bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]John Johanson
RINALDSKALNS
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 8h 7m 43s
Redzēts 2019. gada 24. oktobrī, 13:13
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 22:14

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:John Johanson

Vecums:39

Dzimšanas datums:7 Janvāris 1980

Dzimšanas vieta:Los Santos 

Štats:San Andreas

Tālrunis:735148

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [x ] 

Iepriekšējā darba vieta:LSGD 

Pašreizējā darba vieta:Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Nē

Motivācijas vēstule:Kopš bērnības esu vēlējies būt policists un palīdzēt cilvēkiem, dažādu iemeslu dēļ man tas nesanaca ilgu laiku un es sevi atradu "Los Santos Glābšanas Dienestā""kā Vecākais ķirurgs atkal palīdzot cilvēkiem un manuprāt šī ir mana lielā iespēja tikt LSPD piepildīt sapni un būt policists, bet runa nav tikai par sapņiem. Bērnība neļāvu apkārtējiem pārsniegt ātrumu, jo ticēju ka noteikumi ir stingri jaievēro arī pašam. Nēsu lietojis alkoholu jau pāri 4 ar puss gadiem un netaisos to lietot, nekad nēsu arī atbalstījis Narkotikas un vispārīgi varu teikt ka esu pret nelegālām aktivitātēm. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu jauns un sportiskis katru dienu apmeklēju zāli un trenēju savu fizisko sagatavotību. Kopš 18 gadu vecuma vienreiz nedēļa apmeklēju shooting range tātad arī ar ieročiem es apietis kaut cik māku. Bet ka galvenais iemesls kapēc tieši es ir tāds ka kopš bērnības zinu ka apieties ar mašinām protams es visu dariju legāli un tas notika trasē manuprat esmu perfekts variants prekš LSPD. Pašlaik dzīvojot un strādājot Los Santos esmu iemanijis ka ir Policisti kuru kvalifikācija darbam nav augsta un labrāt vēlētos būt viņu kolēģis un palīdzēt un atbalstīt.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds:Rinalds

UCP:WholePopcorn28

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Nav un vēlos izbaudīt kā tas ir.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā jau vairākus gadu lietoju šo programu.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā bet nezinu kā apieties ganjau iemācīšos.

Sack
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 1h 17m
Redzēts 2019. gada 21. jūlijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 05. jūlijā, 11:31
0
post

TMoq17Z.png

Rekrutēšanas un Apmācības dīvīzija ir izskatījusi jūsu iesūtīto aplikāciju, mēs pateicamies jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā un iesniegšanā.

Mēs vēlamies jūs informēt, kad jūsu pieteikums tiek noraidīts zemas kvalitātes dēļ.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 264 skatījumi )
Artix, Kiwix, RINALDSKALNS, IceKing, TheWyat, TheKeneddy, Sack, Ofkors, Ambalis, Kriksis, SmokeY, teoy, raymanLv, Ghostz, realduksitis