bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]Harry Walker
SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 15:36

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Harry Walker

Vecums:26

Dzimšanas datums: 1.1.1985

Dzimšanas vieta:Los Santos,Idlewood Dzīvokļi #221

Štats:San Andreas

Tālrunis:588798

Pilsonība:Amerikānis.

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [x ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Glābšanas Dienests,Los Santos Konfiscētava,Los Santos Valdība.

Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks:

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Aizsardzības un drošibas dienesta sertifikāts.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams.Esmu ļoti pieredzējis virsnieks,spēju iesaistīties jeb kāda veida situācijas,kuras ir ļoti bīstamas,nebaigos no tādiem gadijumiem,kad sanāk apdraudēt savu dzīvību pret kādu bandīti,jeb kādu dzērāju,vienmēr došos un aizstāvēšu savu dzimteni''Los Santos''Esmu spējīgs komunicēt ar iedzīvotājiem,tos aizstāvēt kā arī doties augstu kalnos ar savu lepnību un savu identiskāko pieredzi līdz šim.Esmu ļotu komunikabls ar ik vienu.Pieredze apmēram ir apaļus 10 gadus,pirms pieredzi lēnām sāku apgūt iestājos drošibas un aizsardzības dienestā,kur veicu pirmos reidus.Protams nācās iesaistīties kritiskās situacijās,kur var zaudēt savu dzīvību,protams tajā brīdi viss tas process paveicās.Sīkak par savu pieredzi varu pateikt tiekoties departamentā.

Motivācijas vēstule:Sveiki!Mani sauc Harry esmu 26 gadus vecs vīrietis,ar vidēju miesas būvi,esmu amerikānu izcelsmes vīrietis,kas meklē ļoti atmaksātu un patstāvīgu darbu.Tātad nesen ieskatijso mājaslapā un sapratu,ka tiek meklēti patstāvīgi policijas darbinieki ar sākuma pieredzi šājā amatā,kā virsnieks,taču es vēlējos pamēģināt ko jaunu un neibujušu,kā arī zinu,ka man kā virsniekam pieredze ir diezgan liela.Esmu izgājis visas nepieciešamās augstskolas un citas izglītības iestādes,kuras būtu nepieciešams...nu lūk no šīm izejošām skolām esmu guvis ļoti lielu pieredzi.Esmu ļoti komunicējoš ar ik vienu,spēju sadarboties kolektīvā ar ļoti lielu darba spēju.Nekad nedarīsu to ko nedrīkst,esmu tikai par savu dzimteni,vēlos to aizstāvēt kā vien varēšu.Apsolos,ka netiks dzīta reputacija uz leju.Vienmēr esmu spejīgs iesaistītties komfliktos,jeb kurā situācijā.Esmu gatavs ieņemt šo amatu.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Kā jau mineju esmu visai pieredzējis darbinieks  ar vispārējo,izglītojošo pieredzi šādā amatā.Esmu gatavs doties darbā ar visa saviem darba spēkiem,aizstāvēšu sau dzimteni līdz šim.Pieredze ir apmēram 10 apaļus gadus.Esmu ļoti patstāvīgs darbinieks,kā arī minēju,ka esmu ļoti komunikabls,komunicējoš visprātīgs,kā arī sadarbojoš,Pašlaik neko daudz nestāstīšu,pieredze ir apskatāma klāatienē.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds:Kristers

UCP: Windows

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Kā jau minēju,spēju ļoti labi sadarboties kolektīvā,esmu ļoti draudzīgs,netaisu strīdus,vienmēr darīšu ko liek.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Protams.

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 19:34
0
post

Labdien, cienījamais H.Walkera Kungs! Paldies par ieguldīto laiku aizpildot pieteikuma anketu.

Ar prieku paziņojam ,ka tiekat pārcelts uz nākamo daļu, kas ir intervija. Ar jums mēs sazināsimies pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 217 skatījumi )
SmokeY, Kiwix, Cuhz, , Chill, IceKing, TheKeneddy, TheCrazyRolands, Madden, realduksitis, Rove, Sheriff, Devitais, Angelis