bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSAK] Mike Crosby
ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 22:46

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Mike

 - Uzvārds: Crosby

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 131195-21501

 - Dzīves vieta: Los Santos

 - Nacionalitāte: Amerikānis/Baltādainais

 - Talruņa nummurs: 846591

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Venturas Auto Konfiscētuve

 - Amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis/ Konfiscētājs,varu būt abos virzienos,spēt to apvienot!

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Tiešām liela,bagātas zināšanas,ko labprāt parādītu,izliktu ne tikai uz papīra,bet arī darbā,pie tehnikas!

 - Izglītības iestādes: Los Santos izglītības iestādes,sākot no bērnudārza,beidzot ar augstskolu.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: N/A

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Tieši tā!

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: A kategorija

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jo esmu vairāk kā piemērots tieši šam darbam,vakancēm!

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Tātad es protu lieliski komunicēt ar cilvēkiem. Esmu ļoti kārtīgs un savu darbu daru ,kā man liek to darīt. Neesmu stūrgalvīgs un slinks. Pirms kautko daru, vienmēr pārprasu vai to vajag darīt vai nē. Protu apieties ar auto tehniku. Sniegšu regulāras atskaites par konfiscētajiem automobīļiem. Manuprāt, tagadējie konfiscētāji netiek galā ar Los Santos automašīnām, jo to ir tik daudz, cik reizes braucot garām redzu, ka tie ir nepareizi novietoti, bet nu neko nevaru darīt tās lietas labā. Jūs man varat dot iespēju labot Los Santos automašīnu novietojuma stāvokli. Es jūs nepievilšu, es apsolu. Pirmstam tiku strādājis Syndicate garage servisā par mehāniķi, bet uzrakstīju atlūgumu, jo bija ļoti maz klientu. Ceru, ka mani pieņemsiet mani un kopā ar visu kolektīvu varēsim šo problēmu atrisināt! 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Mārcis

 - Vecums:18

 - SS no /history:Ja ir vajadzība,tad privāti

 - SS no /stats: -;-

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 22:54
0
post


Cienījamais Mike Crosby, esam nolēmuši apstiprināt jūsu CV. Sazināsimies ar jums tuvākajas dienas.

Ar cieņu:

Los Santos Konfiscētuves priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0