD] Dwayne Lopez
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 22:58

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.+

Jābūt vismaz 20 gadus veciem. +

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai. +

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Lopez
1.2 - Vārds: Dwayne
1.3 - Dzimums: Vīrietis.
1.4 - Dzimšanas datums: 06.12.90
1.5 - Vecums: 30.
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis.
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Los Santos, San Andreas, Idlewood #5.
1.8 - Tālrunis: 478094.
1.9 - Pašreizējās licences: Autovadītāja apliecība

[+] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [✓]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Tādas nopietnas darba vietas man nav bijušas, esmu piestrādājis Los Santos Pizza Stack, vajadzēja naudu mācībām, tās esmu beidzot pabeidzis un esmu gatavs strādāt ar pilnu atdevi!
2.3 - Amata nosaukums: Ugunsdzēsējs.
2.4 - Iegūtie sertifikāti: - 
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis):


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Vēlos pievienoties Los Santos Fire Departament, jo Los Santos ir vajadzīgi tik spējīgi cilvēki kā es, kurš gatavs atdot dzīvību šim darbam. Šis darbs ir mana sirds lieta, nāku laba mērķa vārdā strādāt uz Los Santos Fire Departament, lai nodrošīnātu drošu Los Santos. Ar uguni ir bijusi saistībā, tā nav sveša lieta. Galvenais ir rīkoties nekavējoties.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Vienmēr pabeidzu visu līdz galam, nekad neatstāju pusratā to. Esmu spēcīgs gan emocionāli, gan fiziski kā jau ugunsdzēsējam pienākas. Neuzskatu, ka dzīve man sagādātu grūtības kā teikt šo dzīvi māku dzīvot, tā man škiet pārāk vienkārša. Neuzskatu, ka pasaulē vēl būtu tāds cilvēks kā es, uzskatu, ka Los Santos Fire Departament tiešām mani vajag!
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos kāpt pa karjeras kāpnēm, vēlos sākt visu no paša sākuma un pierādīt uz ko esmu spējīgs, nevis tukši runāt! Esmu par lielu Los Santos, nevis par dīgstāvi!
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Riski vienmēr ir un būs, ir teiciens, kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Riskus apzinos, kā jau minēju esmu gatavs pat vajadzības brīdi atdot savu dzīvību. Saprotu, ka varu sevi smagi satraumēt, varu sakropļot sevi. Es zinu uz ko es parakstos un uz ko es eju!


 
Parakstīts, Dwayne Lopez

Signature

13.09.2020.

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 18.
4.2 - In-Game UCP vārds: XmacePI
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 4 gadus.
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Jā, Dwayne Lopez#2789
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://prnt.sc/ugncyi

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 15:38
0
post


GhRndIE.jpg
 

Cienījamais  Dwayne Lopez, esam nolēmuši apstiprināt jūsu CV. Sazināsimies ar jums tuvākajas dienas.

              Ar cieņu:

Los Santos Glābšanas Dienesta Vadība.

Pēdējo reizi rediģēja Daave, 2020. gada 14. septembrī, 15:38.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0