bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
1
topic
(Sūdzība) Žigulis
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 14:14

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  Valchhaaa

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: David Durant

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Meiģina man iestāstīt to,ka auto ir pircis no GM kaut iespējams ka tas ir samelojis ad,lai iegūtu automašīnu.

Pierādījumi:https://cdn.discordapp.com/atta…78/unknown.png

Komentāri: Tātad,šis viss notika Es savu X5M iemainīju pret šo AUDI RS6 kurš ir Baltā krāsā,un ar Aftermarket diskiem,Auto tika uzlikts uz mana F3,jo man nebija slotu iekš F10,Domāju,ka tas ir tīri saprotams,ka auto rpiski ir uz mana vārda,bet iekš F10 nav,jo tas ir uz F3.(Nepietiek Slotu) Nedaudz pārtraucu spēlēt MTA,pēc kā pēc neliela laiciņa ienācu online un skatos,kur mans RS6 ir palicis? Rakstu visiem cilvēkiem,kuri iekš kāda raksta ir pieminējuši RS6,Sazinājos ar dandāli,pēc kā viņš teica,es zinu kam viņš pieder,viņš man pateica vārdu,es cilvēkam laipni PM uzrakstu ka vēlos ar viņu satikties OOC iekš IGS,labi satiekamies,es izsaucu adminu LUĪZE atnāk luīze,ar Sneaky un saka ka automašīna nav mana,bet tā ir bijusi uz mana F3,kā jau teicu,rpiski auto ir uz mana vārda,bet dēļ tā,ka nepietika slotu,auto tika uzlikts uz F3,tagad man pietiek slotu,jo daži auto ir izdzēsti,vēlos lai man atdod auto,un lai soda personu kurš ieguva auto no Admina,Dandijs bija iekš situācijas,kad man pārdeva manu RS6,kā arī pat pasauca adminu,lai to man uzliek uz F3.Paldies

Valchhaaa                                                                                          

 22.08.2020

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:58.

Bambusa Lācītis 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 14:17
0
post

Logifiles no brīža kad ieguvi auto.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 14:20
0
post

---TC--- Situācija Tika Atrisināta.

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2020. gada 22. augustā, 14:20.

Bambusa Lācītis 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0