bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
8
0
topic
[GameMaster] Nātre
Krisic
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 6d 18h 26m
Redzēts 20. aprīlī, 16:59
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 15:25

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Kristofers

Iepriekšējie nickname:-

Tavs vecums:16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Yermolai Kuznetsov

Pieredze kā Gamemaster:Agrāk esmu bijis GameMaster citos serveros.

Pieredze Roleplay jomā:Spēlēju Roleplay apmēram jau 4 gadus, varbūt vairāk, māku ļoti labi attēlot dažādus tēlus. Izprotu ļoti labi Roleplay, bet protams ir ko vel macīties. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Esmu

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):Esmu, kopā esmu ieguvis trīs cietumsodus, bet divi no tiem nebija patiesi. Atdzīstu, ka vienā situvācijā noslinkoju un ieguvu nonRP cietumsodu, bet pedējā laikā neesmu ieguvis nevienu OOC cietumsodu. https://imgur.com/a/tcdyIJl">https://imgur.com/a/tcdyIJl

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Esmu Kristofers, vairums mani pazīst, ka Nātre. Latviešu Roleplay lokā jau esmu diezgan ilgu laiku un daudzi cilvēki pazīst mani no agrakām saskarēm atveidojot kādu tēlu. Roleplay spēlēju jau apmēram 4 gadus. Spēlēju Roleplay, jo patīk atviedot dažādus tēlus, piemērām, nelegālus tēlus. Šis spēles tips ļauj man izrauties ārā no ikdienas un arī spēj uzlabot garastāvokli.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera: Man patīk šī servera atmosvēra un pats servera GameMode. Pavadu dienā pāris stundas šajā serverī un izdodas pavadīt labi laiku. Agrāk arī ir bijusi pieredze citos Rolepaly serveros par GameMaster un esmu ieguvis iemaņas. Es uzskatu, ka esmu diezgan atpazīstams latviešu roleplay komūnā. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Esmu jau ilgu laiku Roleplay komūnā un uzskatu, ka esmu parādijis sava veida iespaidu, reputāciju. Māku labi attēlot dažādus tēlus un spēju cilvēkiem ar mazāku pieredzi iedot, kādus padomus kā pareizāk atveidot sevis izvēlēot tēlu. Ir parādijies vakaros brīvais laiks, kuru varu veltīt tieši Roleplay spēlēšanai. Es esmu komunikabs cilvēks un uzskatu, ka ar mani viegli var nodibināt pozitīvas attiecības, jo neesmu iedomīgs, vienmēr cenšos vairot pozitīvu enerģiju. Esmu ieinteresēts dažādās tēmās un esmu vienmēr atvērts un atsaucigs. Uzskatu, ka esmu diezgan izpalīdzīgs, jo katrā situvācijā cenšos kaut ka nonākt pie pozitīva noslēguma, lai visi ir apmierināti. Pievēršu diezgan nopietnu attieksmi visam un netroļoju, cenšos atveidotu savu tēlu ar maksimālu nopietnību, cik spēju no sevis dot. Spēju ieklausīties cilvēkos un saprast ko no manis vēlas. Nedomāju, ka būs problēmas atrast kopīgu valodu ar lietotājiem, kuri būs japmāca, ja vien tie tiešām būs ar mieru macīties. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Saprotu

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 15. jūnijā, 00:36
0
post

Neizskatās cerīgi.

Bet nu tā pat slēdzu ciet līdz kamēr netiks atvērts statuss,būs laiks apdomāt savu izvēli.

Atvērts

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 16. jūnijā, 23:17.
Rūdolfs
Lietotājs
Rperis ar stāžu.
29 atbildes forumā
Online: 5d 1h 45m
Redzēts 2019. gada 08. septembrī, 20:25
Pievienots, 2019. gada 17. jūnijā, 16:47
0
post

Pilnībā atbalstu. Domāju ka šis gamemastera kandidāts ir ļoti piemērots šim izvirzītajām amatam un spēs pildīt savus pienākumus. Kā arī nātre kruts cilvēks un galvenais ir , šaut pa tiešām māk un RP māk. Kā arī nepievils nevienu un darīs visu , lai uzlabotu serverī esošo situāciju. 

Paskat kāds skaistulis bilde.

Pilnīgi atbalstāms. Domāju ka var pieņemt , bez liekiem jautājumiem. 

Pēdējo reizi rediģēja Rūdolfs, 2019. gada 17. jūnijā, 16:48.
𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 18:22
0
post

Sveiks, Nātre!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to apstiprināt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa. Pirms statusa izniegšanas vēlos ar tevi aprunāties.
Sazinies ar mani serverī caur /report - Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0