bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
1
topic
[LSSD] Parker Moreno
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 21:34

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMA

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

Sodāmība nedrīkst pārsniegt - 3 sodus par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu mēneša laikā.

Sodāmība nedrīkst būt augstāka par zādzībām un huligānisma tipa noziegumiem.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds:Moreno
1.2 - Vārds: Parker
1.3 - Dzimums: Vīrietis 
1.4 - Dzimšanas datums: 01.08.88
1.5 - Vecums:32
1.6 - Dzīvesvietas adrese:Los Santos Suarez Apartaments #3
1.7 - Tālrunis: 861663
1.8 - Pašreizējās licences

[✓] Autovadītāja apliecība

[✓] Motocikla vadītāja apliecība

[X] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [X/✓]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta:Los Santos Policijas Departaments
2.3 - Amata nosaukums:Seržants II
2.4 - Iegūtie sertifikāti:N/A


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Šerifa Departamentam? (150 vārdi minimums): Es vēlos pievienoties Šerifa Departamenta komandai,jo vēlos turpināt savu darba karjeru ar policijas,militāro novirzienu.Esmu strādājis Los Santos Policijas Departamentā,kur savā karjeras gaitā tiku līdz Seržanta amatam.Pēc aiziešanas,esmu nolēmis pieteikties Šerifa Departamentam komandai,lai palīdzētu pašreizējiem darbiniekiem un Los Santos iedzīvotājiem.Piesakos šim Departamentam,jo vēlos izmantot savas zināšanas,fiziskās dotības un labās īpašības,kuras ieguvu savā bijušajā darba vietā,proti,arī uzlabot tās un vel vairāk attīstīt.
3.2 - Kādi, Jūsuprāt, būs jūsu pienākumi?:Patrulēt ārpus un iekš pilsētas,turēt mieru starp iedzīvotājiem,ķert CSN pārkāpējus,sodīt CSN pārkāpējus.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Šerifa Departamentā:Es vēlos sasniegt augstus panākumus iekš darba,tikt tālu šajā karjerā.


| Sadaļa 4 - Zvērests |
Es, Parker Moreno, apzinos, ka visa informācija, ko esmu sniedzis aplikācijā ir patiesa un pilnīga. Viss programmas saturs ir mans darbs. Es saprotu, ka jebkuras informācijas viltošanu, sagrozīšanu, apzinātu informācijas nesniegšanu vai slēpšanu var uzskatīt par iemeslu tūlītējai atlaišanai.
 
Es, Parker Moreno, apstiprinu, ka visi ieraksti šajā aplikācijas veidlapā ir pareizi. Es apņemos, ka gadījumā, ja tiek konstatēts, ka kāda no manis sniegtajām ziņām ir viltota vai nepilnīga, vai jebkāda man slēpta materiāla informācija, manu kandidatūru var atcelt.
 
Es, Parker Moreno, kā Los Santos Šerifa Departamenta pašreizējais pretendents un potenciālais darbinieks, saprotu, ka jebkura darbība, ko es veicu šajā jomā, ir tikai mans  personiskais spriedums. Tas nozīmē, ka tad, ja lieta, kas saistīta ar mani, tiks nosūtīta uz tiesu, es būšu atbildīgs par savu rīcību. Tas attiecas arī uz kaitējumu, kas tiek nodarīts Šerifa Departamentam saistībā ar manis veiktajām darbībām. 
 
                                                                                                                                                             Parakstīts, 

P.MORENO
02.08.2020

(( | Sadaļa 5 - OOC Informācija | ))


5.1 - Vecums: 15
5.2 - In-Game UCP vārds:YappiDoor 
5.3 - Vai Tu jebkad iepriekš esi bijis policijas tipa organizācijā?Jā
5.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? :Jā
5.5 - Vai Tu spēsi lietot programmu TeamSpeak3?:Jā
5.6 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):https://imgur.com/a/sLFNPSv">https://imgur.com/a/sLFNPSv

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 23:08
0
post

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA

APLIKĀCIJAS ATBILDE

Cienījamais Parker Moreno. Veicot Jūsu aplikācijas izskatīšanu, rekrutācijas un apmācības divīzija sniedz savu gala atbildi. Jūsu aplikācija tiek apstiprināta. Tas nozīmē, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo kāŗtu - IntervijaAicinām Jums sazināties ar departamenta vadību caur tālruni 311, vai meklējot kādu atbildīgo šerifa palīgu mūsu iecirknī.

 

 

Los Santos Apgabala Šerifa Departaments
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA
1817 Cress Avenue, Dillimore
Los Santos, SA 808

Lietotāji skatās šo tēmu: 0