bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
Uzraugu pieteikums Caster
Caster
Lietotājs
53 atbildes forumā
Online: 10h 48m 21s
Redzēts 14. martā, 04:47
Pievienots, 17. februārī, 15:17

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ](Cits konts varu pierādīt)
• Esmu aktīvs/-a forumā [x  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Gustavs

Vecums: 17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): 2017 gada kickā- Gusis

Izveidoto personāžu saraksts: Kesean Tylor

Pieredze šāda veida amatā: Esmu bijis lomu spēļu uzraugs jau dažus gadus. Šis darbs man ir bijis gan aizraujošs, gan izaicinošs piedzīvojums, kurā esmu guvis daudz pieredzes un apgūvis dažādas prasmes.

Pieredze lomuspēles jomā: Es sāku iesaistīties lomu spēlēs pirms dažiem gadiem(Aptuveni 6-7), kad mani draugi aicināja piedalīties vienā no ''Samp'' lomuspēles serveriem. Pēc tam jau pārgāju uz  Mta Kick lomuspēli, spēlēju kamēr tā aizvērās. Lomuspēles pieredze ir patiesi liela. Zinu kādos gadijumos jālieto komandas ''/me-/do'' Terminus varu nosaukt no galvas.

Servera /history ekrānšāviņš:  

Motivācijas vēstule:Es vēlos izteikt dziļu interesi un entuziasmu par iespēju kļūt par lomu spēles uzraugu jūsu organizētajā pasākumā.man ir liela aizraušanās pret lomu spēlēm, kā arī pieredze, kas manā skatījumā ļauj sniegt ieguldījumu un palīdzēt radīt neaizmirstamus piedzīvojumus spēlētājiem.Manā radošajā dzīvē esmu piedalījies dažādās lomu spēlēs, gan kā dalībnieks, gan kā uzraugs. Šī pieredze man ir sniegusi dziļu sapratni par spēlētāju vajadzībām un interešu dažādību. Esmu apguvis prasmes ātrā lēmumu pieņemšanā, komunikācijā un scenāriju izstrādē.Man ir spēja kreatīvi domāt, radot aizraujošus un sarežģītus stāstus, kas iesaistīs spēlētājus no sākuma līdz beigām. Esmu arī pieredzējis risināt neatgaidītas situācijas un vadīt ''RP'' ar elastību, lai piedāvātu spēlētājiem ne tikai aizraujošu, bet arī pilnīgi imerģētu pieredzi.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 17. februārī, 15:24
0
post

+rep, mēģini

paklaxjsALT
Lietotājs
tepikis
10 atbildes forumā
Online: 22h 19m 54s
Redzēts 24. februārī, 13:01
Pievienots, 17. februārī, 16:13
0
post

Pinkull??

Ļoti daudz nepatiesas informācijas, kā piemēram Vecums.

Pēdējo reizi rediģēja paklaxjsALT, 17. februārī, 16:16.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 17. februārī, 16:13
2
post

Kas tas pa sūdu? Galīgi tukš, kā pašam pauris. Ar tādu pieteikumu, vari doties uz ateju atslaucit. Jauku dienu, jūs traucēja Ramirent komanda! Mēmākais pieteikums


ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 17. februārī, 16:20
1
post

Administrācijas sastāvā uz doto brīdi vairs neviens nav vajadzīgs, bet paldies par centību! 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0