bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[Rekrutācija] James Clinton
Freaky
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 4h 41m 59s
Redzēts 2023. gada 27. augustā, 19:16
Pievienots, 2023. gada 26. augustā, 21:50

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Clinton
1.2 Vārds:  James
1.3 Otrais vārds: 
1.4 Tālruņa numurs:  394639
1.5 Dzimšanas datums: 15.03.1978
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2404-4 Washington street, Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikānis
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  85kg
1.13 Augums:  180cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Las Venturas Policijas Akadēmija
2.2 Iegūtie sertifikāti: Policista, apsarga
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: 8.gadi Las Venturas policijas nodaļā.
2.4 Ieņemamais amats: Virsnieks


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [x]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Tātad, sākšu ar to, ka esmu dienējis jau 8gadus , kā policists. Darbs ir tuvs sirdīj. Vēlētos kļūt par Virsnieku , jo uzskatu, ka 8 gadi ir diezgan liels laiks, ko esmu pavadijis citā pilsētā. Policista darbs ir viens no svarīgākajiem vispār pasaulē, jo tomēr kā mēs zinam, ja nebūtu policistu pasaulē būtu haos. Uzskatu, ka šim darbam esmu piemērots, jo esmu atbildīgs, komunikalbs, spēju mierīgi uztvērt visu nemierīgos brīžos, kas ir galvenais šādā darbā.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Nu tas ir ilgs laiks, bet nu noteikti gribētu sevi redzēt, kā jau priekšnieka vietnieku, vai pat pašu priekšnieku.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds:  Ralfs
5.2 Vecums:  19
5.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: Jau kopš 2012 gada ar nelielām pauzēm.
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Kopumā varbūt 2 gadi, bet šo projektu ar lielām pauzēm.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-]

Collins
Lojālais lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 3h 54m
Redzēts 15. aprīlī, 09:57
Pievienots, 2023. gada 28. augustā, 15:14
0
post

Cienījamais kandiāt James Clinton vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

​​​​​​

Lietotāji skatās šo tēmu: 0