bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Billy Snusik
21Skrivch
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2023. gada 06. augustā, 18:52
Pievienots, 2019. gada 11. jūnijā, 20:20

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Billy Snusik

Vecums:24

Dzimšanas datums: 27/11/1998

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: Los Santos

Tālrunis: 734041

Pilsonība: Angļu

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: LSGD

Pašreizējā darba vieta: LSGD

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : A un B kategorijas vadītāja apliecība

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Ja esmu iepriekš bijis trešās pakāpes virsnieks 1 gadu citā valstī

Motivācijas vēstule: Kopš bērnības esu vēlējies būt policists un palīdzēt cilvēkiem, dažādu iemeslu dēļ man tas nesanaca ilgu laiku un es sevi atradu "Los Santos Glābšanas Dienestā"" ka Uguns dzeseju nodalas vaditajs atkal palīdzot cilvēkiem un manuprāt šī ir mana lielā iespēja tikt LSPD piepildīt sapni un būt policists, bet runa nav tikai par sapņiem. Bērnība neļāvu apkārtējiem pārsniegt ātrumu, jo ticēju ka noteikumi ir stingri jaievēro arī pašam. Nēsu lietojis alkoholu jau pāri 4 ar puss gadiem un netaisos to lietot, nekad nēsu arī atbalstījis Narkotikas un vispārīgi varu teikt ka esu pret nelegālām aktivitātēm. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu jauns un sportiskis katru dienu apmeklēju zāli un trenēju savu fizisko sagatavotību. Kopš 18 gadu vecuma vienreiz nedēļa apmeklēju shooting range tātad arī ar ieročiem es apietis kaut cik māku. Bet ka galvenais iemesls kapēc tieši es ir tāds ka kopš bērnības zinu ka apieties ar mašinām protams es visu dariju legāli un tas notika trasē manuprat esmu perfekts variants prekš LSPD. Pašlaik dzīvojot un strādājot Los Santos esmu iemanijis ka ir Policisti kuru kvalifikācija darbam nav augsta un labrāt vēlētos būt viņu kolēģis un palīdzēt un atbalstīt.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds:Pauls

UCP: 21Skrivch

Iepriekšējā pieredze LSPD?:  Virsnieks III Thru serverī un  Seržants Multiplay.lv

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Ja jau vairākus gadus lietoju Discord ka galveno platformu

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Ja arī ar Teamspeak māku apieties un tas jau uz datora atrodas.

Pēdējo reizi rediģēja 21Skrivch, 2019. gada 12. jūnijā, 21:19.

       i dont need no help GIF by NLE Choppa

Els
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 19h 48m 44s
Redzēts 2019. gada 05. jūlijā, 17:41
Pievienots, 2019. gada 14. jūnijā, 20:09
1
post

TMoq17Z.png

Jūnijs 14, 2019 / Piektdiena

Rekrutēšanas un Apmācības dīvīzija ir izskatījusi jūsu iesūtīto aplikāciju, mēs pateicamies jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā un iesniegšanā.

Mēs vēlamies jūs informēt, kad jūsu pieteikums tiek atteikts/noraidīts.

Nākamo pieteikumu varat iesūtīt pēc 1 nedēļas.

Ar cieņu, Los Santos Policijas Departamenta dīvīzijas dalībnieks Rory Beeney

Pēdējo reizi rediģēja Els, 2019. gada 14. jūnijā, 20:11.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 326 skatījumi )
SkyLine, Els, 21Skrivch, teoy, pasarti, DANIKOS, karlizz, Megiii, Rūdolfs, Kristherz, ivanovs, eslains, Ofkors, Ērms