bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
0
topic
[GM] klassiks
klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 01:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 02:25

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ + ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ + ]


Anketa

Vārds: Ģirts

Vecums: 21

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): tikai klassiks.

Izveidoto personāžu saraksts: Trey Ingram

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze ir diezgan bagātīga, esmu šādā amatā bijis gan sampā, gan fivem, kā arī pašā MTA, arī šajā serverī.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēli sāku atveidot kaut kādā 2013. vai 2014. gadā, savas gaitas sāku sampā Latviešu serveros, tālāk devos jau uz ārzemju komūniem, jo sāka interesēt roleplay vairāk par naudas grindošanu un braukāšanos ar mašīnām. Kaut kādā 2017. gadā sāku spēlēt MTA komūnos Latviešu un sapratu, ka šeit ir augstāks roleplay līmenis nekā sampā Latviešu komūnos. Arī esmu paspēlējis FiveM, bet sapratu, ka tas roleplay pasniegšanas veids nav priekš manis, apmēram tā.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/vzbLiJn

Motivācijas vēstule: Domāju, daudzi mani atcerās no pagaišajām sezonām, esmu ar daudziem erpojis par nelegālās tēmas roleplay. Galvenais iemesls kapēc piesakos par gamemaster ir tapēc, jo šajā jaunajā sezonā esmu pamanijis ļoti daudz troļus, cik reizes man nav aizdzītas mašīnas no konfiscētāju puses, mašīnai atrodoties parkingā, cik reizes parasti stāvot, neesmu nodmots, jūs visi saprotiet par ko es domāju, daži gamemasteri nevar izkontrolēt visu serveri. Es šajam amatam būtu labs, jo es vienmēr vēršu uzmanību roleplay aspektam, jo pats atrodoties 99% erpoju un nopietni uzvelk šitie troļļi, kuriem pašiem liekās smieklīgi. Nerunāju par parastajiem spēlētājiem, kuri vienkārši ar roleplay nav bijuši tik ilgi saskarsmē un īsti vel neizprot to, tādus mierīgi varu apmācīt paskaidrot roleplay galveno jēgu, iedvesmot roleplay, nevis strādāt mežstrādniekos un grindot dārgākajai mašīnai serverī, tālāk gar IGS lidot uz 200km/h. Daudzi jau domā, ka 2024. gadā vairs neviens roleplay neuztver to kā pirms, piemēram, 8 gadiem, bet skatoties uz vienu no nesenajiem projektiem sapratu, ka uzturot kaut kādu sodu sistēmu serverī var arī pievilināt OG, kuri grib nākt roleplay lai ķertu nostaļģiju, gluži tāpat kā es. Kā jau minēju lielāko daļu atrodoties serverī veidoju lomuspēli, tapēc arī palīdzēšu daudziem ar dažādiem pārkāpumiem, pret cilvēkiem, kuri tiešām cenšās kaut ko darīt servera labā, es domāju roleplay jomā. Kā arī neesmu no tajiem adminiem, kurš soda bez iemesla neizprotot domu gājienu, darbību kapēc tā notika. Veidosim lomuspēli.

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 20. februārī, 02:26.
gerachnik
Uzraugs
35 atbildes forumā
Online: 4d 21h 38m
Redzēts Vakar, 22:28
Pievienots, 20. februārī, 02:31
0
post

serveri tu man sameloji ka tev ir 24 gadi , pret

gerachnik
Uzraugs
35 atbildes forumā
Online: 4d 21h 38m
Redzēts Vakar, 22:28
Pievienots, 20. februārī, 02:35
0
post

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 20. februārī, 11:13
0
post

Stabili liels par, sito dzeku noteikti vajag

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Jony
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 1d 15h 16m
Redzēts 8. aprīlī, 00:35
Pievienots, 20. februārī, 12:09
1
post

PAR,

Par troļiem es pilnībā piekritīšu.

Vajag kādu, kas tos troļus savāc.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 12:39
0
post

nope. ieprieksejas sezonas izpaudies ar ne tam asakajam prata spejam. IMHO staffs pietiekoss sobrid

Pēdējo reizi rediģēja sencis., 20. februārī, 12:51.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 20. februārī, 13:34
0
post

Nedomāju, ka tev to vajag. Pietiekamas zināšanas lai palīdzētu citiem, bet neizturēsi ilgi ar tādiem fujakiem tāpēc no manis laikam pret.

airdox
Lietotājs+
91 atbildes forumā
Online: 3d 11h 23m
Redzēts 14. aprīlī, 09:20
Pievienots, 20. februārī, 21:59
1
post

Par, dzeks pelnijis

kadzis
Lietotājs
kadzis
28 atbildes forumā
Online: 1d 9h 57m
Redzēts 29. martā, 01:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 22:10
0
post

Pazīstu jau diezgan ilgu laiku, gan adminējām kopā gan erpojām došu zaļo gaismu!
PAR

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 23:04
0
post

Par, iepriekšējās sezonās maucām nelegālās frakcijas. Ar ļoti nopietnu pieeju atveido roleplay, bet vienīgi tie troļi ātri tevi noēdīs, bet veiksmi!




Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 20. februārī, 23:38
0
post

Par, Klassiks katra ziņa gudraks un labāks par pusi no staffa. Ja var invalīdus ņemt kā Dobiju, pa changali vispār nerunāsim. Katra ziņa par, saprot ko dar


9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 26. aprīlī, 16:39
Pievienots, 20. februārī, 23:40
0
post

Pieteikums aizpildīts, iepriekš ir redzēts, ka darbojies un rp'o, par. 

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 22. februārī, 02:06
0
post

PRET

pedeja reize lieliski sevi pieradiji ka nespejigu gamemaster, kurs nespeja atrisinat serveri problemu ar grupinu autistu (kopuma es un vel 20+ hujati) un nenema piemeru no saviem kolegiem, kuri jau atmeta ar roku krameties ar mums. noteikti spesi uzpaset igs, tapec atbalstu tavu pieteikumu un kandidesanu kopuma. Mani vienmer ir fascinejusi sie pieteikumi, kas tiek uzsmereti 90 online cilveku iespaida un vienkarsi gribi izradit opa es stiligs, tapec nespeju iedomaties scenariju kura varetu tevi atbalstit un rekomendet sim amatam. Esmu par lai izdodas.

Anti.

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 22. februārī, 10:23
0
post

Noteikti pret, pieredze tada paplika, masinas braukasanas pieredze nav svariga gm amatam, ja ari iedos gm, tad bus tev tur /fixveh id, ja ari gm nevar safixot, respawnosi autinju.

klassiks, tads svaigs gurkis

 

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

joebiden
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 2d 16h 58m
Redzēts 7. martā, 18:04
Pievienots, 22. februārī, 13:11
0
post

pret

nepienemama attieksme

sauc citus par lowakiem un atsakas erpot ja kkas nepatik

Toxic pabira isak sakot

paklaxjss
Lietotājs+
lowaks
65 atbildes forumā
Online: 2d 8h 42m
Redzēts 25. aprīlī, 16:13
Pievienots, 24. februārī, 13:09
0
post

PAR!

Diezgan sakarīgs cilvēks ar galvu uz pleciem.

Raiziņš
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 2d 2h 31m
Redzēts 29. martā, 00:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 24. februārī, 14:36
0
post

Lielisks erpotājs, pieredze pārāk liela, lai neņemtu tevi staffa.     Noteikti PAR

SlaviQS
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 15m 28s
Redzēts 2. martā, 00:33
Pievienots, 24. februārī, 15:57
0
post

Par!
Lielisks erpotājs, kā arī adminētājs. Atbalsta Ernesta Riekstiņa projektu ''Jaunlatvija''.

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 24. februārī, 17:09
1
post

Visi saka lielisks erpotājs,ahuenais čuvaks tiri piri,tātad parunāsim pa to laiku kad reaload.l* biji gamemasters jeb admins,tev kāds cilveks uzdirsa nahujam tu sev fuelo veh un fixo veh un tu uzdirsi pretim esmu gamemasters man poh** daru ko gribu,vecīt tiešam novērtēju tavu RP līmeni,bet jebkādam admina jeb gamemastera amatam tu nēesi gatavs.

Soo no manas puses -ANTI.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 25. februārī, 00:45
0
post

PRET.

 

Šodien ļoti labi situācijā parādīji, ka nemāki zaudēt, spriežot pēc visiem tekstiem kuros tika teikts ka sauksi adminu un gaidīsi reportu, neturpināsi situāciju vai ko citu saprotot ka zaudēsi, ir skaidrs ka izmantosi statusu savām vajadzībām, piesegsi savus draugus vai darīsi visu, lai situācijā varētu uzvarēt. Iepriekš jau biji administrācijas sastāvā un cik ātri pieņēma, tik pat ātri arī izlidoji no turienes, neuzskatu, ka ir vajadzīgi tādi uzraugi kā tu, kuri pievērsīsies savām lietām vairāk nekā tam, lai apmācītu citus spēlētājus vai palīdzētu tiem tikt galā ar viņu problēmām. 

Ļoti skaidri no administratora puses tika pateikts, ka esi tieši tāds pats kā visi tie raudātāji un ar neko neatšķiries no viņiem, jo situācijas beigās saprotot to ka zaudēsi centies panākt kaut ko iesaistot administratorus, kaut saproti, ka tev nav taisnība.

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 01:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 25. februārī, 01:24
1
post

@nauriix Ieliki jau otro anti, bet nu viss kārtībā. Situācija, kas notika šodien, kad vienam cilvēkam sākam tēmēt ar divām pistolēm viens no priekšas, otrs no aizmugures, viņš īsti neizprata situāciju un sāka bēgt tādejādies pārkāpjot GunFire termiņu, saprotot, ka nav nekādu pierādijumu no tās situācijas, nošāvām ar savējo viņu, pēkšni pienesās menti, ko es viņiem paskaidrošu ? Manējais sāk bēgt projām, es tur izkrītu no mašīnas dēļ lagiem, labi tur viss kārtībā pagaidiji, tālāk sākam jau braukt, es uzrakstu reportu tā tālāk un rakstu ooc hujņa stopējam, nuu kjipa jēga man IC ciest dēļ tā, ka OOC neskaidrības notika. Situācija turpinājās, tad savējam spamoju tak stājies, nav nekādas jēgas no šitā visa, apstājāmies, atnāca admins nocutoja situāciju, ko, manuprāt, tādā situācijā vajadzēja arī darīt. Tad mēs mierīgi runājam, un tu randomā sāc kaut ko hard spamot vienu un to pašu tekstu, neļaujot izteikties, jo pats arī negribēji IC zaudēt, kaut vai biji tikai ments. 

Man šodien bija daudz vairāk stafs līdzi un pistole, kā arī man Durango, kuru noteikti negribēju lai konfiscē, mani normāli apstādina policija, deļ pagātnes sodāmības liek izkāpt no mašīnas pārbaudīt, es vienkārši sāku bēgt, chase zaudēju un nācas visu padirst, es ne vārda neieminējos, jo situācija bija normāla, bet šajā situācijā vienkārši es dēļ cita cilvēka pārkāpuma atsēdētu IC jailu, jēga man to vajag?

Tālāk runājot par GM, kapēc Tu runā par to, ko pats nezini? Man netika atņemts GM ne dēļ izmantošanas savā labā, ne dēļ LowRP, pa lielam pazaudēju statusu tikai tapēc, jo gribēju lai cilvēki serverī erpo un biju īpaši stingrs pret troļļiem, lai nebojātu citiem cilvēkiem roleplay, kas to vēlās darīt, neskaidrošu tur sīkākus faktus.

Tie kas ar mani ir erpojuši, visi tev pateiks pretēji, man neinteresē tās lietas ko esmu dabūjis un tā tālāk, situācijā māku arī zaudēt, kas pa lielam rezultējās katru dienu, man patīk kvalitatīvs roleplay vienkārši.

Mēģini kaut ko panāk visu laiku, parādīt kaut ko pretējo, nē nu dari kas tev jādara, es vairs sen nediršos ar MTA gangsteriem, vienkārši erpoju ar cilvēkiem, kas to vēlās.

Vairāk neatbildēšu topikā, netaisos tur taisnoties, izskaidroju tikai situāciju no savas puses, jo saskatiju tavā rakstītajā netaisnību, tā kā jā.

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 25. februārī, 01:33.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0