bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
2
topic
Gamemaster pieteikums
Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:05

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ / ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ] Atzīmēju ka jā jo man kāds teica, ka pēc tāda laika viņi neteik ņemti vērā.

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Denijs 

Iepriekšējie nickname: Freimis

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Ir 5 personāži, bet vairāk balstos uz 1, un tas ir Joe Blakson un atrodas iekš Los Santos Customs 

Pieredze kā Gamemaster: Gandrīz nekāda, bet katrs var iemācīties

Pieredze Roleplay jomā: Dažus gadus jau spēlēju RP serverus iekš MTA, viss sākās ar Playhard un tagad esmu nonācis šeit

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams esmu, bijis sodīt parr ooc terminiem, bet nu katram šad tad kas tāds notiek

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad mani sauc Denijs, ir 17 gadi. Patīk nodarboties ar Basketbolu, volejbolu pārējo laiku ja nav ko darīt pavadu pie datora spēlējot CS vai MTA

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Cik redzu iekš servera uzrakstot /staff ļoti reti ir kāds GM iekš spēles, tākā es parasti uz vakara pusi eju iekšā un parasti nosēžu līdz vēlam vakaram, tajā laikā varētu izspalīdzēt spēlētājiem pieņemot reportus un izskatot situācijas, par kurām kāds spēlētājs nav apmierināts.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): 

Tātad kā jau teicu mani sauc Denijs, bet forumā esmu zināms kā Swa.

Protams, ir bijušas nesaprašanās ar servera administrāciju kas noveda pie ajailiem, bet pēc katras reizes esmu apzinājos savu vainu, un pašlaik kā redzams augstāk esošajā bildē esmu mainījies un uztveru noteikumus nopietnāk.

Kā jau augstāk minēju pieredze šajā statusā ir ļoti minimāla jeb būtībā nekāda, tādēļ es centīšos iemācīties, un protams, parādīt sevi no labākās puses palīdzot cilvēkiem ar reportu pieņemšanu, ja tas attieksies uz šo statusu. 

Es esmu ļoti centīgs un viena lieta kas man pašam nepatīk ir tas ka daļēji esmu perfekcionists, tas ir neskatoties uz darba grūtību es to centīšos paveikt to ļoti uzmanīgi un rūpīgi un, protams, ja es viens pats nevarēšu tikt galā tad centīšos sadarboties ar kādu augstāk stāvošo iekš komandas un izsprast visu sīkāk un kārtīgāk.

Tākā redzu, ka serveris attīstāt uz priekšu, vēlos ieguldīk daļu savu laiku un plaīdzēt tam un pašiem spēlētājiem.

Apzinos to ka sākums būs ļoti grūts, līdz pats nostiprināšos var vajadzīgajām zināšanām iekš šī amata un es apņemos iemācīties visu patstāvīgi. (Tas ir komandas un rīkošanās dažādās situācijās)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams, es apzinos šo lietu un tādeļ centīšos lai tas tā nenotiktu.

Piebilde: Sapratīšu ja civlēki nevēlas man redzēt iekš servera komandas, bet tas mani neapstādinās iekš servera.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:14
0
post

rec jo kaiminos dzivoja

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:20
0
post

5 minūšu cv, kaut kāds no-name cenšas iegūt zaļu niku tabulā.
PRET! Dosim iespēju citiem kandidātiem.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:07
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:21
0
post

Snulf, tev tik pa 35 euro gm spid, tapat, ka vecajos labajos.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:23
2
post

Pret,labāk dotu AngelXD

 

 

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:28
1
post

macies no daringa dabusi atri gm.

Pret nekadi neesi pieradijis sevi.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:07
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:35
0
post

Pret, nav pietiekošas pieredzes un zināšanu priekš šī amata.

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:36
0
post

it izz what it izz

pret

neesi pieradijis sevi

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 23:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 19:49
0
post

Pret, neesi dzīvojis kaimiņos  un es tevi 1x redzu. 

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 22. augustā, 07:40.


Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 19:55
0
post

 Šaut māk. Terras paņems. Veiksmi! Par

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 20:42
0
post

Diemžēl nebūs , pirmo reizi tevi redzu piedod.

Pie tam piestrādā pie gramatikas , izspalīdzi diemžēl tā nav jārakta.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 21. augustā, 20:43.

 

mamba yeaz
Lietotājs+
Krixters
71 atbildes forumā
Online: 4d 16h 0m
Redzēts 2021. gada 20. jūlijā, 02:03
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 20:54
0
post

Sakarīgs fujaks, izpalīdzīgs, daudz man palīdzējis esi. PAR

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 22:21
1
post

yuu, sitam fujakam zala gaisma, RP scena tiesi latviesu serveros jau padsmit gadu pieredze, ja skaitam arzemju, tad vel kadi pieci klat, ja nemaldos, kopa sakam rpot 2004 gada, arzemju serveri - San Fierro RP, bija diezgan labs toreiz, nezinu ka tagad ir, bet tapat zala gaisma, dzeks uz visiem 100 daris uzdevumu!

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 21m
Redzēts 10. maijā, 17:00
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 23:35
0
post

pret, nav pieredzes.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 19:25
0
post

Swa pazīstu jau kādu laiku un viņš vienmēr ir maksimāli centies attēlot lomuspēli.

Viņš ir ļoti nopiets un ar vēsu prātu, kas ,manuprāt, ir nepieciešams, lai būtu iekš staff'a.

Es došu PAR, jo uzskatu, ka ir spējīgs pavilkt statusu un nedarīs nekādus sūdus.

(p.s par šo pieteikumu viņš jau domāja vairākus mēnešus)


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:07
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 12:57
0
post

Paceļu.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 13:16
0
post

Došu par, viens no tiem retajiem, kas negrib huiņu darīt.

Džeks ar glavu uz pleciem.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 09:37
0
post

Nesaies šitas vecīt, nav pieredzītes, pret.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 09:56
0
post

Cilveks nevar but ar pieredzi, ja vinam nedod iespēju. Kapēc man liekas, ka busi no chalisiem, kas nemaces pievert acis uz maziem pārkapumiem. 

marcisxd
Lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 2d 3h 25m
Redzēts 10. martā, 21:51
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 11:31
0
post

manuprāt kick komūna nevajag staffu vairāk.  Ir jau pietiekoši daudz, pieredzējuši un aktvīvi administrātori. pret.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 12:14
0
post

Who TF is SWA tho? Pirmo reizi redzu džekiņu,serverī neesmu redzējis,vai vienkārši neesmu erpojis ar šo,pašlaik neitrāls

Bambusa Lācītis 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0