bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
[GameMaster] Sherk
Sherk
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 6h 12m 45s
Redzēts 2019. gada 15. jūlijā, 13:06
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 20:58

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Mikus

Iepriekšējie nickname: Vienīgais nickname- Sherk

Tavs vecums:13

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:ir vairākas personas,bet spēlēju tikai caur vienu- Wade porter,Wade Porter ir iekš LSPD.

Pieredze kā Gamemaster:Nu neesmu bijis GameMaster,bet esmu vērojis citu GameMasteru darbu.

Pieredze Roleplay jomā: Pats uzskatu ka  labi pārzinu visus terminus,roleplay māku labi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):nē

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):Neesmu sodīts,bet ja vajag /history PM var paprasīt.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Nu mani sauc Mikus,man ir trīspadsmit gadi,esmu jau spēlējis daudzos roleplay serveros jau trīs gadus,bet nekad neesmu palicis pie viena roleplay servera ilgu laiku,domāju kad beidzot tādu atradīšu,un beidzot to atradu- Kick,lv.Kopš tā brīža esmu aktīvi rpojis serverī.Vairāk nav ko teikt.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Esmu redzējis daudzus cilvēkus kas nesaprot kārtīgi RolePlay,pats esmu rp'ojis daudzos projektos,gribās būt tajai personai kas var palīdzēt jauniņajiem,gribu citiem iemācīt kaut ko jaunu,ko nav zinājuši,pie tam vēlos pārmācīt tos,kas trollo,kamēr Adminu vai GameMasteru nav on...

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Es novēlu katram Kick.lv spēlētājam izbaudīt serveri,un roleplayot pareizi,priekš manis tas ir bēdīgi,ja sastopos ar tādiem kas vienkārši negrib roleplayot,cerams ka ar laiku katrs tāds cilvēks mainīsies.Iekš kick.lv Es redzu vienu lietu,ir daudz reportu,bet dažreiz ļoti maz Adminu vai GameMasteru iekš serverī,es pats esmu serverī katru dienu uzreiz kā atrodas laiks(tas ir praktiski visa diena) esmu iekš serverī,esmu sastapies ar visvisādiem roleplayeriem,dažus no tiem es vienkāršiapbrīnoju,cik izcils ir viņu roleplay,bet dažiem vienkārši gribās pamācīt kas un kā.Ir prieks ka Kick.lv ir daudz cilvēku,serveris vienmēr ir dzīvs,nekad nav garlaicīgi.Vairāk nezinu ko teikt,pārsvarā vēlos statusu,jo bieži redzu kad nav neviena Admina vai GameMastera on,ir cilvēki kas trollo,traucē RP...

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Jā,saprotu.

Pēdējo reizi rediģēja Sherk, 2019. gada 16. jūnijā, 21:09.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:02
0
post

Tikai deļ gadiem , likšu PRET.

 

sweathly
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
96 atbildes forumā
Online: 6d 13h 52m
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 20:59
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:03
0
post

vecit nu ne, aizverta tak ta pieteiksanas *pasmej un ar labo roku spiez pievienot atbildi*.

 

 1.7.  Aizliegts nomelnot projektu,bet nav aizliegta kritikas izteikšana.

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:03
0
post

Viens mīnus un paskaidrojums kāpēc dodu - PRET.. 

- Pārāk augstu sevi vērtē. ''Ļoti labi pārzinu visus terminus,roleplay māku ļoti labi.''  sanāca pasmieties nedaudz ..

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:09
0
post

Pret, vecums man nepatīk, jo šajā vecumā bieži uznāk melnie un pieteikums man tā isti nepiesaistīja.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:11
0
post

Pret

1. Gadi

2. Pārāk augsts pašvērtējums.. Neticu, ka zini "ļoti labI" terminus

3. Pirmo reizi tevi redzu.

4. Pieteikums tāds pašvaks.

Veiksmi.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 17. jūnijā, 19:19.

 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 21:15
0
post

pret, kas tu tads esi?

Belforts
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 2d 15h 39m
Redzēts 2021. gada 16. martā, 17:15
Pievienots, 2019. gada 16. jūnijā, 22:27
0
post

Lai nākamajā reizē tev vēl būtu motivācija rakstīt pieteikumu, nebūšu tik kritisks kā pārējie, kaut vai pārsvarā viņiem piekrītu, taču iesaku tev nesteigties iegūt uzreiz statusu līdz ko tas ir atvērts. Tā jau nekad nenotiks, ka ne no kā, būsi uzreiz kaut kas. Redzēju, ka pieminēji, ka esi iekš LSPD. Varbūt tieši tur ir Tev iespēja sevi pierādīt un tiekties augstāk? Ja pierādīsi sevi tur, daudzi to pamanīs un ar laiku varbūt daudzi domas par Tevi mainīs, un tad arī varēsi sākt domāt par šādu amatu. Respect par uzdrīkstēšanos, taču šoreiz pievienošos lielākajai daļai un būšu Pret.

Esesietis
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 21h 47m
Redzēts 2019. gada 27. jūnijā, 14:08
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 00:46
0
post

Protams vecums nav noteicošais, kaut vairums uzskata pretēji, esmu komunicējis ar vairākiem jauniešiem, kas ir tava vecuma un ja godīgi ir bijuši daži džigiti kas ir tiešam sapratīgi un pārauguši savu vecumu, tāpēc uzreiz neķēros pie lēmuma dēļ gadiem, bet gan rūpīgi pārlasiju tavu pieteikumi. Ir tā, tavā vecumā ir grūti kaut kur izsisties, jo visi tevi vērtē pēc tā cik tev ir gadu, tāpēc tev sevi ir vairāk jāpierāda nekā citiem. Šoreiz pieteikums mani pārāk neuzrunāja, tapēc piedod, bet esmu pret, bet protams neatmet visam ar roku, parādi sevi no visām labākajām pusēm, kā arī daudz komunicē, tici man, priekš nākamās reizes rakstot pieteikumu, tas ļoti noderēs, redzēsi ka attieksme būs pa visam cita, bet veiksmi tev un jauku spēlēšanu

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 16:15
1
post

Anti tev ir tikai 13 gadi um neddomāju ka tev ir baigās rp spējas.

 

 

 

kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 20:34
0
post

Likšu PRET, dēļ gadiem un pārāk augstu sevi vērtē par Roleplay zināšanām un tā tālāk.

Pēdējo reizi rediģēja kenixzx™, 2019. gada 17. jūnijā, 20:35.

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 10:24
0
post

par

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 11:01
0
post

Piedod Mikus, bet būs pret...Jāpagaida nedaudz būs, un tad taisi jaunu pieteikumu, kad būs 15 gadi, vai nu nopērc to GM'U..

Fucking yo shawty before she leavin

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 18:26
0
post



Sveicināts Sherk! Vēlos paziņot ka izlēmu tavu pieteikumu noraidit , tava aktivitāti un pieredze nav tā labākā. -
Kā arī tavs pieteikums mani neuzzrunāja , tā pat kā citus spēlētājus.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0