bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[GameMaster]duksitis
SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 18:27

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [- ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ -]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Toms

Iepriekšējie nickname:N/A

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:rodrigo lamar-Nav | john everett-Nav |

Pieredze kā Gamemaster:Sāksim ar to,ka pieredze ir pietiekoši gara un liela,esmu nācis no vairākiem serveriem piemēram kā(PW,th**.lv)tieši šajos serveros,biju kā GameMasters,kur guvu savas vispārējās zināšanas GameMastera jomā,apsolos,ka spēšu cilvēkiem samazināt grūtības.Es vienmēr spēju cilvēkiem sniegt palīdzību tieši tad kad tas ir nepieciešams.Spēju cilvekiem izskaidrot RolePlay nozīmi..Pēc iespējas centīšos būt aktīvāks.Esmu šiem posmiem izgājis cauri,Protams zinu kā apmācīt cilvēkus.Paša GameMaster pieredze ir apmēram,kur no 2-3gadiem.Kā arī ar savu attieksmi un pieklājību vienmēr cels serverim reputāciju uz augšu un uzskatu,ka piemēram citi ir tādi,ka saka 'OO rekur lowaks,es uzskatu ka tas ir bezjēdzīgi,jo ar laiku tas pats cilvēks reali var iemācīties roleplay'Jo domāju,ka ik viens ir biji tāds un izaudzis no tā,jo ar laiku cilveki nāk,nāk un citi brauukā ar auto un saka oo rekur lowaks,tas ir vienkārši bezjēdzīgi.

Pieredze Roleplay jomā:Nu ko,roleplay pieredze man ir apmēram  2-3 gadiem,taču dažreiz pieklibo gramatika,bet vienmēr neatsakos rpot no,jeb kāda veida situacijām,vienmēr došos un rpošu.Bieži vien sanāk ļoti traģiskas situacijas,kad rp ir jāparāda no viss aukstākās vietas,protams ir bijis gadijums,kad sastopos ar kādu adminu,jeb GameMaster un sanāk,ka jāerpo,piemēram tā pati avārija un ir bijis gadijums ka admins uzlavē :),par labu RP :),es ļoti centīšos,atbalstī šo serveri lai gan,kāds viņš ir,ar lieliem soļiem es došos līdzi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nožēloju savas izdarības,bet pašlaik cenšos to nedarīt,jo ir bezjēdzīgi.centīšos ievērot visus nepieciešamos noteikumus.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://imgur.com/a/dQsTOTn" target="_blank">https://imgur.com/a/dQsTOTn

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Nu ko lasītāji?Mani sauc Toms,nesen palika 15 gadi,esmu no rīgas puses.Es nedaudz nebiju aktīvs,jo notik sporta nometne,tādējādi nespēju arī sēdēt pie datora,esmu ļoti sportisks džeks,ļoti patīk sports,mīļākais sporta veids ir Florbols,bet tacu nav arī slikti,ja kādreiz uzspēlētu kādu baskedbolu,jeb futbolu,protams draugu lokā..Brīvajā laikā dažreiz klausos mūziku,mīļākā dziesma ir Old Town Road :),Kautkad uzmočīšu arī Sasveicināšānās,kur būs sīkāk par mani pastāstīts. :)

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Yee,mani te piesaista tas,ka te ir izveidojies ļoti labs RolePlay,kā arī pats serveris nepieļauj daudz kļūdas,ļoti patīk uzturēties tieši šajā serverī,tikai tāpēc,ka man patīk cilvēku aktivitāte.Es eju pēc stafa tikai tāpec,nevis statušņiks,bet gan lai uzlabotu servera reputāciju,kā arī lai izpalīdzētu cilvēkiem,nevis dzītu huiņu,es pec iespējas vairāk centīšos darīt savus GM pienākumus tā lai citiem nebūtu pretenzijas pret to. :)Pēc iespējas centīšos darīt ko vien varēšu,ar GM privilēģijām.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Kā jau minēju mani sauc Toms,esmu ļoti pielāgots cilvēks tieši šajā serverī,mani te apmierina tas,ka te ir svaigs gaiss,pēc iespējas vairāk uzturēšos tieši šajā serveŗī,jo esmu ļoti apmierinats ar šo administrācijas kolektīvu,tāds,kāds viņs ir tagad,ļoti patīk cilvēku aktivitāte.Atkārtošu velreiz,es nesen biju izdomājis iesūtī pieteikumu tieši šajā serverī uz GameMaster,jo mani te lutina tas,ka ir ļoti laba aktivitāte no cilvēku puses,kā arī pats nesen beidzu nometni,es centīšos tagad uzturēties vel biežāk,kā tas bija,šobrīd arī apmierina tas,kā darbojas pielāgotais administrācijas pūlks..kā arī patīk un apmierina administrācijas attieksme pret cilvēkiem. (Es centos :D )

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Jā.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*Protams!

Pēdējo reizi rediģēja SmokeY, 2019. gada 20. jūnijā, 18:36.

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 18:30
0
post

Nezinu bet PRET.. Kāpēc? Jo ir pārāk daudz liekas informācijas, kurā nebūtu jazin.. Kā arī neuzrunāja pieteikums, redzēsim ko teiks citi. 

 

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 18:35
1
post

Pret. nepiesaista Motivācijas vestulīte. :D :D 
 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 18:38
0
post

Pret, kā jau Snake minēja, ir par daudz informācijas, kuras nav jāzin, motivācijas vēstule arī nedaudz šķībi nošauta.

Pasēdi vēl, paspēlē, paerpo. Veiksmi

 

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 19:48
0
post

par,liecies sakarīgs džeks ;),lai jau iet

sweathly
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
96 atbildes forumā
Online: 6d 13h 52m
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 20:59
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 19:57
0
post

tak beidzat sitos pieteikumus rakstit. pret, everetti ir lowaki.

ps sis cuvaks vakar dmoja serveri, dabuja 3h ajailu.

Pēdējo reizi rediģēja sweathly, 2019. gada 20. jūnijā, 20:03.

 

 1.7.  Aizliegts nomelnot projektu,bet nav aizliegta kritikas izteikšana.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 20:32
0
post

Man patīk tavi jaili, nesaprotu kāpēc vispār raksti pieteikumu, ja pašu vajag apmācīt...

  

 

 

 

 

 

                                                                                                                                          pret

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 20:34
0
post

vienozīmīgs pret,pašus vajag vēl apmācīt,lecīgs jaunietis.

 

 

 

 

Esesietis
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 21h 47m
Redzēts 2019. gada 27. jūnijā, 14:08
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 21:02
0
post

Piedod, bet būšu pret, pārāk daudz sūdus taisi. 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 21:17
0
post

Piedod, bet pret. Pats rakstīji, kad tevi vajag apmācīt, un tie daudzie jaili serverī. Paspēlē un pamācies vēl.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 23:59
0
post

Kāpēc visi vienā laidā šauj pa Gm, tak pagaidām nedaudz. Tikko TrustR aizgāja.  Pret

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 21. jūnijā, 09:19
0
post

Izskatās kad tevi pašu vel vajag pamācīt, jo tik daudz ajail man liekas nav pieļaujami nevienam , kas prot roleplay.

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2019. gada 22. jūnijā, 00:37
0
post

par, beidzot buus kads kas bus spejigs apmacit jauninos. 

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2019. gada 22. jūnijā, 01:23
0
post

pret, maz foruma aktivs, 15 gadi man baigi nepatik, jailu ari daudz, liecies newfags

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

Lietotāji skatās šo tēmu: 0