bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
0
topic
[Uzrauga Pieteikums]Scrubs
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 10. martā, 16:03

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ - ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Arturs

Vecums: Skaistie 17, drīz jau vecie 18.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Vairākus gadus rockoju ''Scrubs'', bet XerisLV un Aydenek būtu senākie, ko atceros.

Izveidoto personāžu saraksts:

Austin Micheal - Lucky 10 Workshop - Vecākais Mehāniķis

Brian (BK) Mc'Bliman - N/A

Pieredze šāda veida amatā: Esmu pabijis šur, tur, bet nav bijis nekas nopietns, taču zinu lielos vilcienus, ko nozīmē uzraugs un viņa funkcijas serverī.

Pieredze lomuspēles jomā: Savu pieredzi Latviešu lomuspēlē sāku 2017. gada beigās. Tie bija dažādi lomuspēlēs serveri, kuri tajā laikā bija ļoti aktīvi. Par Kicku uzzināju 18tā gada beigās un kopš tā brīži ieskaitot dažas pauzes šeit esmu attēlojis lomuspēli.

Servera /history ekrānšāviņš:  

Motivācijas vēstule: 2018. gadā atnākot uz kicku es biju apmaldījies un nezināju, kur iet un ko darīt. Tad es iepazinu ''daringu'', jeb fletcheri un sāku pie viņa aktīvi attēlot policijas lomuspēli, pie viņa esmu daudz iemācijies un sapratis par lomuspēli un policijas lomuspēles atveidošanu. Sakot godīgi neēsmu bijis vienmēr tas jaukākais cilvēks un saprātīgākais spēlētājs, bet izaugot un dzīvei drastiski izmantoties esmu saņēmies un es uzskatu, ka beidzot esmu pietiekami izaudzis, lai būtu spējīgs pilnvērtīgi palīdzēt cilvēkiem un uztvert uzrauga darbu nopietni. Man apmācot un palīdzot cilvēkiem izprast un saprast situācijas kurās rodās pārpratumi ir vienkāršs gandarījums sev. Stingri centīšos iemācīt jaunākiem spēlētājiem par lomuspēli dažādākās sfērās un lietās, esmu principā pabijis visos lomuspēles slāņos šajā serverī. Apvienošu savus uzraugu pienākumus kopā ar savu lomuspēli, lai varētu pildīt savus pienākumus un aktīvi atveidot lomuspēli Lucky 10 garāžā kopā ar kolēģiem. Pratīšu pabeigt darīto un nepadošos līdz noteiktā situācija nebūs atrisināta un problēma netiks izskaidrota abām vai vairākām pusēm. Ja tomēr netikšu uzrauga amatā, tad turpināšu palīdzēt cilvēkiem garāžā kopā ar Osmani un A1.

Paldies, ka veltījāt laiku izlasot šo! Tiekamies Lucky 10 garāža.

Pēdējo reizi rediģēja Scrubs, 15. martā, 16:46.
Osmans
Servera administrators
Uzraugs+
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Garais
199 atbildes forumā
Online: 10d 9h 50m
Redzēts Vakar, 22:32
Pievienots, 10. martā, 16:06
0
post

Motivācija vēstule ir labi izveidota un lasāma. Pats ikdienā IC ar viņu erpoju. Vienmēr izdara darbus līdz galam. Nav sanākuši pārpratumi. Ciena citus un palīdz, ja tas ir nepieciešams. Noteikti dodu PAR! Ticu, ka spēs parādīt sevi no labākās puses.

 

Steam Community :: :: M4 eyes

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 10. martā, 18:20
0
post

ļoti bieži sastopams, atceros biji ritīgi toxic, bet augot viss mainās. Ir spēlēt kopā un māki visu, par!




nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 10. martā, 19:05
0
post

Iepriekš esam erpojuši iekš LSPD, gan arī citās frakcijās. Ir reizes kad nesaproti ko dari, aizverās, bet laiks iet un izskatās, ka tas viss pazudis. No manas puses noteikti PAR, kur noliks, tur arī erposi. 

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 10. martā, 19:06
0
post

noteikti par, esam vairākkārt kopā erpojuši, saprot ko dara.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

paklaxjss
Lietotājs+
lowaks
65 atbildes forumā
Online: 2d 8h 42m
Redzēts 25. aprīlī, 16:13
Pievienots, 10. martā, 19:53
0
post

Noteikti PAR!  Ļoti nopietns un noderīgs lietotājs šijā sastāvā

MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 11. martā, 10:47
0
post

Atbalstu šo jaunieti, saprotošs kurmis, rubī fišku un noteikti mācēs pildīt savus pienākumus.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 12. martā, 19:21
3
post

Visiem raksta PM lai nak strāda Lucky 10 utt. Visu ooc risina. Pret, nebutu tādas lietas, būtu par. Bet nu es pats saprotu tevi.

papildinajums 

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 12. martā, 19:32.


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 12. martā, 19:58
2
post

ja tas gan


Bārnijs
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 1d 3h 13m
Redzēts 26. martā, 14:40
Pievienots, 15. martā, 10:11
0
post

kāpēc gan nē, lai cilvēks mēģina un pierāda sevi, esmu par 

katram ir jādod iespēja vismaz pierādīt sevi, kā arī šķiet, ka katrs kurš raksta, raksta ar mērķi palīdzēt sastāvam

gerachnik
Skatās sākumlapu
Uzraugs
35 atbildes forumā
Online: 4d 21h 38m
Redzēts pirms 29 minūtēm
Pievienots, 15. martā, 11:07
0
post

ja , bus kads jedzigs gm vismaz 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 18. martā, 16:18
0
post

Pieņemts, izveido ticketu kick discord serverī un pievieno šī pieteikuma linku.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0