bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[GameMaster] Melnais
Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 19:56

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Anketa

     Tavs vārds:

Lauris

     Iepriekšējie nickname:

Melnais

Tavs vecums:

16

     Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Louis Campagna (N/A)

Yoshua Orkla (N/A)

     Pieredze kā Gamemaster:

Neliela,daudz,kas ir aizmirsies,bet vismaz pienāk atkal šī reize, kad varu atjaunot zināšanas šajā jomā, un šo iespēju vēlos izmantot.

    Pieredze Roleplay jomā:

Pašlaik pieredze ir izveidojusies paliela,sāku RP spēlējot SAMP, tur vēl nepratu terminus un vārīju podus, iesākot spēlēt mta, iepatikās rp'ot , un spēju atrisināt daudzas problēmas gan IC , gan OOC.

    Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):

Jā.

    Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):

x Trīs reizes, bet cenšos kļūdas vairs nepieļaut un vēlos kvalitatīvi un pareizi pielietot terminus.

x https://files.fm/u/m6rsmp2v

    Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

Tātad, sākšu ar to, ka mani sauc Lauris, man ir  16 gadi un mans hobijs ir volejbols.Dzīvoju Aizraukles rajonā, Pļaviņās.Man dzīvē ir ļoti daudz brīvā laika un spēju saplānot dienu tā , lai vismaz 10h varu pasēdēt pie datora. Pārsvarā ar hobiju nodarbojos kopš pirmās klases.Tagad,devīto klasi beidzot, plānoju doties uz Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmiju, kur spēšu uzlabot savu fizisko un doties tālāk uz Latvijas valsts policijas akadēmiju, tur sīkāk apgūšu savu sapņu profesiju.Tas arī būtu viss, ko vēlējos Jums pastāstīt, par sevīm.

    Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Visiem,protams,ir vēlme ko vairāk sasniegt dzīvē, vēlējos tikai palīdzēt augt serverim,šo serveri redzu nākotnē un atceros šī servera pagātni, jo nekad citos serveros neesmu spēlējis, tikai un vienīgi šajā. Pamanīju , ka serverim ir nepieciešami GameMaster.

    Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):

Šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi, un vēlos iegūt gandarījumu un pilnveidoties , esmu secinājis, ka spētu efektīvāk palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Līdzšinējās darbības veltīju terminu apgūšanai un centos sīki un smalki izprast tos.Esmu radošs un ar augstu atbildības sajūtu, taču praktiskajā darbībā paļaujos uz saviem instinktiem.Savas RP zināšanas apguvu patstāvīgi. Terminus pārzinu teicami,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem.Esmu komunikabls un ļoti atsaucīgs , kā arī pozitīva persona.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas,lai veiksmīgi pildītu gamemaster'a pienākumus.

    Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 19:57
2
post

 

 

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 20:25
0
post

anti smadzenes nepienem ieteikumus. ja zaude situacija kuru pats uzsak, uzskata to par MG.

nevaru iedomaties ka tu iemacisi kadam to pasu 'nebaidies zaudet', ja pats to dari xd

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 20:52
0
post

Došu Tev PAR vēlos redzēt jaunus GameMasterus. Kā arī pēc tava pieteikuma var saprastu, ka nekas nav sakāpis galvā un zini ko dari.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 20:56
0
post

Hmm, laikam došu zaļo gaismu.

Ir bijusi saskarsme gan IC, gan OOC, pēc šīm reizēm nopratu, ka esi sakarīgs, zinošs un prātīgs zēns.

Veiksmi. :)

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 20:59
0
post

yooooo, tu tak tas viens no tā bara, kas plātās ar wepiem, un visur tos izmanto uzriez, nevis kā pēdējo iespēju, bez iemesla šaudās, un tā tālāk, karoč zelta wanabijs, Liels ZAĻŠ pret.

Fosiks

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 21:02
0
post

Laikam teikšu Anti, pieteikums nepiesaistīja, kaut kā līdz galam nepatika, palasot citu komentārus, nonācu pie secinajuma, kad varbūt vēlāk uzraksti vēlreiz pieteikumu uz GM ;)

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 22:18
0
post

projektus maini biežāk par apenēm

pret

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 22:26
0
post

Sry bet esu pret jo daudz zinu ko esi darījis kā piemēram šantažējis citus spēlētājus.

Ananimys GIF

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 00:44
0
post

Sveiks, Melnais!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  balstoties uz lietotāju/administrācijas, sniegtajām atbildēm, secinu, ka vairums, nevēlas redzēt tevi administrācijas rindās, kā arī neesmu no tevis redzējis serverī izcilu aktivitāti.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0