bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
0
topic
[Uzrauga pieteikums]
GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 20. februārī, 12:48

 

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ + ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ +]


Anketa

Vārds: Gatis

Vecums: 22

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): PoweR (Šobrīd GaraiS)

Izveidoto personāžu saraksts: Johan King - Lucky 10 Workshop

Pieredze šāda veida amatā: Pirms gadiem 2-3 biju Gamemasters/Administrators šaja komūnā, ka arī agrāk  jau labu laiku atpakaļ esmu bijis kā GM/AD citos komūnos kas par laimi vai arī nelaimi ir aizverušies.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēli sāku spēlēt daudzus gadus atpakaļ (kopš 2012 ja nemaldos, varbūt agrāk), kad parādījās pirmie latviešu roleplay serveri uz SAMP bāzes tur mpsa,exs, velak SA:MPlv. Esmu daudz laika veltījis angļu kā arī krievu roleplay serveriem, jo pārsvarā visi draugi pavadīja savu laiku tur, nu un es ar viņiem. Daudziem nosaukumus neacerēšos, jo tai laikā, būtiski tie bija mazi projekti, kuri tikai pēc kāda laika guva labu audienci.

Servera /history ekrānšāviņš

Motivācijas vēstule:Spēlet kā jau arī iepriekšejās sezonās sāku kopā ar Qtecc1. Domāju, daudzi mani atcerās no pagaišajām sezonām, esmu ar daudziem erpojis par nelegālās tēmas roleplay. Šobrīd esmu protams nedaudz pārgājis uz legālo roleplay. Mana velme ir uzlabot lomuspēles atveidi iekš servera, apmācīt tos pašus spēlētājus, kā arī ieturēt balansu starp IC un OOC, lai lomuspēles laikā mazāk tiktu pielietota /b komanda, tai skaitā arī organizācijās. Pēdējā laikā ļoti bieži novēroju, ka lomuspēles atveidošana tiek pārtraukta ar OOC. Protams, bija tādi brīži, ka kautkas nepatika, lika dusmoties, nervozēt. Pārsvarā tas bija un ir elementāro roleplay noteikumu neievērošana. Jā ,varbūt esmu ar kādu strīdējies, bet tas bija viss notika balstoties uz iekš spēles notiekošo un jau sen ir aizmirsts un netiek pieminēts. Ar lielāko prieku palīdzu, un ja es apmācu spēlētāju, tad es to daru tā, lai es pats par savu paveikto darbu justos lepns un pārējie būtu sapratuši kā būtu bijis darīts labāk. Apmācīt spēlētāju ir vienkārši laba sajūta, jo labi izpalīdzi un jūti, ka tas neies gar ausīm un cilvēks to iespējams acerēsies un tas noderēs citās situācijas. Galvenokārt es centīšos ierobežoti pildīt savus pienākumus, visu, kas nepieciešams. Risināšu spēlētāju problēmas iekš tēla un ārpus tā. Ja notiks strīdi, atradīs piemērotu situācijai kompromisu. Centīšos palielināt zināšanas jauniem spēlētājiem par pareizu lomuspēles atveidošanu, tā teikt, padarīt to kvalitatīvāku un patīkamāku. Mana galvenā motivācija ir sniegt sev un citiem labu priekšskatu par lomuspēli kopumā. Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana sev un citiem spēlējājiem, kā arī velme samazināt noteikmumu pārkāpšanu serverī. Globāli celt lomuspēles atveides līmeni serverī. Lai visi pavadītu labi laiku.

Uz tikšanos serverī!

 

Pēdējo reizi rediģēja GaraiS, 20. februārī, 14:12.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 20. februārī, 13:36
0
post

Noteikti ka no manas puses būs PAR, esi zināms jau labu laiku un iepriekš esi izcēlies ar pietiekami daudz lietām lai šobrīd varētu ielikt tev tikai un vienīgi par. 

 

Protams iepriekš bija arī daži mīnusi un pats galvenais bija tas ka ik pa laikam pazudi un nebiji aktīvs, bet izskatās ka šobrīd esi aktīvāks kā iepriekš un tas problēmas nesagādās 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 25. februārī, 05:51.
gerachnik
Uzraugs
35 atbildes forumā
Online: 4d 21h 34m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 20. februārī, 14:36
1
post

keine bruda keine

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 14:40
0
post

ja jums aizdambejas izlietne tad jums jaizmanto caurules atiritajs kurmis 

atbalstu jusu pieteicienu

Pēdējo reizi rediģēja figura, 20. februārī, 14:41.

 

nu

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts Vakar, 16:39
Pievienots, 20. februārī, 14:53
0
post

Labs pieteikums, par.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

cuvaks2ble0
Lietotājs
autists
67 atbildes forumā
Online: 2d 11h 52m
Redzēts 10. aprīlī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 15:08
0
post

putuklusuceja filtrs iztirits, gataus suksanaj

domaju kad jaliek ijra pozitivs vertejums tatad PAR

qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 20. februārī, 20:36
1
post

Bračka! 22-23 gadi, mums jau ša pusmūža krīze.😂😂 3šo gadu kopā erpojam šeit. Atbildīgs, pretīmnākošs, godīgs. Tikai un vienīgi PAR. Nav jēgas te baigi neko rakstīt. Iepriekšējie gadi administrācijā visu paši saka priekšā. Ceru redzet Tevi mūsu sastāvā brāl!😎

Pēdējo reizi rediģēja qtecc1, 20. februārī, 20:38.

:slinkis:

Rocoo
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 2h 52m 48s
Redzēts 8. martā, 00:36
Pievienots, 20. februārī, 22:04
0
post

Par Par Par

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 28. februārī, 20:43
0
post

Personīgi tevi redzu pirmo reizi, bet pieteikums tavs uzrunāja, nav ķep ļep uzdrukāts, lai iet PAR, domaju, ka sapratīsi, kas jādara esot gmos.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts Vakar, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 28. februārī, 21:56
0
post

Beidzot kadam pieteikums rakstits izmantojot smadzenes ilgak par 3min. Par

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 29. februārī, 00:37
0
post

Liksu par, ir buts kopa  gm sastava kopa un biji loti atsaucigs un sakarigs, draudzigs, veiksmsi tev

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 29. februārī, 01:03
0
post

jau pierādīji sevi agrāk, nekad neatteici apmācīt jaunos spēlētājus, kā daži labi xd, tiku pačekojis arī apmācību procesu - nav ko piebilst, čuvaks zina ko dara. atsaucība, kompetence un atbildība. no manis bus rekomendacija, veiksmi!

fujax

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 10. martā, 14:10
0
post

apstiprinu, izveido ticketu kick discordā un ievieto linku ar šo pieteikumu.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0