bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
[Rekrutācija] Cliff Kinsler
wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2023. gada 01. janvārī, 05:37

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


 

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Kinsler
1.2 Vārds: Cliff
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 546123
1.5 Dzimšanas datums: 1998. gada 16. jūnijs
1.6 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2436-4 San Andreas blvd., Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: ASV
 Esmu ASV pilsonis [X]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [X]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: -

1.12 Svars (kg):  76
1.13 Augums: 184


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Los Santos Tehniskā Augstskola
2.2 Iegūtie sertifikāti: Los Santos Policijas Akadēmijas pabeigšanas sertifikāts
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: RS Haul
2.4 Ieņemamais amats: Preču piegādātājs


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [X]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [X]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): -


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Skolas laikos ļoti interesējos par policijas darbu, sakarā ar to, ka vecāki strādāja Los Santos Policijas Departamentā. Gluži nezināju ko vēlos darīt ar savu dzīvi, tajā laikā kā visi pārējie pusaudži vēlējos ātrak pabeigt skolu un sākt doties savā dzīvē. Pabeidzot Los Santos Tehnisko Augstskolu, mētājos apkārt pa darbiem, nezinot ko darīt ar savu dzīvi. Strādāju daudz un dažādos darbos, galu galā izlēmu, ka vēlos strādāt Los Santos Policijas Departamentā, sekojot savam bērnības sapnim un cītīgi gaidiju 21 gadu vecumu. Pienākot 21 gadu vecumam, steidzīgi izlēmu iestāties Los Santos Policijas Akadēmijā, sakarā ar to, ka ļoti ilgi gaidiju, kā arī ievēroju to, ka Los Santos Policijas Departamentā ir brīvas vakances un pilsētā trūkst policijas ierēdņi, kas ievieš kārtību. Mācoties Los Santos Policijas Akadēmijā, sapratu to, ka darbs tik tiešām ļoti piesaista un galu galā izlēmu to pabeigt līdz galam, saņemt sertifikātu un šobrīd saņēmos doties dienesta darbā.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Godīgi sakot nezinu, tik tiešām vēlos pēc pieciem gadiem strādāt šajā Policijas Departamentā, kā arī turpmāk visu savu atlikušo mūžu, kamēr vēl spēšu to darīt.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Ričards
5.2 Vecums: 15
5.3 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: Aptuveni 6 gadus
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu?: Kopš 2019 gada vasaras
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [X]  ;  Nē  [-]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: https://mta.kick.lv/forums/topi…-david-bennet/
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [X]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja wolfenstein, 2023. gada 01. janvārī, 05:47.

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1385 atbildes forumā
Online: 101d 3h 40m
Redzēts Vakar, 15:00
Pievienots, 2023. gada 01. janvārī, 16:47
0
post

Cienījamais kandiāt Cliff Kinsler vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Janvāris 01, 2023.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 23 ( 146 skatījumi )
zayac, Skrevele, ELSB, Kristiāns, Rudzooons, Bosch, Kiwix, Rimbikis, DJohnsonTheOne, Effect, Draugs, wolfenstein, SANLA, Twizzy, ansix, LMD, Ricins, Liepinshh, nauriks, depozits, sencis., jur, archaa