bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[TLL KONFISCETAJS] Jacke Locker
Jake Locker
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 16m 35s
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 19:27
Pievienots, 2023. gada 06. februārī, 13:34


~ Personālā Informācija.

 - Vārds: Jacke

 - Uzvārds: Locker

 - Dzimums: Vīrietis.

 - Personas Kods: 021100-20832

 - Dzīves vieta: 2425-1 Mason Street māja

 - Nacionalitāte: Amerikānis.

 - Talruņa nummurs: 639234

~ Vakances / Vispārīgā Informācija.

 - Iepriekšējās darba vietas: Maizes piegadatajs,Mezstradnieks,Autobusa vaditajs

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nav tāda

 - Izglītības iestādes:

Los Santos bērnudārz.

Los Santos vidusskola.

Los Santos Augsstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Ja esmu,pirmo reizi ienakot serveri nepareizs vards bija,autobusa izmantosana privatam vajadzibam.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Ja ir,auto,moto,un kugosanas aplieciba un zvejosanas licenze.

~ Motivācijas Dati

 -Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Sveiki.Esmu jauninais neesmu seit stradajis bet  esmu loti atbildigs un stradat gribos virietis ar augstu atbildibas sajutu,gramatika nav mana stipra puse bet atrast un nogadat auto vajadziga vieta gan ir. Ja dosiet man iespeju pieradit sevi tad to ari izdarisu un nepievilsu jus!

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Sveiki mani sauc Jacke Locker, nāku no Los Santosa. Ikdienā pievadāju kravas RS Haul un Maizes uzņēmumiem, tagad esmu apņēmies  rakstīt uz TLL Beno iegut jaunu pieredzi. Tādat nedaudz par mani esmu darba mīlulis patīk strādāt līdz vēlam vakaram,ar melnu muti. Esmu jauns ar daudz speku ka pienakas 22 gadigam jaunietim zinu ka jums mani vajag tadu ka es neatradisiet citur!  Ka ari esmu brivs pat no ritiem kad parejie vell gul vai izglitojas tapec ielas vienmer bus kartiba! Ar cienu Jacke Locker.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Gvido

-Vecums: 17

- ss no /history: GL,Autobusa privata izmantosana

Lxst
Uzraugs
29 atbildes forumā
Online: 2d 5h 10m
Redzēts 2023. gada 11. augustā, 21:56
Pievienots, 2023. gada 06. februārī, 18:40
0
post


 

Cienījamais Jacke Locker, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0