bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
2
topic
Administrātora pieteikums - Bezikaans
Bezikaans
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 9h 33m 16s
Redzēts 2023. gada 14. maijā, 00:24
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 19:08

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas (ar izņēmumiem)  [ X, bet veco acc nevaru atrast. ]
• Esmu aktīvs/-a forumā - (ar izņēmumiem) [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem (ar izņēmumiem) [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ 15 ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Kā tikko sāku RolePlay'ot iekš MTA svēras tā ir arī palicis mans lietotājvārds -Bezikaans

Pieredze šāda veida amatā: Vienā no slavenākajiem, kur esmu adminējis ir Lomuspēle.lv, bet ir arī daudz un dažādi citi ''mēnešnieki''un arī projekti. Pārsvarā darbojos iekš legālās svēras - LSPD, LSGD, LSAK. Esmu apņēmības pilns mācīties to, ko vajadzēs, lai varētu pilnvērtīgi darboties savā amatā un ar mierīgu sirdi palīdzēt saviem kolēģiem un primāri palīdzēt spēlētājiem. 

Kādus pienākumus vēlētos pildīt kā administrā

tors un kāpēc:  Esmu vairāk ieinteresēts iekš legālo frakciju zonas, tajā skaitā LSPD, LSGD, LSV, TLL Beno, Ziņu Dienests. Tādēļ es varu apgalvot, ka vēlos tieši kandidēt un pildīt Legālo FMK Biedra darbiņus, protams, ka nevar aizmirst arī par palīdzības lūgumiem(reportiem), kā arī par to, ka man kā administrātoram ir jārāda piemērs RolePlay ziņā un tā izmantošanā. Esmu ar mieru veltīt vairākas stundas dienā, lai pierādītu sevi, bet varu solīt, ka mans pienākums tiks veikts ar vislielāko sirdsapziņu un centību.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēlē(turpmāk RP) esmu sens draudziņš dažādām frakcijām. Pirmā frakcija kurā ''erpoju'' bija Chris WorkShop, kas bija RainersK veidota, viņš man iemācīja visus RP pamatus, kas man līdz šodienām ir pamatīgi uzlabojušies. Turpināju spēlēt dažādās frakcijās, mehāniķu, nelegālajās, TLL Beno, ziņu dienestā, LSGD un LSPD, visvairāk man pie sirds ir nākušas legālās frakcijas, kā jau iepriekš minēju, bet es atzīstu, ka vienmēr kaut kas jauns nenāks par sliktu mūsu zināšanu uzlabošanai. Vispār kā tādu RP spēlēju 6 gadus, bet  ar pārtraukumiem, kas ir nedēļa, divas. Ik dienu priekš RP veltu vismaz 6-10 stundas, kas manuprāt nemaz nav maz. 

Motivācijas vēstule: 

Es rakstu, lai paustu savu vēlmi kļūt par Administrātoru jūsu  MTA lomuspēles serverī. Es esmu liels spēļu fans un MTA ir viena no manām iecienītākajām spēlēm. Es arī pavadu daudz laika, spēlējot jūsu serverī un esmu pārliecināts, ka man ir prasmes un pieredze, lai palīdzētu jums uzturēt un uzlabot jūsu spēles pieredzi.

Man ir vairāk nekā 3 gadi pieredzes kā Administrātors citos lomuspēļu serveros un esmu bijis atbildīgs par dažādiem uzdevumiem, piemēram, spēles noteikumu uzraudzību, spēlētāju atbalstu un atbildību par spēles stabilu darbību. Es arī strādāju kopā ar citiem Administrātoriem, lai nodrošinātu, ka spēles noteikumi tiek ievēroti un ka spēles pieredze ir pozitīva un iedomājama.

Es esmu pārliecināts, ka es varētu ievērojami uzlabot jūsu spēles pieredzi, ja būtu izvēlēts kā Administrātors. Es esmu aktīvs spēlētājs jūsu serverī, tāpēc es esmu pazīstams ar spēles kopienas vēlmēm un prasībām. Es arī esmu strādājis pie citu spēlētāju problēmu risināšanas, un esmu gatavs palīdzēt ar jebkuru situāciju, kas rodas jūsu serverī.

Ja jums ir interese un brīvās vietas Administrātoru amata ierēdņiem, es būtu ļoti priecīgs, ja man būtu iespēja pieteikties un piedalīties jūsu komandā. Es esmu pārliecināts, ka es spētu ievērojami uzlabot spēles pieredzi, un esmu gatavs darīt visu iespējamo, lai jūsu serveris turpinātu attīstīties un būtu viens no labākajiem MTA lomuspēļu serveriem.

Paldies par iespēju pieteikties un es ar nepacietību gaidu jūsu atbildi!

Ar cieņu, Bezikaans !
https://imgur.com/a/LGf1LhV 

 

Pēdējo reizi rediģēja Bezikaans, 2023. gada 09. aprīlī, 02:03.
Cryptix
Lietotājs
Kripāls.
29 atbildes forumā
Online: 1d 10h 57m
Redzēts 26. februārī, 20:14
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 22:26
0
post

Neuzskatu to ka šādā īsā laika perioādā tev pienāktos administrācijas amats.
Palikšu neitrāls, no tevis var būt gan plusi gan mīnusi.

Efrehs
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 19h 19m
Redzēts 18. februārī, 20:41
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 22:36
1
post

No šī cilvēka var sanākt brīnumi, dažreiz skaisti, dažreiz neglīti, diezgan neparedzams, palikšu arī neitrāls.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 4. maijā, 19:56
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 22:36
0
post

es domaju ka par

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 23:05
0
post

par

esmu gejs sukaju

airdox
Lietotājs+
91 atbildes forumā
Online: 3d 11h 23m
Redzēts 14. aprīlī, 09:20
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 07:21
0
post

No tevis ir daudz plusi, bet arī daudz mīnusi, māki savest visu kārtībā, bet tev ir arī raksturīgi staigāt pa serveriem. Varbūt mazliet jāpaspēlē bez statusa 🫤? Gribētos teikt Pret, bet nu šoreiz teikšu NEITRĀLS, jo arī no tevis var sagaidīt daudz ko labu.

Nekas personāls pret tevi nav, neņem ļaunā! 😁

Pēdējo reizi rediģēja airdox, 2023. gada 03. aprīlī, 08:23.

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 09:04
1
post

Dodu PAR, sakarīgs cilvēks, nav jau labi uzreiz iet no cita komūna uz šo tieši kā viņš atverās, bet ar tevi paspēlējot kopā tu esi normāls čuvaks.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

Kapteinis
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 7m 33s
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 10:59
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 10:59
2
post

Došu lielu PAR'"!  Ļoti sakarīgs frukts, sen zināms, roleplay līmenis ir augsts, ticu un zinu, ka ar šo amatu tiks galā! 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 11:32
0
post

Tas "Sen zināms" arī visu izskaidro, ka Jūs salīdāt no sūdplaya lai viens otram par samestu XDDDD

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 11:46
0
post

atveras kick, true nomirst, janak statusu seit prasit. nja

ble bezinaka discorda pov

PS TAS IR FOTOSOPS JA BET TUR TA IZSKATAS

Pēdējo reizi rediģēja sencis., 2023. gada 03. aprīlī, 11:53.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 13:46
0
post

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas (ar izņēmumiem)  [ X, bet veco acc nevaru atrast, Dandijs pim***

Izlasot jau tīri tavu pieteikumu , ļoti nepatīk tas kā tu izturies pret pašreizējo sastāvu. 

Kā arī neesmu manījis tevi īpaši RP svērā.

AntiRekomendācija.

 

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 10:18
0
post

Piekritīšu @archaa teiktajam par sastāvu. 
Nedaudz pasēdi serverī, nevis uzreiz atverās sezona skriet, pēc statusa. Un sāktu ar mazumu jeb gm nevis uzreiz pa augšu, pluss manu prātu ad sastāvs ir pietiekams.

Anti no manis.

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

negeris
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 8h 13m 50s
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 07:15
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 11:09
0
post

Pilnīgi pajāt par to ka statusniks, jus jau te šā vai tā puse esat statusnieki, lowaki un dirsa lideji, bet kaut ka jau dzivojam. 

Pret varetu likt tikai tadel, ka siks bezdelis. Ja cilveks aprobezojas ar sedesanu legalajas f3 un naudas krasanu tas ir pirmais red flag ka isti rp nemak/nevelas atveidot. Jo pat iesacejam zinams ka istais RP dzimst ielas.

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2023. gada 06. aprīlī, 07:41
0
post

Sveiks, Bezikrān!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, aktivitāti uzlabojis esi, mēģini.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

All we had to do was follow the damn train, CJ!

Collins
Lojālais lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 3h 54m
Redzēts 15. aprīlī, 09:57
Pievienots, 2023. gada 09. aprīlī, 02:03
0
post

Par, esmu rpojis ar tevi ilgi  pieredze ar tevi iekš rp ir, galva uz pleciem ir, tekstā ir laiks ieguldīts tas ir redzams, RP zin, komandas zin,  saprot kas ir /me /do manuprāt nav iemeslu kāpēc gan ne

​​​​​​

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. aprīlī, 16:37
0
post

AHAHAHAHAHHAHA šis ir labs, džeki visi no huimegas sanakushi vel MAKLIJS uzraksta par, loģiski, ka šeit ienākuši tikai statusa dēļ un saspawnot sev visu pret... es pat viņu serverī neesmu redzējis!

Pēdējo reizi rediģēja Admiiiks, 2023. gada 09. aprīlī, 22:33.




! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 20. augustā, 19:31
0
post

Bezikān, varēji šo postu publicēt 1aprili, tad varētu pateikt april april, jo tavs pieteikums ir viens liels joks tapat ka tava mta pagātne

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0