bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
0
4
topic
[Sūdzība] A1
kleptom
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 2h 26m 33s
Redzēts 5. martā, 19:43
Pievienots, 22. februārī, 20:26

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Tavs lietotājvārds: kleptomanija

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: A1 / Slin Svokasu 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: es

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Es piebraucu pie IGS un gribēju apzagt cilvēku. Tas cilvēks OOC uzrakstīja, ka nerpos ar mani un es esmu publiskā vietā. Blakus bija Slin Svokasu, kas to visu redzēja, un ignorēja, ka viņš avoidoja rp. (kāpēc lai publiskā vietā nevarētu apzagt, IGS ir bandu rajons?).

Tad viņš mani sāka slapot, un piedraudēja, ka tūlīt iemetīs jailā par cs, terminu, kas neeksistē vairs.

 

Pierādījumos lasīt čatu.

Pierādījumi: Imgur: The magic of the Internet

Komentāri: https://i.imgur.com/661VULu.png

kleptom
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 2h 26m 33s
Redzēts 5. martā, 19:43
Pievienots, 22. februārī, 20:28
4
post

(cilvēks, ko gribēju apzagt, netika sodīts arī, un es situācijā zaudēju potenciāli visu naudu, kas viņam būtu bijusi)

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 15. aprīlī, 14:47
Pievienots, 22. februārī, 20:31
0
post

Pielikums : ajailā netiki ielikts, notrieci abus iesaistītos spēlētajus pēc tā kad tev piedraudēja ar ieroci , personigi es to neuzskatu par RP situāciju.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

kleptom
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 2h 26m 33s
Redzēts 5. martā, 19:43
Pievienots, 22. februārī, 20:32
2
post

es norpoju to, kā viņu nobraucu, kur tieši ir pārkāpums?

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 22. februārī, 20:44
0
post

IGS nav zaļā zona, tajā ir atļauts uzsākt vai novest jebkādas situācijas.

also, triekt cilvēkus nost tikai tāpēc, ka vēlies viņus apzagt nav pietiekami liels motīvs, un to pieskaita pie DM, notriekšana ir  aktīva tikai CK vai FPK situācijās, savādāk mēs visi sāksim triekt viens otru nost, neizbēgama situācija tādā gadijumā.

 

Sūdzība patiesa.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0