bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
0
topic
[GM] klassiks
klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 02:25

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ + ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ + ]


Anketa

Vārds: Ģirts

Vecums: 21

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): tikai klassiks.

Izveidoto personāžu saraksts: Trey Ingram

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze ir diezgan bagātīga, esmu šādā amatā bijis gan sampā, gan fivem, kā arī pašā MTA, arī šajā serverī.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēli sāku atveidot kaut kādā 2013. vai 2014. gadā, savas gaitas sāku sampā Latviešu serveros, tālāk devos jau uz ārzemju komūniem, jo sāka interesēt roleplay vairāk par naudas grindošanu un braukāšanos ar mašīnām. Kaut kādā 2017. gadā sāku spēlēt MTA komūnos Latviešu un sapratu, ka šeit ir augstāks roleplay līmenis nekā sampā Latviešu komūnos. Arī esmu paspēlējis FiveM, bet sapratu, ka tas roleplay pasniegšanas veids nav priekš manis, apmēram tā.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/vzbLiJn

Motivācijas vēstule: Domāju, daudzi mani atcerās no pagaišajām sezonām, esmu ar daudziem erpojis par nelegālās tēmas roleplay. Galvenais iemesls kapēc piesakos par gamemaster ir tapēc, jo šajā jaunajā sezonā esmu pamanijis ļoti daudz troļus, cik reizes man nav aizdzītas mašīnas no konfiscētāju puses, mašīnai atrodoties parkingā, cik reizes parasti stāvot, neesmu nodmots, jūs visi saprotiet par ko es domāju, daži gamemasteri nevar izkontrolēt visu serveri. Es šajam amatam būtu labs, jo es vienmēr vēršu uzmanību roleplay aspektam, jo pats atrodoties 99% erpoju un nopietni uzvelk šitie troļļi, kuriem pašiem liekās smieklīgi. Nerunāju par parastajiem spēlētājiem, kuri vienkārši ar roleplay nav bijuši tik ilgi saskarsmē un īsti vel neizprot to, tādus mierīgi varu apmācīt paskaidrot roleplay galveno jēgu, iedvesmot roleplay, nevis strādāt mežstrādniekos un grindot dārgākajai mašīnai serverī, tālāk gar IGS lidot uz 200km/h. Daudzi jau domā, ka 2024. gadā vairs neviens roleplay neuztver to kā pirms, piemēram, 8 gadiem, bet skatoties uz vienu no nesenajiem projektiem sapratu, ka uzturot kaut kādu sodu sistēmu serverī var arī pievilināt OG, kuri grib nākt roleplay lai ķertu nostaļģiju, gluži tāpat kā es. Kā jau minēju lielāko daļu atrodoties serverī veidoju lomuspēli, tapēc arī palīdzēšu daudziem ar dažādiem pārkāpumiem, pret cilvēkiem, kuri tiešām cenšās kaut ko darīt servera labā, es domāju roleplay jomā. Kā arī neesmu no tajiem adminiem, kurš soda bez iemesla neizprotot domu gājienu, darbību kapēc tā notika. Veidosim lomuspēli.

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 20. februārī, 02:26.
Collins
Lojālais lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 3h 54m
Redzēts 15. aprīlī, 09:57
Pievienots, 25. februārī, 16:01
0
post

Par     Klassiks ir klassiks, sakarīgs fujaks, galva uz pleciem ir, esmu rpojis kopā , zin terminus, tik dazreiz ir ka nervi parak švaki lowakus prost nahrinzes bet ta sajies, ja tu busi sastāva lowakiem bus nepatikami jo zinu ka tev lowaki nepatīk parmācisi katru

​​​​​​

Caster
Lietotājs
53 atbildes forumā
Online: 10h 48m 21s
Redzēts 14. martā, 04:47
Pievienots, 26. februārī, 16:04
0
post

Par

 

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 29. februārī, 15:55
1
post

Ja tu esi tas klassiks,ko es zinu, tad Par, fujaks šajā spēle jau kopš 90tajiem :D zinās, ka tās lietas darās, domaju, ka problēmas baigās nesagādās, Gl.

MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 5. martā, 21:28
1
post

Sakarīgs kurmis, atbalstu.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 17. martā, 00:26
0
post

Ir bijis ari Tevi kontakts serverī, varbūt Tu necenties, bet no mana skatapunkta izskatījās roleplays tīri paviršs un daudz PM un OOC izmantošana, PRET no manis. 

Pacenties ikdienas situācijās vairāk un pierādi, ka esi spējīgs atveidot kvalitatīvu un skaidru lomuspēli. Best Of Luck

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 17. martā, 01:09
0
post

image

Nenopietni esi pievērsies savai kandidatūrai.

Noraidīts.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 17. martā, 01:14.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0