bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
[Gamemaster pieteikums] toey
teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:16

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

 

Anketa

 

Tavs vārds: Maksims

Iepriekšējie nickname: Yoet

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Bo Skaags - (Huckable family,bet jau arhivēts)

Meng Kang - ( LSV mērs,bet tika veikts FPK),tagad Xavier Atkins - ( LSPD )

Boris Semenov ( Russian mafia,bet arhivēts)

Pieredze kā Gamemaster:

Pieredze kā Gamemasteram man ir bijusi iekš mpsa,kur amatā noturējos apmēram 2 nedēļas,tad tiku pieņemts par administratoru.Manos pienākumos ietilpa tikai jauniņo apmācība un varbūt neliela palīdzība ar teleportēšanu no kādiem bugiem,ar kuriem diezgan labi tiku galā,vismaz administrācijas un supporta acīs.

Pieredze Roleplay jomā: 

Iekš Roleplay pieredze man nav tik plaša ka kādam citam,kurš jau no mazotnes atveidoja lomuspēli ārzemju serveros.Tā man ir pavisam vienkārša..

Uzsāku 2014.gadā,iekš tā paša mpsa,kur pavadīju diezgan daudz laika,tad man tikai interesēja legālās organizācijas kā LSPD/SFPD/VM (jeb pēdējais ir LSGD),tad ap 2015.gadu serveris aizvērās ciet.Es pārgāju uz sa**.lv,kur nospēlēju kādu mēnesi,dabūju līderi iekš aztecs,bet to nevarēja man izsniegt kādu nedēļu un es vienkārši pametu projektu tādas attieksmes dēļ.

Ap 2016.gadu atgriezos iekš mpsa,kur es jau tiku par līderi iekš F.B.I,novadīju diezgan neveiksmīgi,jo gadijās problēmas privātajā dzīvē un aizgāju pirms serveris paspēja aizvērties.Tad 2017.gadā,ja nemaldos,mani viens ļoti labs draugs pasauca uz MTA,tiešāk uz kicku,kur es sastapu roleplay pavisam cieta izskatā,tas bija salīdzināmi augstākā līmenī nekā iekš kādā vadošā SAMP serverī,varbūt man vienkārši noveicās ar organizāciju,ar cilvēkiem,kas tajā laikā atradās man apkārtnē,tā ietekmējot manu viedokli.Bet nu es aizgāju projām,jo tika paziņots par grandiozu mpsa servera atklāšanu,protams,tā bija patiešam lieliska,ja nemaldos tur bija +300 cilvēku online pirmajā dienā,visu mēnesi bija +150 cilvēki un tad lēnām tas skaitlis sāka kristies lejā,tajā laikā ieņēmu administratora amatu.Ap 2018.gadu paliku taja pašā mpsa,kur biju dabūjis gamemaster amatu un tad administratora,bet diemžēl serveris aizvērās ciet,jo nebij spēlētāju,kas tajā spēlē.Pašlaik esmu atsācis atveidot lomuspēli iekš MTA,tiešāk kick'ā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā,kādas 2 nedēļas atpakaļ par OOC insult.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): hitsory

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

Mani sauc Maksims,esmu 18 gadus vecs jaunietis.Kā palika pilngadība uzreiz nokārtoju teorijas eksāmenu,tagad sēžu un gaidu braukšanas eksāmenu,ar lielu nepacietību.

Runājot par interesēm,esmu ļoti liels seriāla ‘Game of Thrones’ fans,nepasen uzsāku lasīt grāmatu ‘A song of ice and fire’ domāju,ka tai noteikti būtu jābūt labākai nekā pašam seriālam,esmu HBO kanāla seriālu fans.Nevaru neminēt,ka laiciņu atpakaļ,biju sācis apgūt C++ valodu un kaut ko nedaudz no Javas,bija doma uzsākt,ko ņemties ar ‘Python’,jo ar to valodu patiešām var darīt maģiju,viņu kur tik nevar izmantot,atsāku darboties web izstrādi.Esmu diezgan arī aktīvs jaunietis,spēlēju skolas volejbola komandā,bet visvairāk man patīk pludmales volejbols,tāpēc pārsvarā vasarā tikai to arī spēlēju.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Baigi ar tiem reportiem bēdīgi ir,nākas gaidīt līdz pat stundai kamēr tos neaizskatīs,kā arī jauniņajiem ar roleplay izpratni diezgan pašvaki,ceru tiem palīdzēt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad,es uzskatu ka manu būtu jāpieņem par Gamemaster,jo esmu apzinīgs,ar pienākumiem informēts,varbūt nebūšu tik aktīvs,bet nu centīšos atvēlēt tik daudz cik tas ir iespējams,un protams,saprāta robežās.Pašlaik esmu moderators forumā,itkā neesmu neko sliktu sadarījis,palīdzu ikvienam,kam ir nepieciešama kāda veida palīdzība,to pašu arī darīšu serverī.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos

 

 

 

Paldies par veltīto uzmanību.

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 25. jūnijā, 14:17.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:27
0
post

MPSA jau ir SAMP versija , bet okei , cilvēks ar zināšanām , rp prasmēm , pielabo aktivitāti , bet tā GMi noderētu, PAR.

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:33
0
post

Rekomendācija, beidzot atradu kādu vel kuram patīk Game of Thrones (Pats tik nesen sāku skatīties, tagad mazu pauzi ieturu) 

Pie pieteikuma esi piestrādājis, liecies sakarīgs cilvēks.

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:51
0
post

Nu ko, mans dārgais draugs,  žēl ka tik pieredze nav iekš mta staff, bet nu sakarīgs "chuvaks" . PAR.

Fosiks

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:54
0
post

Rekomendācija.

esi sevi parādījis,ka uzticamu un labu moderatoru,kāpēc nedot iespēju pa gm.

Ka cilvēks esi uzticams,atklāts un pamācošs.

serverī,zinot ,ka ir vasara noderētu kādā izpalīdzīga staff roka.

 

 

 

 

janiszaķumeditajs
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 4d 16h 1m
Redzēts 2019. gada 09. jūlijā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 14:56
0
post

Rekomendeju, jo chalitis ar pautiem . 

@Fosiks atmar visi neiegust pieredzi bez amata, hallo

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 15:19
0
post

saku PAR ,jo kā zināms tev ir labas roleplay zināšanas un arī kā moderators esi diezgan labs veiksmi:).

cau

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 23:25
0
post

 lai jau iet calits sakarigs, esmu par

 

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 23:32
0
post

Došu par, jo visi šie apakš posti par tevi visu izsaka, kā arī vēlos redzēt jaunus GM/AD iekš servera!

Ghostz
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2020. gada 07. septembrī, 18:51
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 23:34
0
post

Esmu PAR Esi diezgan sakarigs chalis ka ari ir labas rp zinasanas Lai jau iet.

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 23:36
0
post

Oho, teoy aizgāja ciet? Kur palika "Esmu pametis RP lietas"? :D

Anyways, lieku Par! Vecis sakarīgs, mierīgs un nediršas ar visiem, kā to daru es un pārējie, RP pārzin, nebrīnos ka terminus arī.

Veiksmi

 

JayB
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 5d 7h 36m
Redzēts 2022. gada 24. aprīlī, 18:02
Pievienots, 2019. gada 26. jūnijā, 00:03
0
post

Par, tiešām kā arī augstāk pieminēja @Laur- esi pamācoš, šodien arī spēji man palīdzēt sakarā ar forumu, GL

Tomss
Lietotājs
46 atbildes forumā
Online: 2d 0h 22m
Redzēts 2021. gada 18. augustā, 10:18
Pievienots, 2019. gada 26. jūnijā, 00:50
0
post

Te viens admins ieliek PAR , tad visi uz reiz liek. 

Es lasiju tavu topiku, vispār nekāda vaina, forshi pastāstīts viss kā pienākās un tā. Bet ja es nemaldos pieredze tev ir tikai SAMP. Un tomēr MTA no SAMP ļoti atšķiras roleplay kvalitāte, ja sampā tu norerposi /me Paņemu alu, tad MTA detalizēti ir jāerpo. Man grūti izteikt viedokli, jo serverī nēsmu saticis tevi pa šiem gadiem , lai sanāktos erpot un kāda ir tev roleplay līmenis MTA. Bet tomēr saki kā GM nu tagad ņemsi reportus untt, jo nav kas ņem. Bet GM-Gamastera Skolotājs un ja tev liek mācīt roleplay tu mācīsi SAMP versijā ? Tad kurus tu būsi iemācijis SAMP versijā tā paudze erpos ļoti sliktā kvalitāte. Lūdzu neuzķert to tik pie sirds tik traki, ko es esmu sarakstijis, es tikai savas domas ierakstiju vai tā varētu būt, ka tieši tev ir SAMP pieredze nevis MTA.

Došu Rekomendāciju.

Pēdējo reizi rediģēja Tomss, 2019. gada 26. jūnijā, 01:18.
Krisic
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 6d 15h 1m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 26. jūnijā, 07:11
0
post

Par, 

jo ir saprotams, ka esi domājoš cilvēks. Spēj tikt galā ar moderatora pienākumiem un neredzu nekādu iemeslu nedot tev zaļo gaismu uz GameMaster.

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

Sack
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 1h 17m
Redzēts 2019. gada 21. jūlijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 10:47
0
post

No manis noteikti rekomendācija, esi sakarīgs un pieteikumā interesantas lietas par sevi sarakstīji. Ticu, ka spēsi veikt GM pienākumus sakarīgi.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 10:56
0
post

Kas noticis @teoy, :D Aizvērās? :D. Te bez vārdiem, par ! 

Kapurs
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 1d 5h 40m
Redzēts 2019. gada 13. novembrī, 22:09
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 10:58
3
post

PRET - Sāk karsēt visu situāciju IC, kaut gan kļūda bija OOC. Ja šīs lietas nevar izsprast, no tevis GM nevar sanākt, varbūt tu proti RP u.t.t, bet palieku pie sava viedokļa.

( Uzliksi dislike, sapratīšu - tu nepieņem kritiku un neesi cienīgs GM amatam ) 

Esesietis
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 21h 47m
Redzēts 2019. gada 27. jūnijā, 14:08
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 14:07
0
post

Tikai Par! Sakarīgs džeks, pārzin un prot izpausties roleplay jomā, kā arī pratīs kādam ko iemācīt, komunikabls un saprātīgs. 

Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 02. jūlijā, 07:36
0
post

Par. Pipars ar galvu uz pleciem, zinās ko dara.

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 20:03
0
post

Sveiks, toey!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt,  bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, tiec automātiski izmests, bez brīdinājuma).

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0