bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
4
topic
[gm] SANLA cirkulis
SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:50

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [  x]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  x]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]

jail neskaitas ja pako dmeri pret dmeri vaine?


Anketa

Vecums: 17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): glx, els, kudijs

Izveidoto personāžu saraksts: Fred Truck, Alejandro Banks un Onell Fienta

Pieredze šāda veida amatā: Esmu adminējis vairākos menēšniekos divus gadus atpakaļ vai kad, ā vēl lomuspēlē gms, savu serveri toreiz činiju augšā un ar komandām ir kā ir, viegli iegaumēt.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēle man ir tuva pie sirds, attelojot gan legāla veida tipa spēli gan arī nelegāla. Par roleplay kā tādu uzzināju 2017 gadā atpakaļ kur izveidoju arī savu pirmo acc, protams laiku atpakaļ to spēlēja vairāk cilvēki tieši uz mta bāzes. Esmu izgājis cauri vairāku veidu frakcijām kur katrs tā līderis domā un raksta savādak. Kā arī lsrp spēlēju gadu un trollējot tajā pašā laikā ieguvu kaudzi ar pieredzi. Roleplay man nav svešs. 

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/Sd8zmOO

Motivācijas vēstule: Par cik ir tikai viens gamemaster iekš kicka vēlējos pietiekties uz šo amatu. Vēlos sniegt palīdzību un uzklausīt viņu bēdas. Man vienmēr ir paticis uzklausīt spēlētājus un sniegt tiem palīdzību ja tie paprasa nevis bļauj kā kurš retais. Esmu izdzīvojies pa roleplay un gribu sniegt maksimālo pieredzi viņiem un palīdzēt. Kā gamemaster skatītos playeri kā šis raksta komandas un labotu to, lai izgūtu maksimālo no viņa. Protams nepresētu neesmu jau dzīvnieks. Domāju ka esmu piemērots šim amatam vai man ir jādod iespēja jo ja es kaut ko sačakarēšos var tikpat ātri arī izmest. Gribēju piebilst, ka esmu pavadījis daudz laika komūnā gan tagad gan arī pirms statu rriem un vēlos izvirzīt sevi kā gamemaster jo gribu pamēģināt kaut ko atbildīgaku ne tikai kā playeri. Daudzi var piekrist vai nepiekrist, bet cilvēki grib redzēt draudzīgu un nopietnu kolektīvu, kas grib ielikt laiku servera izaugsmei, tieši tēmēts uz adminstrācijas komandu un uzraugu. Ir daudz jaunu playeri kas ir tikko ienākuši serverī un skrien pēc palīdzības es būtu viens no tiem, kas strādātu ar viņiem un palīdzētu. 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Smiling Cat Meme Generator - Imgflip

Pēdējo reizi rediģēja SANLA, 2022. gada 20. decembrī, 18:52.

Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 10:52
2
post

Par. Jaunietis ar prātu, humoru un sajēgu pret spēli. Uzskatu, ka viņš būtu diezgan spējīgs pavilkt šo statusu un iespējams arī uzkāpt augstāk te ar laiku. GL&HF

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0