bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] Roman Zakharev
Rūdolfs
Lietotājs
Rperis ar stāžu.
29 atbildes forumā
Online: 5d 1h 45m
Redzēts 2019. gada 08. septembrī, 20:25
Pievienots, 2019. gada 12. jūnijā, 20:20

 

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Roman Zakharev

Vecums: 32.gadi.

Dzimšanas datums:1987.02.03

Dzimšanas vieta:Los Santos County Dillimore Street 12. Sv.Georga slimnīcā. 

Štats: San Andreas

Tālrunis:745359

Pilsonība:Amerikas Savienoto Valstu pilsonis. 

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ X ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Rs Haul 

Pašreizējā darba vieta:N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

Iegūtas Los Santos derīgas autovaditāja tiesības.

Izieti apsarga kursi. 

Izieta lokālā Los Santos Apgabala Šerifu valantieru apmācība un apmācības kursi. Pēcāk nostrādāti 5.gadi Los Santos Apgabala Šerifu offisā. 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Tieši kā virsnieks nē. Bet strādāju,parš gadus Los Santos Apgabala Šerifu valdības organizācijā. Nostrādāju līdz pakapei - Deputy Sheriff otrajā kārtā. 

Motivācijas vēstule:Vēlos rekrutēties Los Santos Policijas Departamentā. Man ir iepriekšējā pieredze policijas jomā. Diemžēl nācās pārvākties uz Los Santos pilsētu,tāpēc aizgāju no Los Santos Apgabala Šerifu iecirkņa. Domāju ka Los Santos Policijas Departaments būs īstā vieta,kur varētu attistīt savas prasmes un iemaņas. Varbūt pamacīt kādu un pastāstīt par to,kā dažāda veida situācijās rīkotos apgabala šerifi. Vienmēr esmu atvērts jauniem piedzīvojumiem un vienmēr esmu gatavs rīkoties augsta riska situācijās,kurās varētu tikt apdraudēta mana ,vai citu cilvēku dzīvība. Los Santos pilsētas ielas es daļēji pārzinu,bet noteikti tā nebūs problēma,jo vairākas no tām ir bēdīgi slavenas ar lielo noziegumu aktivitātes līmeni un tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc vēlos rekrutēties Los Santos Policijas Departamentā.

  Uz doto brīdi esmu darba meklējumos,bet ceru ka LSPD būs īstā vieta,kur varētu turpināt likumsarga karjeru,paralēli palīdzot iedzīvotājiem un attistot savas rakstura īpašības un fizisko sagatavotību. Tas varētu būt iss paskaidojums,kāpēc mani vajadzētu uzņemt Los Santos Policijas Departamentā,pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi,policijas struktūrā. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: 

 Kā jau iepriekš pieminēju motivācijaas vēstulē. Galvenie iemesli kāpēc vajadzētu mani pieņemt ir ,darba pieredze Los Santos Apgabala Šerifu organizācijā. Darba stāžš,kurā ietilpa 5.gadi un papildus valantiera kursi,kuros ietilpa apmācības kurss. Saziņas kodi,situāciju kodi,mirandas un pārējās cilvēk tiesības. Protams arī taktiskie manevri ,kuros ietilpa arī automašīnu apturēšanu,rīkošanos taktiskās situācijās. Pieminot taktiskās situācijas,varu pieminēt ka biju K-9 deputy šerifs.Karjeras vidū man bija mans pārinieks,policijas suns,kurš man palīdzēja ikdienā. Respektīvi arī atsaucos uz izsaukumiem,kuros aizdomāts turētās personas,bija saistītas ar narkotiku parvadāšanu. Esmu piedalījies arī pazudušu cilvēku meklēšanu. Domāju ka būšu jums noderīgs. 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 18 

Vārds: Jānis

UCP:Jareks

Iepriekšējā pieredze LSPD?:Protams ka ir. SAMP/MTA projektos esmu pd bijis. SAMP 2-3.gadus. MTA 1-2.gadus.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?: Protams

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Protams

 

 

 

 

Els
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 19h 48m 44s
Redzēts 2019. gada 05. jūlijā, 17:41
Pievienots, 2019. gada 14. jūnijā, 19:58
0
post

TMoq17Z.png

Jūnijs 14, 2019 / Piektdiena

Rekrutēšanas un Apmācības dīvīzija ir pārskatījusi jūsu iesūtīto aplikāciju, vēlamies ziņot kad tiekat pārcelts uz nākamo daļu/posmu, vadaties pēc noteiktās informācijas.

Ar cieņu, Los Santos Policijas Departamenta divīzijas dalībnieks Rory Beeney

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0