bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
13
1
topic
Servera stāvoklis, pieprasījums salabot vct
ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 00:06

Servera stāvoklis

Šajā serverī nav nepieciešams RPot lai nopelnītu, daily rewards ir sabojājis visu servera ekonomiju. 1KG zāle ir vērta 20k, 20k ir kapeikas, tā tam nevajadzētu būt. Cilvēki pārsvarā braukā/drifto apkārt ar BMW un nemaz netaisa RP. 

Būtu nepieciešams servera restart, bez daily rewards, nomainīt daļu ad komandu. Ļoti noderētu kāds sūdzību izskatītājs kas arī ir interesēts lai verdict būtu pareizs nevis ātri izskatīt, nepajautāt otras puses stāstu .

Nesot malku lielākā daļa cilvēku taisa bhop.(admins saka ka neviens tāpat nesoda par to, lai par to neuztraucas) Auto konfiscētāji vienmēr avoidRP, vari nostāties viņiem priekšā, bļaut ''eeee'' un viņi tāpat neko nesakot vienkārši aizbrauks tālāk.

Policija serverī neeksistē.

Var braukt ar auto, tev kāds speciāli ietrieksies mašīnā un aizbrauks tālāk. Ja kāds netīšām ietrieksies tad visticamāk vienkārši aizbrauks tālāk vai arī labākajā gadījumā ooc pateiks sorry.

Ne visi no servera uzturēšanas komandas uzvedas kā vajadzētu. Ir daži indivīdi kas uzvedas itkā būtu tikko ienākuši serverī. 

Spēlētāji var vairākkārt pārkāpt noteikumus, pat panākot 10x sodus un joprojām netiek banoti.

Forumā nav nekādas kvalitātes prasības, var likt pilnīgu aids un joprojām saņemt in-game dropus.

Manuprāt vajadzētu ievietot: Ja f3 starpā ir izcēlies beef, abiem ooc vajag sarunāt kādus noteikumus, piemēram DM neeksistē beef laikā (kill on sight). Abām pusēm jāzin kas piedalās beef, lai nevar vnk neizināms cilvēks pienākt klāt un nobērt. Ja ooc nav sarunāts beef, lai ic pēctam nav kautkādi random kill, situācija kas notika tiek aizmirsta.

 

Vēlētos lai tiek salaboti auto cenas, nosaukumi, handling, piedziņas un jauda.

MB W140 6.0 $120k, MB W140 7.3 $250k, abi auto iet tikai 160kmh un abi auto ir priekšpiedziņas. Vajadzētu abiem auto būt rwd, tā nav A vai B klase lai būtu priekšpiedziņa, kā arī lielā cenas atšķirība bez izmaiņām ātrumā. Protams vajadzētu būt daudz ātrākiem.

MB W220 S600 ar 5.5 motoru, vajadzētu būt S550 ,jo nav 6.0 motors.

MB W140 S300 ar 7.3 motoru, vajadzētu būt S730 7.3S .

2017 MB S350d ar 3.0 bendzīna motoru, vajadzētu būt S300.

2018 MB E300 ar 2.0 motoru, vajadzētu būt E200.

1995 Audi S2 ar 2.2 motoru, vajadzētu būt 2.2 turbo.

2016 MB G500 ar 4.0 v8 motoru, vajadzētu būt G400.

Busiņš ar ko parasti f3 braukā apkārt vislaik spolē un normāli nevar pabraukt.

1992 Audi s4 ar 2.2t motoru, mass weight ir lielāks par turn mass, vajadzētu būt otrādi.

2009 audi a5 1.8 TFSI I4, principā nebraucams, jo turn mass ir daudz mazāks par mass weight.

1996 MB W140 S300 ar 5.0 motoru, vajadzētu būt S500, vajag būt RWD nevis kā šobrīd ir FWD, kā arī auto brauc tikai 160.

Parasts BMW e60 ar 3.0 maksā 250k, bet tajā pašā laikā Audi RS4 ar 4.2 tikai 35k.

Audi RS4 ar 4.2fsi iet tikai 205, kamēr A6C4 ar 2.3 iet 200

Tiek konfiscēts auto, caur f2 atgeto un ar viņu neko nevar izdarīt. Vajadzētu lai nevar atgetot.

Blakus San Fierro nav gate garāžai, var no mapes izlekt/izkrist.

Bankā siena ar BMW logo. (kāds sakars ka viņi tur ir)

Kāda jēga no BMW salonu ja citos veikalos arī var nopirkt BMW, tikpat labi vajadzētu arī Audi, Mercedes salonus.

 

..............................................

Protams katram vēl būs kas papildināms. Ja tev liekas ka šir ir slikts post, tev acīmredzot neintresē RP, tev interesē tikai nopirkt kādu krutu auto un braukāt apkārt vai arī sēdēt savā Dayz bāzē.

https://medal.tv/games/gta-sa/c…0sMjcwMzMwMTAs

                                                                                              -kāds kam apnicis servera adminu                                                                                                 vienaldzība par RP kvalitāti.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 31. decembrī, 15:32.

L dayz bāze

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 01:48
2
post

Es nemaz negāju uz vct sākumā. Es tikai modoju. Tad bhopam bija slinkums likt, es teicu - okei, dod. Taisīšu jaunajiem handlingus. Nu un tad neviens neforsēja servisa mašīnas un tur es esmu nonācis. Tāpēc jūsu pārmetumi lieki. Aprunāšos ar bhop, varbūt uztaisīs atsevišķu kanālu dc priekš konkrētiem requestiem salabot galīgi sudīgos handlings, jo tādi ir. Bet sezonas vidū pārtaisīt visu vehlib? Sorry. Ne es, ne kāds cits to nedarīs. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 01:53
0
post

Stundas laikā ir aizpildītas divas lapas, bet neviens nav nonācis pie gala atbildes. Lai kāds no administrācijas sastāva/augstākstāvošajiem lemj par to kas notiks tālāk, šī liekā runāšana un mēģināšana kaut ko izrunāt foruma topikā tāpat ir lieka, notiek tikai topika piespamošana, nekas vairāk. 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 02:19
1
post

Lai cik smieklīgi man tas neliktos, tad topikā diskusija noris tikai par transportlīzekļu pasauli un to cik viss ir slikti. Jā.. topika izveidotājs mazliet nesaprot auto nosaukumus utt, bet atsaucoties uz pārējo komentāriem par jaunajiem auto un sūdzībām man privāti par slikti uzstādīto vct, mazliet sāku apdomāt vai @kakulacis ir atblistošs šī amata pārstāvis.

Labi, pasens lūgums, bet tā vai tā. Neuzskatu sevi par mta top vct džeku, bet ja lūdz man taisīt vehlibu, vēlāk šo personu pieņem šeit, jo nav vairāk, kas spētu padarīt savu darbu.

https://prnt.sc/K6cHH8C80moa">https://prnt.sc/K6cHH8C80moa

Nez kāpēc iepriekš man esot iekš /staff nebiju dzirdējis par sačakarētu vehlibu, neatbilstošiem forsiem utt. 

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 02:35
2
post

Oi falkiit. Kurš tev raud par forsiem? Vehlibs līdz es atnācu jau bija sapists. Esmu pievienojis 10-15 modus un neesmu dzirdējis, ka kādam nepatīk. Forsi tiek likti pēc grāmatas. Atceroties kā tu man forsēji escalade, es sapratu, ka poņa tev tajā ir maza. Tad, kad tev jautāju, vai gribi būt vct, es tevi nezināju un kāds ieteica. Labi, ka nepaņēmām. Un jā. Es spēju uzņemt argumentētu kritiku, nevis vispārinošus apgalvojumus. Ja ir argumenti, raksti. Ar lielāko prieku atbildēšu. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 02:39
0
post

Tev jau neprasa arī lai pilnīgi visām mašīnām pārtaisi vehlib. Pāris mašīnām nomaini piedziņu, bišk vairāk nekā pāris nomaini top speed, dažas uztaisi lai ir braucamas. Tev neprasa lai 190 mašīnām visu uztaisi no 0.

Ideju par discord channel atbalstu.

 tomēr arī īpašniekiem jāskatās, ko viņi grib no servera, ja viņu motto ir "kamēr kāds spēlē serveri, neiztiec" tad jau protams nekas labs nebūs, bet ja grib arī lai ir kautkads zolids tehniskais līmenis, nav pārāk daudz jādara lai to sasniegtu.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 31. decembrī, 02:40.

L dayz bāze

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 02:48
0
post

Sveicināti

Es kā Kikona īpašnieks vēlos paziņot, ka jūs ar savu viedokli varat doties rēķināt Arhimēda teorēmas. 

Tie visi nav serverī esošie mīnusi, jo tie ir speciāli izveidoti un ilgi plānoti servera uzlabošanas aspekti. 

 

Cieņā Kikona.lv īpašnieks Pitagors Arhimēds 

 

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 04:09
0
post

Ko Tu pis to bobi ar savam 190 mašīnām lidmašīnām tankiem un barnija busiem.  Tev laivu shops, industriālais un moto vispār nav jāaiztiek. Tur atkrīt jau 40% transportu.  Pieķerties pārējiem 60%.  Prosta paņemt izbraukt testu. Pa vienam. Atrast kuru uzlabot un to izdarīt ir tik grūti? 
 

Un par ekonomiku jau Tev nav jāatbild.  To lai Dāvis skatās. Noņem dailyrewards un jau būs labāk.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2022. gada 31. decembrī, 04:11.
dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 10:34
0
post

Vienkãrši jāliek ansix un logix par VCT, ieviesīs kārtību, bet ta nav vieniga problēma serverī, es neredzu jēgu šeit rpot, ja tevi dmo un trollē blakus 24/7, pēc menesa izskatis kadu sudzibu varbūt, kāds admins pa to laiku nobanos permā kaut kādu john punisher, gerald plant bet beigās tāpat pēc nedēlas būs unbans, jo commands unbanos dzekinus, ieliek vēl administracija noah vibes, par kuru vispār ir cik sudzibas, cuvaks dmo 24/7 ramo ar busu, tādus adminis vel serveri, ne paldies es labak izvelos nemaz nelogties serveri, tas, ka kaut kādi kristali nekad neparauj banu ilgāk par nedēlu jau visu liecina, citā serverī visi jau butu zem perm bana 1 dienā uz neatgriezsanos

Pēdējo reizi rediģēja dmer777, 2022. gada 31. decembrī, 10:36.
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 10:34
1
post

tas ir ari iemesls kadeel mes rpojot izvelejamies aizbidities no los santos, interactojot ar dazadiem servera individiem, it ipasi dazadas situacijas pat mazakajos reportos saskaroties ar dazadiem adminiem tiesam dazkart pazud velme ne tikai rpot, bet paradas velme ari parkapt noteikumus, jo par mass dm te ir jasez mazs laicins tikai, tu dari jebkadu hujnu, te speletajiem nav ne respekts par adminiem ne bailes no sodiem, jo vienmer var samukit unbanu. Admini kuri jailo chomus uz divreiz mazakiem laikiem neka citus speletajus n shit. 
ieteikt kaut ko ir kakim zem astes, nezinu, janotiek brinumam lai mainitu kko. 
no erpacijas ka tadas te nav smakas, nav pat konkurence starp frakcijaam, visi ir daily rewards un masinu motivated, apzinati dzen hujnu ari.

saprotams, lvrp lielaka dala bus car motivated, tas nav pat apsaubams fakts, bet viegli var nosaut greizi, nesaglabajot kkadus rp standartus vai kaa nosaukt, jo sobrid serveris jau velk uz freeroam pusi, kurs nak klat ar liekaam rp komandaam. Uz pirkstiem var saskaitit cik speletajiem ir velme rpot.

ja servera nosaukums butu kick.lv freeroam vai kick lv dm, kick lv kkas bet ne roleplay, tad jau vispar nebutu par ko runat, viss butu saprotams

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2022. gada 31. decembrī, 10:35.
TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 12:34
0
post

Tā kā nespēlēju kādu labu laiku šeit, bet ik pa laikam ienāku forumu pačekot.  Esmu uzspēlējis GTA V rp un esmu izdarījis pāris secinājumus. Runājot par rp kvalitāti, Dāvim ir jāizdara liela izvēle. Radīsies jautājums kapēc?

Serverī daudz laiku pavada gados jaunāki džeki (13-17 gadus jauni.) Viņu rp līmenis nav tik liels un iespējams arī negrib mācīties neko jaunu.

Ja serverī palielinās stingrību, strauji kritīsies spēlētāju skaits, jo paliks tikai tādi, kas ir gatavi nopietni erpot. Kad biju admins, bieži pacēlās šis jautājums par rp kvalitāti, bet īstu risinājumu ir grūti atrast vai izdomāt.

GTA V serverī kuru spēlēju ir tā, ka tur tā spēlētāju auditorija ir daudz vecāka un ja jaunie dara huiņu, tad tiek uzreiz nahrenizēti, bet tā kā spēlētāju auditorija ir vecāka, tad arī tā servera aktivitāte nemainas. 

Runājot par VCT. Mans viedoklis ir tāds, ka vajag mašīnas modēļi tikai ar kādiem diviem vai trīs motora tipiem ( Piemēram 1.9 2.0 3.0) un ja tu gribi kaut ko specifiskāku, būtu jādodas uz forsēšanas servisu (mehiem) kas arī ieliktu lielāku motoru (5.0 uttt). Tas palielinātu mehiem rp līmeni, gan liekot motorus iekšā un darot daudz ko citu lai auto uztaisītu skaistāku un labāku 

 

Daily saistēma noteikti tika ieviesta, lai piesaistītu vairāk cilvēku, jo domāju, ka projekti kuros spēlēt netrūkst.

 

Man vēl ir daudz idejas un domas, ko darīt ar legālo sfēru, bet tos varbūt nedaudz paturēšu pie sevis, tagad gribu dzirdēt nedaudz Jūsu domas par manis uzrakstīto, droši varam turpināt diskusijas privāti.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 15:17
0
post

Salīdzināt trollistiskos lvrp fivem serverus, kur cilvēkiem tikai hujnu parunāt voice un aplaupīt katru uz stūra un padriftot, ar mta serveriem, kuri labajos laikos bija ļoti augstā līmenī...ne tas kas tagad, protams. 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 17:19
1
post

Jām, jau trīs reizes centos nākt atpakaļ, bet katru reizi padevos, jo servera ekanomika ir tiešām izčakarēta, es saprotu Bunny domu pacelt servera ekanomiku, priekš jauniem spēlētājiem, lai vieglāk adaptēties  " roleplay pasaulē" , bet šis variks manliekas kritiski to ir pajājis.
Runājot par RP,
Ja mēs runājam par legālo pusi, ar kuru personīgi es esmu tuvu pazīstams. -

Atgādināšu ka legālai F3  kas ir " Ļoti liels uzņēmums = 10-15 (aktīvi) darbinieki, 6-10 transporti. " ,

Izmaksa nedēļā ir 100-190k $ , kas ja uz visiem pieņemsim vienādi splitojās  sanāk aprox - 11k uz cilvēku. kas ir nedēļā. UN tad salīdzinat to ar dailyreward, saproti cik bēdīga situācija ir.

Serverī ir izdevīgāk neerpot. Lai cik tas bēdīgi ir.

Neēsmu aktīvi spēlējis labu laiciņu, moš kautkādu daļu informācijas neēsmu uzsūcis pareizi, bet cik es centos, šis ir mans personīgais secinājums , un minimāls atgrūdums no RP kickā.

Tagad nogriezt daily rewards domāju vairs nav jēga, lai jau sezona beidzās ar "OP" ekanomiku, un lai nākama sezona ir more "challanging: ar grūtu ekanomiku.
Un noteikti daudz stingrāku administrācijas sastāvu , kas neies spēlēties ar "zināmiem" cilvēkiem.

Cik es iegāju serverī un braukājos, mani gandrīz katrs admins kuru sastapu blatoja aka laboja tačku, uzpildija kad apstājos ceļa malā utt.
Kādu noteikumu pārkāpu , mani nemeta jailā, pat kad minēju ka esmu pelnījis, pēc kā vēl kritizēju administrātoru un teicu ka ja "roles" butu rewersotas un admins būtu spēlētājs viņš jau sen būtu jailā, uz x minūtēm. Pēc kā tāpat mani nekur neiemeta.

Kas arī to spēli pataisa garlaicīgāku, jo braukt vari cik ātri vien gribi, pisties iekšā kur gribi jo redz, "hey admins salabos!?"


Ja kkas skan neloģiski ,atvainojos man vajag pagulēt.

 

Visiem priecīgus svētkus, nedzerat par daudz, un izbaudat jauno gadu, un nesmejaties par draugu teicieniem "Jaunajā gadā derētu saņemties un ... "

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 21:40
1
post

Ja godīgi, šķiet, ka vienkārši esi retards. Īpaši neiedzilinajos, bet tas, ka modelis ir, piemēram, e300 nenozīmē, ka tam ir 3.0 motors. S600 cik skatījos arī īr 5.5 motors dzīvē. Piedziņas palubom radās izmēģinot nepareizas, jo tā vnk mta gadās. Tik daudz sarakstīji, bet puse pilnīgi nejēdzīga. 

Bmw salons ir labākais kas var būt. Un daily rewards vai nav daily rewards, rposanu īpaši neizmainīs. Kas gribēs tas rpos. Lowaki tpt vienmēr būs. 

Labāk sakraj daily reward un dodies kādu bembi nopirkt.

Un imagine, daily rewards ir tā sapisis ekonomiku, ka pacani tpt nes malku 💀

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2022. gada 31. decembrī, 21:43.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 21:43
0
post

Tu reāli esi muļķis vecīt, piedziņa arī braucot ir tāda, e300 nekādīgi nevar būt ar 2.0 motoru.

Daily reward visu rp arī ir izbojājis, jo nevienam nav vajadzīgs RP lai dabūtu naudu. Redz kā daudzi citi piekrīt tam ka dailyrewards ir izbojājis rp.

Un protams, ka no sākuma nesīs malku, kā nekā pirmo dienu jau kapeikas iedod, no sākuma jau mazliet jāpanes malka.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 31. decembrī, 21:47.

L dayz bāze

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 21:49
0
post

Diemžēl tu tiešām esi retards.

Un runāju par test drive. Nezinu vai tev viņi pieder vai tikai veikalā testēji. Mta modeļi testējot mēdz bugoties, tāpēc pieļauju, ka drīzāk tas, jo abi auto vienādi, tik motori atšķiras 

Un hz vai tev daily reward izbojā rp, lowakiem arī forši vizinaties ar 1.6 žurku un nerpot.

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2022. gada 31. decembrī, 21:51.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 21:55
1
post

Runa neiet par dīzeli 

Ar tevi tiešām nav jēga pat strīdēties, jo tu domā ka erpojot nopelnīt daudz mazāk naudu nekā caur Daily ir labi.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 31. decembrī, 21:56.

L dayz bāze

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2022. gada 31. decembrī, 22:00
1
post

Ak nee, NEIESPEJAMI!!!

Labāk būtu novērtējis, ka tādiem kā tu te vispār atļauj spēlēt. Un pieļauju, ka ja Tev interesē, ka pie kkadas mašīnas nav vārdiņš turbo un esi spējīgs sataisīt tik garu listu ar auto, pa lielam esi lowaks. Tev pat nav neviens jēdzīgs posts forumā. Ej labāk atpakaļ malku nēsāt.

Un daudzos ārzemju serveros neko nedarot tpt vari braukt ar superauto. Vnk lkm vēl neesi sapratis, ka problēma drīzāk ir tas, ka mta lielākoties palikusi kkadi 30iq džeki.

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2022. gada 31. decembrī, 22:39.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2023. gada 01. janvārī, 14:22
0
post

neesmu palaidis garām, bet gan atvaļinājums sit augstu vilni šajā brīdī un nevaru ar jums iesaistīties pietiekami daudz, tas nav tik svarīgi, bet jau iepriekš esmu teicis, ka būšu neaktīvs uz šo brīdī, pārējās sezonās uz ziemu  serveris bijis vienmēr ciet un atvēries ar jaunu fresh startu, šoreiz pieļāvu šo iespēju atstāt vaļā un atļaut administrācijai strādāt, ja viņi to vēlas.

Runājot par problēmām, 

1) nenoliedzu, ka iespushoju dailyrewards un referral sistēmu nepārveidojot visu globālo ekonomiku un nepielāgoju pie sistēmām klāt, bet sori puiši, administrācijā ir pietiekami daudz cilvēku ar domājošām galvām, lai to paši lēnām mainītu, varbūt ne tehniskā veidā, bet tās pašas kapitālu sistēmas un izmaksu sistēmas kuras @Bridges minēja jau, tas jau būtu pietiekami liels pluss. Neuztveru, ka dailyrewards nāk par sliktu serverim, varbūt to pārtaisīt nedaudz varētu un nolaist tās balvas uz leju, bet sistēma kā tāda ir laba un palīdz jauniem spēlētajiem iespēlēties serverī. Sistēma netiks atslēgta, bet visticamāk, ka nedaudz pārtaisīta kopā ar visām pārējām manuālajām sistēmām kuras atrodas forumos, lai nebūtu tā, ka cilvēks var būt atkarīgs tikai no dailyrewarda.

2) LSPD neeksistē gan un es tur neko nevaru iebilst, piedāvājiet alternatīvas un risināsim problēmu, jo ap LSPD ir sataisītas nenormāli daudz interesantu illegal lietas, bet bez LSPD viss tas paliek bezvērtīgs un mans laiks iztērēts lieki - visas aplaupīšanas sistēmas: veikalu aplaupīšana, juvelieru aplaupīšana un nu jau arī interjeru aplaupīšanas ir jau pietiekami done, lai pushotu serverī iekšā, viss iztestēts ir, tikai last touches vajadzīgi, nerunāsim arī par transportu apzagšanu, mūķīzeru un knaibļu sistēmu, F2 paneli un citām interesantām lietām, kas ir pavisam jaunas LVRP. Jūs domājiet, ka man nebesī, ka LSPD ir neaktīvs vienmēr? Visas šīs sistēmas tika veidotas tikai ar vienu ideju -, lai cilvēkiem būtu interesanti interactoties ar viens otru automātiski bez nekādas administrācijas atļaujas vai vērošanas, iznākums nekāds. LSPD ir samērā nopietna frakcija un tajā ir vajadzīgs nopietns līderis, varbūt tagadējais nav tas labākais un aktīvākais ar savu sastāvu, bet viņš vismaz ir zinošs savā jomā.  Atradīsim kompromismu šajā problēmā un risināsim to kopīgi.

3) RP/dropi/foruma frakciju kritēriji/pārkāpumi.
    
    RP mēs gluži nevaram uzspiest spēlētājam, ja tas negrib sniegt no sevis to, jūs paši izlemjat vai vēlaties erpot un ar ko vēlaties erpot, katram ir savs red flags ar iemesliem. Beefot ar viens otru OOC un tad to izkratīt IC ir jūsu paša izvēle nevis servera or administrācijas, un tad ņemties ar sūdzībām forumā, grūti izvērtēt to visu ir, ja tās saknes radušās neizskaidrojumu iemeslu dēļ, kāds prot palaist to un aizmirst, bet otrs cenšas turpināt griezt iekšā, paši saprotat situāciju, nevajag uzvelt uz administrāciju, es nesaku un ta nekad nav, ka administrācija rīkojas vienmēr objektīvi problēmai un viņai vienmēr ir taisnība, bet nekad nebūs iespēja apmācīt un atrast cilvēkus it īpaši spēļu projektos kura būs perfekta pilnīgi visās jomās. Kāds spēss izvērtēt situāciju un pieņemt vairāku cilvēku viedokļus, bet otram radīsies misēkļi un pieļaus kļūdas, tas viss atspoguļojas pilnīgi visās lietās. Mazliet par dropiem, cik saprotu, tad tiek runāts par Crystal Garden frakciju. Frakcijai nav bijis drops jau ļoti ilgi un tas netiek pat apsvērts nemaz vairs, problēma ir tāda, ka kapracis mēnesi atpakaļ or even more sāka revidēt Crystal garden frakcijas dropus, itemus and so on, bet beigu beigās atgrieza neizskaidrojumu ieroču daudzumu un veidu viņiem atpakaļ. 

Frakciju kritēriji vienmēr bijuši aktīvi šeit un tos izvērtē pirms dropu izsniegšanas.

 

4) Transporti,

MB W140 6.0 $120k, MB W140 7.3 $250k, abi auto iet tikai 160kmh un abi auto ir priekšpiedziņas. Vajadzētu abiem auto būt rwd, tā nav A vai B klase lai būtu priekšpiedziņa, kā arī lielā cenas atšķirība bez izmaiņām ātrumā. Protams vajadzētu būt daudz ātrākiem.

pieņemu, ka satikies ar tiem modeļiem kuriem vienkārši nesaglabājas handlingi test drive laikā, bet nopērkot tiem uzsettojas īstie settingi, tādi GTA SA modeļi ir 4-6, neatceros precīzi, bet viņi ir.

par pārējo transportu sarakstu man grūti ir argumentēt, jo visa  informācija vienmēr ir vilkta cauri wikipediju nevis izdomāti savi. Cenas/handlingi var tikt mainīti un tie tiks mainīti ar laiku, lai pielāgotu kārtīgāk. 

Kāda jēga no BMW salonu ja citos veikalos arī var nopirkt BMW, tikpat labi vajadzētu arī Audi, Mercedes salonus.

domāju, ka šo man nebūtu jāpaskaidro, bet nu labi. BMW atrodas arī sandros/jeffersonas plačos, jo tie ir LIETOTI transportlīdzekļi nevis SALONA transporti, kā arī BMW SALONS tiek pielāgots pie forsēšanas sistēmas - SPORTA TRANSPORTLĪDZEKĻI, tāpat kā SAN FIERRO sporta transportlīdzekļi. BMW salonā atrodas rare/jauni/sporta vai ievilkts kāds ar lielāku tilpuma dzinēju, lai spēlētājam būtu plašāka izvēle starp transportiem serverī, tas grib e38, bet maza tilpuma dzinēju un lētu? Dosies uz sandros vai jefferson, tas grib jaudu un kvalitāti? Tas dosies uz SF vai BMW salonu. Katrai lietai ir savs pamatojums, centieties to saprast arī.

BMW teksturas bankā, iespējams tāpēc, ka jums ielādējas nepareizi tekstūras iekša, bet apskatīšos to vēlāk,

un jā, lustīgus 2023 jums.

 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2023. gada 01. janvārī, 14:24.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 01. janvārī, 17:34
0
post

prikols ka runaa tikai par masinam un vehlibu bet totalakaa dirsaa ir pilniba viss kas saistits ar so rpg serveri

Zatlerzaurs
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 3d 4h 53m
Redzēts 23. februārī, 20:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 01. janvārī, 19:31
0
post

jaliek elemental par lspd lideri un viss norm

Lietotāji skatās šo tēmu: 0