bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
0
topic
[GameMaster'a pieteikums] Ofkors
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 24. martā, 17:11

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Atis Dāvis

Vecums: 22 gadus jauns.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A

Izveidoto personāžu saraksts: 

Lenon Trance - Lucky 10 workshop (vēl bez ranka, jo nav nokārtotas mehāniķa spējas)

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze man ir ļoti bagātīga, sākot ar visvisādiem mazajiem projektiem (mēnešniekiem) un beidzot ar mūsu mīļo kick'u, kurā arī esmu gan pabijis kā Gamemaster's, gan kā administrators.

Pieredze lomuspēles jomā: Arī lomuspēles jomā pieredze man ir liela, pat neatceros ar kuru gadu sāku spēlēt šo GTA SA sfēru, bet ir ļoooooti ilgs laiks pagājis un aktīvi arī turpinu pavadīt savas "nožēlojamās" datoriķa dienas atveidojot to. Lai arī tas pašlaik neatspoguļojas nekādos topikos vai jebkāda cita veida vizuālajos pierādījumos, bet strādāju pie tā un tuvākajā laikā sākšu jums visiem rādīt savas prasmes! 

Servera /history ekrānšāviņš:  

Motivācijas vēstule: Grūti ir izdomāt kaut ko jaunu un oriģinālu, kas vēl nav izteikts nevienā citā pieteikumā.. Bet sākšu ar to, ka mana pieredze administrācijā ir neatsverama priekšrocība piesakoties šim amatam, jo varu apgalvot, ka pārzinu 99% no visām, Gamemaster'am pieejamām, komandām un tā pienākumiem! Mana pieredze ļoti labi līdz atrast risinājumu situācijās, kurās šķiet, ka nemaz nav nekādu labvēlīgu iznākumu vai jebkādu opciju, ar kuru palīdzību abas puses paliek apmierinātas! Ļoti labi māku arī atrast kopsaucēju ar komandas biedriem, ar kuriem lielākoties jau esmu pazīstams vai vismaz jau paspēju sapazīties.. Esmu komunikabls un māku atrast kopīgu valodu ar jaunajiem spēlētājiem, vienmēr esmu izrādījis laipnību un palīdzējis atrisināt jebkādas radušās problēmas, ko arī turpinu darīt un turpināšu esot administrācijas biedrs. Negrubu turpināt tukšo mūldēšanu par servera lomuspēles līmeni un par citu administrācijas biedru "slinkošanu", jo pilnībā saprotu, ka pastāv gan privātā dzīve, gan citi aspekti, bet pavisam noteikti varu apgalvot, ka būšu viens no tiem, kurš palīdzēs tikt galā ar jebkāda veida darbiem un problēmām manu iespēju līmenī! 

Paldies par veltīto laiku gan šo lasot, gan lemjot rezūltātu un tiekamies jau iekš servera! ;)

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 24. martā, 17:12
0
post

Par, pieteikums kreizi, labaku kandidatu neatradisi

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 24. martā, 17:13
0
post

PRET

Pirms vienas vai divām dienām biji blakus projektā admins. 

airdox
Lietotājs+
91 atbildes forumā
Online: 3d 11h 23m
Redzēts 14. aprīlī, 09:20
Pievienots, 24. martā, 17:15
1
post

atbalstu kandidaturu, vel admini serveri nenaks par sliktu, zinot to, ka pasreizejais staffs ir jau dirsa. sakarigs dzeks

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 24. martā, 17:16
0
post

Nav izradijis pedeja laika nekadu velmi attelot normalu rp beside kuga darbu rukaat cauram dienam, nesen biji or vel esi blakusprojekta administrators, pieteikums kinda lame, pagaidam anti, sac vairak ikdienaa kko darit nevis tikai kad prasa vai vajag.

ar LSPD /duty stureja kugus un sargaja uudenus no piratiem ❤️

Pēdējo reizi rediģēja Scrubs, 24. martā, 17:17.
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 24. martā, 17:16
0
post

nekoļīs mazgadīgās kā raivis un falke, rec.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 24. martā, 18:19
0
post

Atbalstu personas kandidatūru uz spēles uzrauga amatu. Lielisks un aktīvs kandidāts uz amatu, kam pieredze šadā jomā ir ļoti liela. Persona ir ar augstu pacietības līmeni, kas ir svarīgi šādā amatā, lai spētu sadarboties ar spēlētāju, kam ir nepieciešama palīdzība.

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 24. martā, 19:56
0
post

Zināms jau ļoti sen, tikai un vienīgi PAR. Ir pierādījis savas spējas jau ierpiekšejās sezonās.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 24. martā, 20:33
0
post

tu atrodies citā serverī kā admins un vēlies šeit būt uzraugs, izlemt negribi gadijumā?

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

gerachnik
Uzraugs
35 atbildes forumā
Online: 4d 21h 38m
Redzēts Vakar, 23:56
Pievienots, 24. martā, 20:35
0
post

vovo ko vins tur pisas , pasak pasak vinam bunihop ,  dod man gm beidzot

Pēdējo reizi rediģēja gerachnik, 24. martā, 20:35.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 24. martā, 20:36
0
post

Ofkors my nigg. Old school džeks, kurš ir bijis un sprot visas lietas. Pa lielam, no visiem kandidātiem viss labākais. Varbūt nedraudzējas ar aktivitāti, bet dara savus pienākumus tpt. Par


Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 24. martā, 23:00
0
post

lietotājam statuss izsniegts, laikam izlēma.

slēdzu tēmu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0