bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[GameMaster] Ofkors?!
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 01:51

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [-]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Atis

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: Esmu 17 gadus jauns. 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

1. Luca Evans - "The Rapper Of Kings"

2.Eduard Wingman - LSGD - Priekšnieks/vadītājs

3. Marta Leah - "The Rapper Of Kings"

4. Kendrick Jr - "Trinitarios" - Ckots.

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl, nav nekāda, tādēļ piesakos šeit, jo kā zināms, labāk iegūt pieredzi lielos projektos, nekā iegūt pieredzi, mēnešniekos.

Pieredze Roleplay jomā: Mana pieredze Roleplay, jeb lomuspēles, jomā ir diezgan plaša un daudzveidīga, ar šo lietu nodarbojos jau 5 gadus, pirmie divarpus gadi gāja diezgan pašvaki, ar visu trollošanu, terminu neievērošanu, kā saka, SAMP laiki. Pēdējie divarpus gadi jau iet diezgan nopietnāk, nekā iepriekš, esmu pievērsies vairāk lomuspēles atveidošanā, nekā sūdu vārīšanā, daudzi no šejienes jau zin, ka manas prasmes lomuspēlē ir labas, protams ir reizes, kad sanāk aizsvilties un uztaisīt Logoffu vai ko tādu, bet pārsvarā iekļaujos situācijā un daru visu, kas jādara. Kopumā, pieredze man ir diezgan liela.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Diemžēl jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/4xKXgLU">https://imgur.com/a/4xKXgLU Zinu, diezgan daudz, bet nu, tā ir pagātne, kurā neko nevar labot.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Domāju, ka visi jau mani šeit zin, pat diezgan labi zin, bet here u go https://mta.kick.lv/forums/topi…eni/?post=5970">https://mta.kick.lv/forums/topi…eni/?post=5970

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Pieredze ko varu iegūt, kā arī, palīdzēt jaunajiem apgūt RolePlay prasmes, apgūt nezināmos terminus uc. Jo pagaidām serverī ir sekojoša situācija.. Persona pārkāpj, piemēram, terminu PG - PowerGaming, tiek ajailots, bet personai netiek izskaidrota termina nozīme (Saistīts ar jaunajiem spēlētājiem), tā pagaidām ir ar visiem, beigās visi sēž un brīnās, kādēļ viņi pārkāpj terminus, pēc ajaila atsēdēšanas.. Šī lieta ir jāmaina.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Heh, motivācijas vēstule... Tātad, kā jau augstāk minēju, gribu palīdzēt, labot cilvēku kļūdas un pats mācīties no tām, vēlos iegūt savu pirmo pieredzi GM statusā, tieši Kick.lv serverī, dēļ tā popularitātes un salīdzinoši lielā spēlētāju skaita, protams, ir savi motivātori, kuri mani motivēja pieteikties šim amatam, nevis tiešā/burtiskā veidā, bet gan skatoties uz viņiem no malas, viens no tiem ir pats varenais FL3X, kurš ir pacēlies jau augstu, Admina statusā, apsveicami protams, otrais, persona ar kuru atveidoju lomu spēli jau labu laiku, pats Snake jaunskungs, arī viņš ar savām darbībām, izpalīdzību un izdomu motivēja mani pieteikties, vēlos palīdzēt spēlētajiem, vēlos uzlabot Lomu spēles atveidošanu serverī, vēlos palīdzet spēlētajiem ar terminu apgūšanu un citām, ne mazāk svarīgām lietām. Mana aktivitāte iekš servera ir nenoliedzami pozitīva, esmu serverī katru dienu, pietiekami ilgu laiku, jo kā zināms, daudzi GM statusa pārstāvji nevienmēr ir pieejami, dažiem ir RL darīšanas, dažiem vienkārši ir slinkums ienākt/paņemt reportu (No hate protams) Tādēļ vēlos ar savu aktivitāti to mainīt. Kopumā, šie ir galvenie faktori, kuri mani iespaidoja pieteikties, nenoliedzu, ka ir labāki kandidāti par mani, dažs labs uz mani iespējams tur ļaunu prātu, bet nu, tāda ir dzīve.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos to.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 18. jūnijā, 01:54.

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 01:58
0
post

PAR - Kapēc ? Jo arī es kādreiz biju trolis , un atzīstu to ko esi rakstijis . Patīk ka esi atklāts , un tas nav saistīts ar to ka erpojam kopā . 

Brīziem jauniņie statusā ir labāki , nekā tie kas ir atzīti kā labi GM vai AD. Terminus var ātri iemācīties. Uzskatu te problēmam nevajdzētu būt , kā arī ir galva uzpleciem . 

Vienīgais , kas man nepatīk - Jaili.. Tas ir vienīgais , bet PAR dodu vienalga, jo cilvēks tiešam saprot RP un zin ko darīt ..

 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 07:47
0
post

Par, sakarīgs fujaks, gan tiks galā ar pienākumiem. 

 

te nekā nav

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts pirms 2 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 10:51
0
post

Par-domāju nebūs problēmas šo ķiparu apmācīt pa labu gm.

cilvēks ar labu rp prasmi un komunikabls.

jaili neko daudz neizsaka ,jo varbūt paši admini nav noskaidrojuši situāciju līdz galam

Staff noderētu,kādā izpalīdzīga roka

 

 

 

 

21Skrivch
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2023. gada 06. augustā, 18:52
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 10:51
0
post

100% PAR, /history vaidzētu likt laiku līdz tas neietekme pieteikumu. Aa un viņš ahūns čalis, sakarīgs kā teikt.

       i dont need no help GIF by NLE Choppa

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 10:56
0
post

Rec tu esi viens no sakarigajiem serveri un tavas rp prasmes to pierāda. Veiksmi draugs.

 

 

 

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 11:50
0
post

Protams!Likšu PAR,esmu pamanijis serverī,esi ļoti komunicējoš normāls čoms,domāju,ka spēsi apmācīt ik vienu,kuram ir grūtības

Lai Veicas,

ebzel
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 2h 52m 45s
Redzēts 2019. gada 19. jūnijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 11:52
2
post

Nu nebūs vecīt, neizproti brīžos roleplayu, cik ar tevi ir erpots, izmanto b čatu VISULAIKU, varu sameklēt logfailus kaut kur tam, slinkums.

Nu nē Kafija, paerpo vēl.

Zero loyality, nepatīk staiguļi. Piedod

 

 

E: Man dislike nenozīmē neko džekiņi.

Pēdējo reizi rediģēja ebzel, 2019. gada 18. jūnijā, 11:56.
Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 12:05
0
post

nu ko Ofkor, došu tev par, kā jau zinātdams, rp tu proti, pašlaik centies savest kārtībā gd utt,  bet veiksmi statusa ziņā, dodu par. 

Fosiks

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 29. aprīlī, 20:38
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 12:18
0
post

3 jaili par log off/rp avoid, būtībā viens un tas pats. Tie ir ļoti nopietni jaili, kas liecina par to, ka attiecīgās situācijās iespējams nemāki zaudēt? Citu iemeslu log off neredzu. Pagātne, šodien ir 18/06, pēdējais log off 07/06, nav nemaz tik sen. Kā lietotājs esi izcēlies no pārējiem komūnā, tam piekrītu,tik domāju, ka pašlaik vel neesi gatavs būt, kas cits, pret.

Pēdējo reizi rediģēja 9Boz, 2019. gada 18. jūnijā, 12:18.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

sweathly
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
96 atbildes forumā
Online: 6d 13h 52m
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 20:59
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 13:19
0
post

trinitarois gang. cilveki nevar iemacit to, ko pasi vel lidz galam neizprot. uzskatu, ka neesi baigi labais rperis, lai gan staffa ir ari tava limena cilveki. pret.

 

 1.7.  Aizliegts nomelnot projektu,bet nav aizliegta kritikas izteikšana.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 13:31
0
post

Sākumā visi pieļauj kļūdas, saņem ajailus, par RP Avoid u.c. lietām , bet pagājis ir laiks un  esi šeit iejuties, atveido RP , aktivitāte ir , galva uz pleciem arī , es būšu PAR , lai  veicās.

 

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 29. aprīlī, 22:20
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 12:31
0
post

nulle, pret

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 12:59
0
post

Ofkors, ka pret.

- 9Boz izteica visu.

Pēdējo reizi rediģēja esketit., 2019. gada 19. jūnijā, 12:59.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 13:01
0
post

Kāpēc ne? PAR,esi diezgan izpalīdzīgs,Rp ceļā vēl neesmu tevi saticis,taču forumā arī labi esi izcēlies, cerams, ka kandidēšanas laikā Tev nebūs šie pārkāpumi :)

teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 13:39
0
post

Liecies man diezgan sakarīgs jaunietis,ar saviem uzskatiem,aizstāvi savu pozīciju,kas protams,var sabojāt attiecības ar vairumu no šejienes,varbūt tāpēc būtu nedaudz prātīgāk ar mēli.Serverī tevi nemanīju,kaut gan es beidzu šo RP padarīšu,tāpēc spriedīšu pēc uzvedības un pieteikuma forumā.

Godīgi sakot,var uzšpļaut uz tiem ajail,bet tavā gadījumā,tie nav tik nenozīmīgi.Tas vienīgais,kas stāv starp tevi un amatu.

Lai jau iet par GM,sadarīs nepatikšanas,izlidos ārā tik pat ātri kā iekšā.Pagaidām viens no labākajiem kandidātiem manu acu priekšā.Ceru,ka tava personība nav fake un nesadarīsi blēņas,lai taviem atbalstītājiem nebūtu jāsarkst.Pagaidām par.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 14:48
0
post

Izskatās, ka tev baigi nepatīk rpot, ka bieži avoido, un taisi log off..

pret

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 16:18
0
post

Rēc tik dēļ tā ka vēlies mainīt to ko agrāk sadariji (kaut arī es nezinu ko darīji), bet tas ir pozitīvi ka pieļāvi kļūdas un centies tās mainīt. 

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 18:23
0
post

Sveiks, Ofkors!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to apstiprināt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa. Pirms statusa izniegšanas vēlos ar tevi aprunāties.
Sazinies ar mani serverī caur /report - Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0