bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
[GameMaster] JayB
JayB
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 5d 7h 36m
Redzēts 2022. gada 24. aprīlī, 18:02
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:10

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Edgars

Iepriekšējie nickname: edgars123

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Ivar Botkin ((Daisy Dale Farm))

Tom Martinez ((N/A))

Lamar Anthony ((N/A))

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl tādas nav, bet manam draugam ir maziņš nepabeigts serveris kurā pa drusciņai mācos visas komandas.

Pieredze Roleplay jomā: Ui šeit varu izpausties, jo roleplay jomā esmu iesaistīts pietiekami ilgi apmēram 2-3gadus. Par šiem gadiem esmu pietiekami daudz ko iemācījies saistībā ar roleplay. Vari iečekot 'Daisy Dale' Farm. Paši pirmsākumi ir sākušies tieši kick.lv šeit jau erpoju 3 sezonu, esmu patstāvīgs spēlētājs... Parasti cenšos erpot kvalitatīvi un kur tik var to pielietot, kā jau visiem dažreiz aizverās un neko negribās darīt un it īpaši erpot, apmēram tāda man tā roleplay joma ir!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):  https://imgur.com/a/rRo9WwQ">https://imgur.com/a/rRo9WwQ

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad esmu parasts pietiekami slinks cilvēks atzīšos. Parasti, kad kāds pasauc ārā, uzspēlējam bumbu hambīšus vai vienkārši pamētājam bumbu. Bet parasti pavadu savu brīvo laiku pie datora tagad jau mazāk, jo atradu darbu. Šā vai tā pietiekami daudz sēžu piedatora un cenšos iemācīties jaunas lietas saistībā ar to. Vēl man patīk braukāties ar riteni, bet viss vairāk ar roleriem. Apmēram tāds es esmu.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Kā jau aukstāk minēju esmu šo serveri spēlējis 3 sezonas, neēsmu skraidītājs, nu kad bijāt ciet tad gan nācās citā paspēlēt... Bet par to nav stāsts. Par gamemasteru piesakos tāpēc, ka spēlē ieejot uzrakstot /admins īpaši daudz GM nav. Domāju, ka aktīvi gamemasteri nav par ļaunu un palīdzēs serverim aukt. Lielākais iemesls kapēc piesakos, vēlos palīdzēt jauniņajiem izprast, roleplay kā tas būtu viss pareizāk jātveido un ko nevajadzētu darīt, vainu tas būtu pret termiņiem vai server nepilnībām. Un maziņš pavisam maziņš kapēc vēlos kļūt par šī servera GM, vēlētos iemācīties kā vaig strādāt par gamemaster un piepildīt savu sapni. Tas laikam arī viss palielam kapēc vēlos kļūt par GM.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Tātad mani sauc Edgars esmu 14 gadus vec, kā jau lielākā daļa tagad domās "eh, atkal kaut kāds trolis vēlēs pieteikties GM''. Pats sevi novērtējot neēsmu trolis un cenšos atēlot roleplay cik vien varu un kā varu... Kā jau augstāk minēju dažreiz varu aizsvilties un par spīti neko nedarīt, tas pa laikam tik. Rakstu šo visu ar domu, ka vēlētos palīdzēt jauniņajiem vai arī pieredzējušajiem spēlētājiem ar nepieceišamo. Kā jau augstāk minēju uzrakstot /admins nav aktīvs staff NO HATE, protmas respekt visiem aktīvajiem Fosikam,SkyLine,Snake utt... un protams jaunajam aktīvajam TrustR! Vēlējos pateikt, ka aktīvs Staff neietu par ļaunu serverim, bet to tikai uzlabotu tapēc arī piesakos šim, domāju, ka esmu pietiekami aktīvs. Esmu cilvēks kurš nepametīs nevienu ja prasīs palīdzību, esmu izpalīdzīgs (savos līmeņos) kā arī draudzīgs varbūt tieši tas palīdzetu spēlētājiem palīdzēt iekš servera. Tas arī laikam viss, paldies par uzmanību jūsu atbildes gaidīšu ar nepacietību šeit apakšā! :)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:13
0
post

14 gados labak erpo par dazu labu, rec.

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:13
0
post

Sveiks sabiedrotais, vēlos atkal pateikt, ka lieku tev LIELU PAR. Tātad, pakaidrošu - tu esi ļoti strauji attīstijies RP jomā. Esi ļoti izpalīdzīgs, čakarējies veselu dienu ar mani, lai varu taisit ss ieks photoshop. Vienkārši respect Tev, esi vienkārši daudzus cilvēkus pasaucis uz kick.

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:16
1
post

No manis būs rekomendācija! Esi labi piestrādājis pie pieteikuma. Veiksmi!

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:18
0
post

rec, puika ar pamatiem, rubī fišk, viss būs lab.

 

Fosiks

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:18
0
post

Arī šoreiz likšu par..

Patīk tas, ka esi tāds neitrāls čuvaks, mierīgs un sakarīgs, kaut IC ar tevi nav bijusi nekāda veida saskarsme, izskatās, ka zini ko dari.

Veiksmi.

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:18
0
post

 Vienozīmīgi par, jo esam bijusi vienā f3, labi proti erpot(žēl kad pameti mūs:D), esi sakarīgs čalis, neskatoties uz to, kad tev ir 14.gadu. Labi proti vadīt f3 un domāju, kad tev nebūs problēmu arī ar GM statusu. Veiksmi tev! ;)

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 22:17
0
post

ja jau ofkors ir gm, tad viss ir iespejams

par

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 00:59
0
post

Rekomendācija! Domāju , ka spēsi tikt galā ar Gamemaster pienākumiem.

Pēdējo reizi rediģēja IceKing, 2019. gada 08. jūlijā, 01:00.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 19:37
0
post

Rekomendācija, atbalstu Tavas zināšanas un spējas, esi labi sevi pierādījis visur, kur esmu ar Tevi spēlējis...Bez problēmām.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 00:48
0
post

Par, Goblins tpt tulīt tevi pieņems.

Veiksmi statusā.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 00:52
0
post

Sveiks, JayB!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu pieņemt, kaut gan ļoti ilgi domāju, par tavu vecumu, bet balstoties uz sniegtajām atbildēm, viņas ir pozitīvas, tāpēc došu tev iespēju izcelties, un sākt kāpt pa, administrācijas kāpnēm augstāk.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0