bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[LSSD] Henry_Williams
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. augustā, 17:25

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMA

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

Sodāmība nedrīkst pārsniegt - 3 sodus par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu mēneša laikā.

Sodāmība nedrīkst būt augstāka par zādzībām un huligānisma tipa noziegumiem.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Williams
1.2 - Vārds: Henry
1.3 - Dzimums: Virietis
1.4 - Dzimšanas datums: 21.05.93
1.5 - Vecums:27
1.6 - Dzīvesvietas adrese:Tar_Street māja #2
1.7 - Tālrunis: 433608
1.8 - Pašreizējās licences

[✓] Autovadītāja apliecība

[✓] Motocikla vadītāja apliecība

[X] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta:LosSantos glābšanas dienests
2.3 - Amata nosaukums:N/A
2.4 - Iegūtie sertifikāti:N/A


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Šerifa Departamentam? (150 vārdi minimums): Labdien, vēlos pievienoties Šerifa departmentam lai aizsargātu nevainīgus cilvēkus no kabatzagļiem/laupītājiem. Vairākkārt esmu pamanījis pats ejot uz veikalu ,ka cilvēki uz ielām uzvedas agresīvi un nedomā par savu un citu dzīvību kā arī vēlos kļūt viens no sheriffiem ,jo esmu apguvis medicinisko nozari un varēšu izpalīdzēt kolektīvam vajadzības gadījumos.
3.2 - Kādi, Jūsuprāt, būs jūsu pienākumi?:Patrulēt ārpus pilsētas ,ja nepieciešams iekš pilsētas un ķert ceļu satiksmes noteikumu parkāpējus vai arī noziedzniekus!
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Šerifa Departamentā:Iegūt cieņu no iedzīvotājiem/kolēģiem un iegūt augstus panākumus Sheriff departmentā!


| Sadaļa 4 - Zvērests |
Es,Henrijs Williams , apzinos, ka visa informācija, ko esmu sniedzis aplikācijā ir patiesa un pilnīga. Viss programmas saturs ir mans darbs. Es saprotu, ka jebkuras informācijas viltošanu, sagrozīšanu, apzinātu informācijas nesniegšanu vai slēpšanu var uzskatīt par iemeslu tūlītējai atlaišanai.
 
Es,Henrijs Williams, apstiprinu, ka visi ieraksti šajā aplikācijas veidlapā ir pareizi. Es apņemos, ka gadījumā, ja tiek konstatēts, ka kāda no manis sniegtajām ziņām ir viltota vai nepilnīga, vai jebkāda man slēpta materiāla informācija, manu kandidatūru var atcelt.
 
Es, Henrijs Williams, kā Los Santos Šerifa Departamenta pašreizējais pretendents un potenciālais darbinieks, saprotu, ka jebkura darbība, ko es veicu šajā jomā, ir tikai mans  personiskais spriedums. Tas nozīmē, ka tad, ja lieta, kas saistīta ar mani, tiks nosūtīta uz tiesu, es būšu atbildīgs par savu rīcību. Tas attiecas arī uz kaitējumu, kas tiek nodarīts Šerifa Departamentam saistībā ar manis veiktajām darbībām. 
 
                                                                                                                                                             Parakstīts, 

[H.Williams]
[02.08.2020]

(( | Sadaļa 5 - OOC Informācija | ))


5.1 - Vecums: 16
5.2 - In-Game UCP vārds: AngelXD
5.3 - Vai Tu jebkad iepriekš esi bijis policijas tipa organizācijā?Jā
5.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? :Jā
5.5 - Vai Tu spēsi lietot programmu TeamSpeak3?:Jā
5.6 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): Privāti iemetu :)

cau

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 03. augustā, 17:30
0
post

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA

APLIKĀCIJAS ATBILDE

Cienījamais Henry Williams. Veicot Jūsu aplikācijas izskatīšanu, rekrutācijas un apmācības divīzija sniedz savu gala atbildi. Jūsu aplikācija tiek apstiprināta. Tas nozīmē, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo kāŗtu - IntervijaAicinām Jums sazināties ar departamenta vadību caur tālruni 311, vai meklējot kādu atbildīgo šerifa palīgu mūsu iecirknī.

 

 

Los Santos Apgabala Šerifa Departaments
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA
1817 Cress Avenue, Dillimore
Los Santos, SA 808

Lietotāji skatās šo tēmu: 0