bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
0
topic
Sūdzība Changals.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 00:28

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: 223

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Changals.

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Lxst, Logix, Luīze, Changals. Bija vēl spēlētāji kuri nepiedalījās šajā situācijā tāpēc nesaukšu, bet apkārt viņi tur bija, stāvēja skatījās. 

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Ar Logix ieradāmies TLL tikai lai atvestu vienu džekiņu ar kuru agrāk biju erpojis un zināju kur var iegādāties kādu mašīnu par lētāku cenu tāpēc arī aizvedu viņu uz turieni un nebija nekāda doma attēlot lomuspēli tur vai darīt ko tādu, viss sākumā bija OOC, atvedām viņu un tad izdomājām ieiet iekšā paskatīties mašīnas, tad sākām kaut ko IC darīt tur, mēs apskatījām mašīnas, aizgāja saruna par biznesu un visu pārējo, mēs pasaucām Bellu lai iegādātos busiņu tā kā mums tas bija vajadzīgs priekš frakcijas, viņš iepriekš, apmēram nedēļu atpakaļ bija zvanījis kādam un viņš runāja ar Bellu un sāka erpot ka atpazīst viņas balsi kad viņa sarunājās ar mani, tad arī izdomāja pazvanīt viņai lai pārliecinātos par to vai tā ir viņa, jo noliedza to ka tā bija viņa kas sarunājās pa telefonu. Mēs izbraucām ar busiņu ārā, mēģinājām viņu izvilināt ārā lai varētu sapakot, bet loģiski ka dzirdot mūsu sarunu viņa turēsies pa gabalu kas ir tikai saprotams un neko par to nepārmetu, viss bija kārtībā. Viņa metās bēgt tieši tad kad mēs sākām raut ārā /gate kas ir uzlikts priekšā caur kuru var iebraukt iekšā TLL, kad pamanīju ka Bella sāk skriet prom es metos viņai pakaļ un paspēju ieskriet iekšā TLL teritorijā jeb aiz vārtiem kurus var atvērt tikai frakcijas biedri, es viņai liku nogulties zemē ko arī viņa izdarīja, es sēdēju ar muguru pret vārtiem tādēļ neredzēju kas man notiek aizmugurē, lidojot man garām, kad tieši paspēru pāris soļus uz priekšu mani centās notriekt administrators Changals kā rezultātā ietriecās sienā, man tā izskatījās, bet nebiju par to pārliecināts tādēļ neko neteicu par to un nemaz negaidīju ka viņš erpos sekas. Administrators aizbrauca projām, cik sapratu noparkoja savu mašīnu un tad vienkārši stāvēja tur, neko nedarīja tādēļ vairāk pievērsu uzmanību Bryan'am kurš no ārpuses šāva pa mani un atbildēju tieši ar to pašu sākot šaut pa viņu, viņš sāka šaut pirmais, man ierocis bija tikai rokās, es to pat nepielietoju jo neuzskatīju ka būtu tāds iemesls, vienkārši mēģināju iebiedēt Bellu lai pēc tā varētu normāli ar viņu attēlot lomuspēli, Bryan's sāka pa mani šaut un nošāvu Bellu, pēc tam šāvu arī pa viņu kad sapratu ka viņš pazuda kaut kur es skrēju pie Leona un notēmēju uz viņa, iekliedzos lai viņš stāv, viņš staigāja ar ieroci rokās, nekur tālu negāja turpat uz vietas apļus mētāja, pāris reizes iešāvu pa roku un pēc tam gribēju /do čatā jautāt kādas ir sekas pēc šāvieniem rokā ar ko administrators man vienkārši uzsita ziņu /b čatā ''Ko Tu dari'' un viss, izvairoties no situācijas ar mums un nevēloties erpot viņš izvēlējās labāk sodīt mani jo ļoti labi visiem ir zināms ka viņam nauda vienmēr ir uz rokas, pie 500'000$ noteikti un viņš nevēlējās pazaudēt naudu kura viņam bija līdzi (Ja labi zinātu tad arī saprastu, ka noteikumos ir rakstīts ka var paņemt tikai 5 tūkstošus no spēlētāja. ) Es viņam pēc ajail saņemšanas par DM uzrakstīju privātu ziņu un pateicu ka viņš ir idiots ko es pateicu vienu reizi un to nevarētu uztvert kā aizskarošu vārdu, bet viņš pagarināja manu ajail. 

Uzraugs Lxst teica ka viņš nesaskata šajā situācijā DM pārkāpumu jo tad kad notika tā visa situācija Leon's pats iejaucās un mēģināja mani notriekt, bet tas neizdevās un aizbrauca projām. Nebūtu mēģinājis notriekt es nebūtu pēc tā skrējis pie viņa to gaisa gabalu uz otru TLL pusi mēģinot sapakot viņu, nebūtu pamanījis rokās ieroci par kuru viņš saka, ka tas nebija rokās, bet es to redzēju tieši tāpēc arī sāku šaut pa viņu - Iešāvu pāris reizes pa roku, nedomāju ka viņam to hp tik traki noraus, nebija plāns viņu sašaut tā lai būtu lowhp, bet gan doma bija tāda lai dabūtu nost to ieroci viņam, lai nevarētu savainot mani, loģiski, ka esot svešā teritorijā es pielietotu savu ieroci un mans tēls gribētu aizsargāties no viņa. 

Pierādījumi: Pierādījumi tiks iesūtīti privāti administratoram kurš izskatīs šo sūdzību. 

Komentāri: Mans komentārs ir tāds lai noteiktais administrators par kuru tiek rakstīta sūdzība lai beidz melot par to, ka viņam ierocis nav bijis rokās un nestaigāja ar to, jo kad pieskrēju pie viņa iebļāvos IC čatā lai noliek stāv, viņš paspēra pāris soļus un ļoti labi redzams bija tas ka rokās bija ierocis, bet arī saprotu viņu kādēļ viņš melo par to ka ierocis nav bijis rokās tādā veidā piesedzot savu dirsu no erpošanas jo labākajā gadījumā domāju ka viņš to nemaz nemāk darīt. Viss ko esmu redzējis šī mēneša laikā no viņa ir tas ka viņš sēž /aduty un ''palīdz tādiem ākstiem kā man, kā pats minēja čatā forumā'' Es nedomāju ka viņš palīdz spēlētājiem, varbūt saviem draugiem un citiem spēlētājiem kas atrodās iekš frakcijas ''TLL'', tiem varbūt arī palīdz, bet es no viņa puses savā pusē neesmu pamanījis nekādu palīdzību jo viss ko viņš dara ir labo mašīnas, teleportē, atdzīvina spēlētājus pat nenoskaidrojot kādēļ viņš ir ticis nošauts tieši tas pats notika arī vakar, es nošāvu vienu spēlētāju, viņš viņu atdzīvināja un spēlētājs atskrēja un nošāva mani pēc atdzīvināšanas un tad sapratu ka to ir izdarījis Changals jo neviens cits administrators nebija iekš servera kurš to varēja izdarīt, tad pasaucu viņu lai atnāk un atrisina šo problēmu savādāk forumā tiks uzrakstīta sūdzība par šo un viņš atnāca, jā, bet nekādu palīdzību no viņa puses vai situācijas noskaidrošanu es neredzēju, viņš pa to laiku kamēr mēs stāvējām un diskutējām ar šo noteikto spēlētāju kuru viņš atdzīvināja alt tabojās vismaz 10 reizes, neko īsti nepateica un pat nemēģināja neko noskaidrot, paņēma vienkārši, nogalināja atpakaļ spēlētāju un viss, ar to arī tas beidzās.

Ja mans personāžs būs atpakaļ kas noteikti arī būs jo nesaskatu nekādu iemeslu lai dzēstu ārā manu character, tāpēc vēlētos saņemt atpakaļ divus TEC-9 magazīnus kurus pazaudēju tur šaudojot pa Bryan, pats zemāk apliecināja to ka bija pirmais kas sāka šaut tādēļ atbildēju ar tieši to pašu šaujot pa viņu, tikai tur priekšā visu laiku tam virinājās /gate, jeb TLL ieejas vārti kuri visu laiku tika virināti vaļā, bet tie ļoti ātri arī aizvērās tādēļ vairākas lodes tika izšautas vienkārši tā, mēģinot nošaut Bryan jo mēģināju pasargāt savu tēlu, tiešām nezinu vai viņš man trāpīja vai nē, jo to nepamanīju - Bija pārāk saspringta situācija, lai skatītos uz hp, nomirtu tad nomirtu, viss būtu kā pienākās, bet tā, nē. Neskatījos. ( Kā arī vēlos piebilst to, ka nevajag sodīt Lxst par neko, jo viņš mēģināja tikai palīdzēt un neko sliktu negribēja, nezināja, dažus noteikumus, tas īsti vienalga, tagad zinās. ) 
Saprotu arī savu vainu par to ka TLL ir zaļā zona par ko tiešām nedomāju ka tā būtu jo tas viss nebija ieplānots tā, ka būs jāšaudās tur, bet tagad būs zināms un par to vēl varētu sodīt mani, bet nekādu DM tur nesaskatu, šis administrators vienkārši nevēlējās attēlot lomuspēli ko viņš nekādīgi nevarētu darīt nesaprotot kā to dara un runājot par ''OOC INS'ultu'' kur es pateicu ka viņš ir idiots 1x, viņš manu ajail pagarināja par 15 minūtēm, idiots nav tas vārds par kuru viņam vajadzētu mani sodīt jo ir bijušas situācijas kurās mani arī jau sen atpakaļ ir saukuši par idiotu un tas nav bijis vārds par kuru kādu spēlētāju soda jo tas nav aizskarošs vārds par kuru kādu sodītu, bet redz, ka viņš man par to pagarināja ajailu. 

Pajautāju uzraugam par to vai TLL ir zaļā zona, skatījās pie nelegālo noteikumiem tādēļ tur nebija parādīts, ka TLL ir zaļā zona un pateica ka nav, tāpēc sapratu, ka tā arī bija ka nav zaļā zona. 

Sūdzībā palūgšu izteikties tikai sūdzības izskatītājam, Changalim, Lxst un Luīzei ja viņai ir ko teikt, bet nedomāju ka tā būtu. Logix ja vēlās arī var izteikties ja viņam ir ko teikt, bet visu situāciju kas notika iekšā viņš neredzēja, tāpēc var pateikt tikai par to kas notika ārpusē. 

Sēžot AFK un editojot skrīnus priekš nelegālās frakcijas dzirdēju ka vēlreiz ieeju serverī jo sāka skanēt mūzika kas skan kad ieiet iekšā serverī, ieejot iekšā kur var izvēlēties tēlus es nevarēju atrast savējo un vairs tā nebija tur, tādēļ vēlētos uzzināt kurš to ir izdzēsis un kādēļ, jo tam nebija nekāda iemesla. Luīze kā jau čatā teica ka nezin komandu lai to izdarītu un nezin pat vai viņa var to izdarīt, ELSB teica ka sēdēja AFK jau vismaz stundu un nav to darījis tādēļ vēlētos uzzināt par to visu, kas, kādēļ. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2023. gada 09. janvārī, 08:23.
Leonchiks
Servera administrators
Frakciju komanda
Ljona
102 atbildes forumā
Online: 15d 3h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 18:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 00:48
1
post

Labošu, tu prasiji uzraugam* un ja tll ir zaļā zona pēc noteikumiem

Sakot ka nekad dzīvē neesi redzejis noteikumu ka var tik 5k zagt, tu apliecini to ka nemaz neesi lasijis nelegalas lomuspeles noteikumu, paradisu kur tas rakstits lai tev nav jamekle un japarlasa visi noteikumi, ko tu tu tapat nedarisi

Staveju pie flatbed, redzeju ka skrien cilveks, kiedz *stavi* kaut es prost staveju, pienaca otr pus zogam un ieshava, paliku ar 10hp, jega shaut ja es prost stavu? bez wep, bet ista iemesla shaut...

Ludzu nevajg mest editotus skrinus vai logus, lai vai ko tu tur teici ka metisi

ja grasies dot kkadus skrinus privati kadam, be my guest, bet centies neiedot editotos.

 

Pēdējo reizi rediģēja Leonchiks, 2023. gada 09. janvārī, 00:50.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 00:50
0
post

Par zaļo zonu es tiešām nezināju, biju padzirdējis to, bet pārliecināts nebiju ka tā ir zaļā zona.

Es uzrakstīju ļoti labi saprotami lai to saprastu Logix par ko mēs jau bijām runājuši iepriekš, tikai Tu uzliekot to savu /bigears pēc tam nepamanīji visu ko mēs bijām runājuši un es nerunāju par tiem skrīniem, bet gan par nelegālās frakcijas skrīniem jo īsti negribēju rakstīt sūdzību, bet beigās izdomāju ka tomēr nāksies rakstīt sūdzību jo man personažs tika izdzēsts bez jebkāda iemesla un viss. Ja tiešām domā ka es taisījos logfile vai vēl kaut ko editot tad lai Tu saprastu, es nekad to neesmu darījis un netaisos darīt kas šobrīd nemaz nav svarīgi.

Tas ka Tu izlasi visu manu sūdzību pa pāris minūtēm pārskrienot vienkārši pāri tam ko esmu uzrakstījis un pat neiedziļinoties manis rakstītajā sūdzībā izskata ļoti daudz ko, bet lai Tu saprastu par to ''Var nozagt tikai 5'000$'' tad tas bija tēmēts uz Tevis jo nedomāju ka esi lasījis kādreiz servera noteikumus, noteikti pirmo reizi to pamanīji. Kā tad es varētu kaut ko teikt par to, ka var nozagt tikai 5'000$ ja es to nezinātu un nekad nebūtu redzējis? Padomā vienreiz loģiski, ja Tu nevari sūdzību izlasīt tā lai vari pienācīgi atbildēt zem tās kā to dara citi administratori par kuriem iepriekš ir bijušas sūdzības tad vienkārši neko neraksti, paturi to visu pie sevis labāk. 

Ierocis Tev rokās bija, bet kā jau teicu to nevar pierādīt tādēļ man ir īsti vienalga par to bija Tev viņš rokās vai nē, bez pierādījumiem ka tas ir bijis rokās nevarēs neko pierādīt jo Tu noliedz to ka ierocis ir bijis rokās lai piesegtu savu dirsu kas ir tikai saprotams saistībā ar Tevi. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2023. gada 09. janvārī, 10:25.
Lxst
Uzraugs
29 atbildes forumā
Online: 2d 5h 10m
Redzēts 2023. gada 11. augustā, 21:56
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 01:01
0
post

Runājot par zaļo zonu, šo punktu meklēju vairākas reizes un palaidu laikam garām, jo meklēju to nelegālo noteikumus, kur tas nav minēts. 

Nelegālo noteikumos ir minēts: "Transportlīdzekļu izplatīšanas vietās (pie NPC)", TLL neizplata mašīnas caur NPC. Protams, mana vaina, ka nepārskatiju visus noteikumus.

Tad turpinot par zaļās zonas noteikumu. Šo noteikumu pārkāpu es, sākot šaut pa 223, kad viņš guldīja zemē Luīzi. Viņš sāka šaut tikai reaģējot uz manām darbībām. Visi, izņemot Leonu, domājām, ka šeit nav zaļā zona un tā arī rpojām.

Pēdējo reizi rediģēja Lxst, 2023. gada 09. janvārī, 02:56.
SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 09:20
0
post

bryan erpo changals ne changals sez afk un ko tu gribi no dzeka kam ne mazakas nojausmas kas rp nav no sampa nakot

izskatu sudzibu ir patiesa un 800k dod surp vinam

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 15:38
1
post

man šķiet, ka tu, naurēn, biš pa daudz esi aizrāvies ar visu šaušanu nost un aplaupīšanu. turpini tādā garā un cg tevi arī sāks pakot uz katra stūra.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 16:06
0
post

Neviens nebūtu sācis šaut pa nevienu, ja pa mani nesāktu šaut. Ir varbūt par daudz tas šaudīšanās, bet ar viņiem visiem savādāk nevar jo prosta huiņu dzen, ar šiem vienkārši izvilku ieroci, pa mani sāka šaut - Es arī sāku. 

Droši, neviens Jums neliedz to darīt - Ja normāli erpos, tad atbildēšu ar to pašu pat ja sapakos mani, nav nekādu iebildumu par to.

saulstarins
Bijušais administrators
84 atbildes forumā
Online: 6d 12h 58m
Redzēts 2023. gada 13. februārī, 14:10
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 19:06
0
post

changali kapec tu raksti tu esi no latgales tas jau ir major L

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1385 atbildes forumā
Online: 101d 3h 40m
Redzēts Vakar, 15:00
Pievienots, 2023. gada 09. janvārī, 21:42
0
post

Sūdzība sakārā ar administrātoru Changals nepatiesa ,nepietiekamu pierādījumu dēļ.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0