bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
0
topic
[GameMaster] Assassin
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 24. martā, 23:52

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 19

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A

Izveidoto personāžu saraksts: Smot Svokasu - Lucky 10 WorkShop

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze šāda tipa amatā man ir liela, jo es esmu izbijis šī projekta adminstrātors.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze lomuspēles jomā man ir liela, esmu atveidojis gan vairākus nelegālos tēlus, kuri atradās cienījamās frakcijās un bija ar lieliem panākumiem, kā arī esmu bijis pāris legēlajās frakcijās, kas arī ir tapušas zināmas. Kopsummā man pieredze lomuspēles atveidošanā ir nu jau pāri trīs gadiem. Lai gan nav sānācis pēdējā laikā sevi atkal pierādīt no gaišās puses, es esmu atgriezies.

Servera /history ekrānšāviņš: https://imgur.com/a/nEvDgcm

Motivācijas vēstule: 

Atgriežoties MTA pasaulē, esmu nolēmis ne tikai veicināt projekta aktivitāti, bet vēlreiz kandidēt spēles uzraudzītāja amatam, lai palīdzētu veicināt projekta aktivitāti. Spēles uzraudzītāja pienākumus pārzinu ļoti labi, un uzskatu sevi par piemērotu kandidātu, jo savulaik esmu bijis šī servera administrators, kurš gan toreiz kļūdu dēļ zaudēja savu amatu, jo nepratu sadarboties ar dažiem kolēģiem. Tomēr esmu gatavs mēģināt atsākt šo sadarbību no jauna, ja vien Jūs esat gatavi man piedot. Pašā administrācijā esmu sastapies ar dažādiem izaicinājumiem, uz kuriem spēju rast risinājumus, lai apmierinātu pēc iespējas vairāk spēlētāju, ņemot vērā spēles noteikumus. Arī ar apkārtējiem spēju atrast kopīgu valodu, kas ir svarīgi, lai spētu pildīt šos pienākumus.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 25. martā, 02:00
0
post

Esi bijis admins, bet uzvedies kā maza meitene kad tiki izmests. Šobrīd cik biju uzmetis aci, pirms aizgāju no statusa, sūdu nedzini, kamēr ko atbalstu šito dawnāru.

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 25. martā, 06:00
0
post

PRET.

Reizēm ejot cauri spēlētājiem, vairākas reizes nācies ieraudzīt tevi un vislaik dari vienu un to pašu - Braukājies ar mašīnām, vispār nekāda RP, vienkārši pavadi laiku serverī braukājot apkārt. Tas liecina par to, ka drīz apniks un varēsi kopā ar changali TLL placī/uz mājas jumta abi AFK'ot.
Kopš servera atvēršanās esi nospēlējis caur diviem personāžiem tikai 30 stundas, kas salīdzinot ar citu spēlētāju pavadīto laiku serverī nav vispār nekas.
+ Ir pietiekami administratoru un uzraugu serverī uz pašreizējo spēlētāju skaitu. 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts pirms 7 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 25. martā, 09:25
0
post

Labaks par Tommy Clementu bus, PAR

Pēdējo reizi rediģēja Scrubs, 25. martā, 21:04.
Bārnijs
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 1d 3h 13m
Redzēts 26. martā, 14:40
Pievienots, 25. martā, 10:17
0
post

pieteikums nav tas spožākais, kā arī palasot citu augstākstāvošo personu viedokļus, ja tāda ir tiešām situācija, tādā gadījumā pret

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 25. martā, 10:37
1
post

Neskatoties uz aktivitāti lomuspēles atveidošanā, bet gan pievēršoties personībai un zināšanu līmenim, varu apgalvot, ka šis cilvēks tiešām ir ar galvu domājošs, lai arī paslinks brīžiem, bet toties netaisa nekādas muļķības! Pieredze tev ir pietiekami liela, kā arī esmu piedzīvojis tavus adminēšanas laikus un tiešam neatminos nevienu sliktu atgadījumu, kas liktu man dot pret! 

Protams administrācijas biedri ir diezgan padaudz, bet izpalīdzīga roka, kura neatstās nelaimē, nekad nav nākusi par sliktu! 

Dodu par.

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 25. martā, 10:49
0
post

Ofkor, tiešām nekādas muļķības netaisa - https://medal.tv/games/gta-sa/c…MTk0MTk5NjMzLA

Brabus par vilcienu pārvērtās :( 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 25. martā, 10:51.
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 25. martā, 10:56
0
post

Labi, tas ko nauris iemeta vēl piedodams, kā nekā tas bija LV un pa nakti. Cik atminos statusu pazauzdēji attieksmes dēļ. Katru dienu darīji ar vien vairāk un vairāk nonsense, kriti visiem uz nerviem, līdz brīdim kad vispār ne pa tēmu uzbrauci BunnyHopam, kā rezultātā tiki izmests. Administrācijas sastāvā šīs galvassāpes nav vajadzīgas atpakaļ diemžēl. Būšu pret tavu kandidatūru.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 25. martā, 13:26
0
post

lielaks nonsenss neka senss, ne

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0