bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
1
topic
[LSAK - Priekšnieks] Terez Korff
kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 14:35

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Terez

 - Uzvārds: Korff

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 130193-28492

 - Dzīves vieta: Los Santos 

 - Nacionalitāte: Austrālietis

 - Talruņa nummurs: 452896

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Pilsētsaimniecība LLC ''MOTUS"; Los Santos Policijas Departaments; Serviss ''OneDeer'' Mehāniķis.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Priekšnieks/Vadītājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Esmu bijis viens no veiksmīgākajiem uzņēmumu/organizāciju vadītājiem un man ir liela pieredze vadīšanas jomā, zinu ka strādāt par vadītāju arī nav viegli, taču vēlos izpalīdzēt un turpināt vadīt kādu auto konfiscētavu, jo tas būtu mans darbs. Pārsvarā es esmu pilsonisks un patriots pret Los Santos pilsētu/štatu.

 - Izglītības iestādes: Los Santos Sākumskola; Los Santos Pamatskola; Los Santos Vidusskola; Los Santos Augstkola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Jā, motociklu vadītāja apliecība.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tādēļ, ka es vēlos turpināt Los Santos Auto Konfiscētuves karjeru un lai netrūktu vadītāja Los Santos Auto Konfiscētuvē, kā arī apsolos strādāt visu savu mūžu Los Santos Auto Konfiscētuvē par vadītāju/priekšnieku. Man nebūtu problēma vadīt, jo es apzinos kā turēt un kā paziņot Mēram vai finanšu ministram par Los Santos Auto Konfiscētuves finanšu lidzekļiem kā arī par pašām finansēm, un māku trennēt, apmācīt jebkuru personu. Es nēesmu tāds nopietns dažreiz, bet mēdzu pajokoties. Dažreiz arī mēdzu pacelt balsi pret kādu personu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Labdien, mani sauc Terez Korff, dzīvoju Los Santos pilsētā/štatā. Es kandidēju uz amatu ''Priekšnieks/Vadītājs'', jo man ir liela pieredze visa vadīšanas darba jomā un varu sakārtot katru personu pa pakāpēm, nevis uzreiz paaugstināt vienā dienā, piemēram citi mēdz paaugstināt vienā dienā no ''Jaunākais Konfiscētājs līdz Vecākajam Konfscētājam''. Es tāds nebūtu un vadītu LSAK tā kā būtu jāpienākas katram vadītājam vai priekšniekam. Varu uzturēt labus kontaktus ar personām, ja iet runa par LSAK auto izsoli, tad es netaisītu to ļoti bieži, jo mēdz būt tā kad izsolē auto kura tikai ir konfiscēta 3 dienas, cilvēki arī mēdz sūdzēties par tādām lietām ''kur ir palicis mans auto?'' un tad sanāk lielas ''ziepes'' LSAK Vadītājam par tādu situāciju. Esmu pārsvarā laipns un civils. Esmu bijis mehāniķis Servisā ''OneDeer'' un palīdzēju ļoti daudziem cilvēkiem uzlabot/salabot/uzforsēt automašīnu jeb piedāvāt vienkārši mehāniķu pakalpojumus un reklamēt servisu. Ceru mani uz pieņemšanu par vadītāju LSAK, jo es nebūšu tā teikt ''mēnešnieks'' kas tikai LSAK vada mēnesi!

~ Personas Paraksts

Paraksts: T.Korff

~ OOC Informācija

 - Vārds: Jānis

 - Vecums: 15

 - SS no /history: http://prntscr.com/o2vmya">http://prntscr.com/o2vmya

 - SS no /stats: http://prntscr.com/o2vn94">http://prntscr.com/o2vn94

 

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 16:18
3
post

Anti tu ta staiga pa nedleu jau 3 orga sanak jau zinu kads lowaks esi.

Tak spiežat savus dislike  tapat lowaki esat. Ik sevišķi tu GTX. :D

Pēdējo reizi rediģēja buddyy, 2019. gada 17. jūnijā, 16:46.

 

 

 

realduksitis
Lietotājs
99 atbildes forumā
Online: 11d 20h 26m
Redzēts 2023. gada 11. jūnijā, 19:32
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 16:32
0
post

LSAK tak ir jau viens priekšnieks ChipyLV

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 484 skatījumi )
Traktorists, NikeLv, ghostinzz_, realduksitis, esketit., Ofka, SnaxxXD, kenixzx™, buddyy, Captain, Esesietis, 518293182, Ofkors, SkyLine, bLank, Werinnors, teoy, Sestais