bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
1
0
topic
[Rekrutācija] J.Blackridge
KrazeY
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 19h 33m 12s
Redzēts 11. martā, 20:23
Pievienots, 9. martā, 13:18

  
LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Blackridge
1.2 Vārds: Jeremy
1.3 Otrais vārds: Nav
1.4 Tālruņa numurs: 499181
1.5 Dzimšanas datums: 06.05.1992
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2302 Metropolitean Avenue, Commerce
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikānis
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 83 
1.13 Augums: 185


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Bakalaura Grāds
2.2 Iegūtie sertifikāti: Pirmās Palīdzības Sertifikāts, Pirmās Paplašinātās Palīdzības Sertifikāts(Militārajā jomā), Apsardzes Sertifikāts, Auto Iekrāvēja Sertifikāts.
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Ostā
2.4 Ieņemamais amats: Teritoriālās Apsardzes Priekšnieka Vietnieks.


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [x]
C kategorijas [X]
A kategorijas [x]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):Lēmums kļūt par policistu man nav tikai karjeras izvēle; tas ir aicinājums, kas rodas no dziļas aizraušanās ar taisnīgumu, sabiedrības kalpošanu un apņemšanos nodrošināt citu drošību un labklājību. Kā potenciālam policijas amatpersonas kandidātam es nesu līdzi unikālu sajaukumu no personīgajām īpašībām, prasmēm un vērtībām, kas ne tikai padara mani piemērotu šai lomai, bet arī izceļ mani kā izcilu kandidātu, kuru ir vērts apsvērt.
opš agras bērnības esmu iedvesmojies ar taisnīguma principiem un šī godājama mērķa vērošanu, saglabājot likumu un kārtību sabiedrībā. Nepieciešamība sniegt ieguldījumu drošākai un taisnīgākai kopienai ir mana motivācija kļūt par policistu. Es esmu veltījis sevi vērtībām kā taisnīgums, līdztiesība un atbildība, uzlūkojot policijas pozitīvo ietekmi uz cilvēkiem un kopienām.
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vēlos strādāt policijā, ir mana nenogurstošā apņemšanās kalpot sabiedrībai. Es apzinos, ka policijas amatpersonas spēlē būtisku lomu uzticamības veidošanā, veidojot labas attiecības un radot sajūtu par drošību apkārtnē. Es esmu gatavs aktīvi piedalīties kopienas locekļu iesaistīšanā, risinot viņu problēmas un sadarbojoties ar viņiem, lai atrastu efektīvus risinājumus sabiedrības saskarsmē. 
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Specialo uzdevumu vienībā S.W.A.T (Special Weapons And Tactics). Vai arī kā Detektīvs.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Gintars
5.2 Vecums: 20
5.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: No 2015 Gada.
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Jau kā 5 gadus bet ar pārtraukumiem.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [x]  ;  Nē  [-]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: Pedro Rodriguez https://mta.kick.lv/forums/topi…dro-rodriguez/
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja KrazeY, 9. martā, 13:19.
Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 40m
Redzēts Vakar, 09:08
Pievienots, 11. martā, 17:44
0
post

Cienījamais kandidāt Jeremy Blackridge vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

 

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

 

 

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

 

Marts, 11, 2024

 

Los Santos Policijas Departaments

Lietotāji skatās šo tēmu: 0