bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
4
topic
[gm] SANLA cirkulis
SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:50

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [  x]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  x]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]

jail neskaitas ja pako dmeri pret dmeri vaine?


Anketa

Vecums: 17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): glx, els, kudijs

Izveidoto personāžu saraksts: Fred Truck, Alejandro Banks un Onell Fienta

Pieredze šāda veida amatā: Esmu adminējis vairākos menēšniekos divus gadus atpakaļ vai kad, ā vēl lomuspēlē gms, savu serveri toreiz činiju augšā un ar komandām ir kā ir, viegli iegaumēt.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēle man ir tuva pie sirds, attelojot gan legāla veida tipa spēli gan arī nelegāla. Par roleplay kā tādu uzzināju 2017 gadā atpakaļ kur izveidoju arī savu pirmo acc, protams laiku atpakaļ to spēlēja vairāk cilvēki tieši uz mta bāzes. Esmu izgājis cauri vairāku veidu frakcijām kur katrs tā līderis domā un raksta savādak. Kā arī lsrp spēlēju gadu un trollējot tajā pašā laikā ieguvu kaudzi ar pieredzi. Roleplay man nav svešs. 

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/Sd8zmOO

Motivācijas vēstule: Par cik ir tikai viens gamemaster iekš kicka vēlējos pietiekties uz šo amatu. Vēlos sniegt palīdzību un uzklausīt viņu bēdas. Man vienmēr ir paticis uzklausīt spēlētājus un sniegt tiem palīdzību ja tie paprasa nevis bļauj kā kurš retais. Esmu izdzīvojies pa roleplay un gribu sniegt maksimālo pieredzi viņiem un palīdzēt. Kā gamemaster skatītos playeri kā šis raksta komandas un labotu to, lai izgūtu maksimālo no viņa. Protams nepresētu neesmu jau dzīvnieks. Domāju ka esmu piemērots šim amatam vai man ir jādod iespēja jo ja es kaut ko sačakarēšos var tikpat ātri arī izmest. Gribēju piebilst, ka esmu pavadījis daudz laika komūnā gan tagad gan arī pirms statu rriem un vēlos izvirzīt sevi kā gamemaster jo gribu pamēģināt kaut ko atbildīgaku ne tikai kā playeri. Daudzi var piekrist vai nepiekrist, bet cilvēki grib redzēt draudzīgu un nopietnu kolektīvu, kas grib ielikt laiku servera izaugsmei, tieši tēmēts uz adminstrācijas komandu un uzraugu. Ir daudz jaunu playeri kas ir tikko ienākuši serverī un skrien pēc palīdzības es būtu viens no tiem, kas strādātu ar viņiem un palīdzētu. 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Smiling Cat Meme Generator - Imgflip

Pēdējo reizi rediģēja SANLA, 2022. gada 20. decembrī, 18:52.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:52
3
post

No Tevis neko pozitīvu neesmu redzējis. Ja godīgi, tikai raudi un tas arī viss. Pret 


friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:53
0
post

rekomendācija, fujaks tiesaam bus spejigs uzlabot esoso situaciju. Limenis ka lomuspeles atveidotajam ari ir augsts, rpots ar tevi gan lvrp, gan lsrp, jebkuraa komuunaa neesi pieviilis.
draudzigs un komunikabls.

 

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2022. gada 20. decembrī, 18:54.
dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:58
1
post

Rekomendācija, nepieciešams beidzot ielikt administrācijā vēl kādu, kas kaut ko rubī, jo pašļaik serverī ir online ir vairāki admini (ari aktīvākais admins Leon Peterson) un mēs visi esam turējuši reportus vismaz 20 minutes no vietas, tā arī neviens beigās nepaņem, lai izpotu no buga, visticamāk tie ir kau tkādi personiskie iemesli, kāpēc Leons Petersons, nekad neņem reportus tieši mūsējos un ir redzams, ka drifto apkārt igs tajā pašā laikā.

Liela RP pieredze, visādos serveros, visādās sfērās, prot atveidot, gan legālo, gan nelegālo, tāpēc varēs izskatīt profesionāli situācijas, nevis stāvēt un bolīties un neko nesaprast, kas situācijās ir vainīgais, vai nav (arī pieredze ar kick administrāciju nesenajos notikumos, administrācijas loceklis ar C nicku, nesauksim personīgi)

Kā arī beidzot vajadzēs kādu, kurš nebūs korumpēts dirsā līdējs crystal dzekiniem, beidzot būs kāds, kas izskatīs normāli situācijas par labu normāliem spēlētājiem, nevis par labu kaut kādiem fake troļļiem un dmeriem, būtu vismaz labi apzināties, ka būtu kāds, kas tādus sodītu ātri tur pat uz vietas, citādi administrācija serverī mazā apjomā, ieej online ar lielo motivāciju rpot un atbrauc john punisheri, visu sapish un visi pārējie, kas gribēja spēlēt iziet off, jo vairs to vienkārši nevēlās, es pieļauju, ka neesmu vienīgais ar šo gadījumu un varbūt tāpēc citreiz, kad izdzird par ''normālu rpošanu kickā'' domā uzreiz negatīvi.

Sandijs ieviesīs kārtību, lai visi var normāli spēlēt, kā arī apmācīs daudz jauniņos, jo tie šeit tiešām daudz ir un negribās, lai viņi izaug troļļfestā un paliek tādi paši, vai padodas un aiziet.

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:09
2
post

Persona ir sodita vairak ka 3 reizes, manuprat, tas nav pienemami toposajam gamemaster, tas uzreiz parada attieksmi pret roleplay un serveri ka tadu! Soreiz dosu antirekomendaciju. :(

 

nu

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 26. aprīlī, 16:39
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:09
1
post

lai jau iet par, varesi mest jaila kristala darzus, toties es domaju tas tev sirmus matus padaris

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:11
0
post

anti. džekam iq nav lielāks par apavu izmēru. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

joebiden
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 2d 16h 58m
Redzēts 7. martā, 18:04
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:15
0
post

pret. nerunajot par to ka parsniegts pielaujamais ajail skaits, tie kas ir par smagiem parkapumiem, dm parsvara.

labak lai vispar gm serveri nav neka tadiem dot

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:28
2
post

Pievienots, pirms 28 minūtēm

1

0

#4

Rekomendācija, nepieciešams beidzot ielikt administrācijā vēl kādu, kas kaut ko rubī, jo pašļaik serverī ir online ir vairāki admini (ari aktīvākais admins Leon Peterson) un mēs visi esam turējuši reportus vismaz 20 minutes no vietas, tā arī neviens beigās nepaņem, lai izpotu no buga, visticamāk tie ir kau tkādi personiskie iemesli, kāpēc Leons Petersons, nekad neņem reportus tieši mūsējos un ir redzams, ka drifto apkārt igs tajā pašā laikā.

Liela RP pieredze, visādos serveros, visādās sfērās, prot atveidot, gan legālo, gan nelegālo, tāpēc varēs izskatīt profesionāli situācijas, nevis stāvēt un bolīties un neko nesaprast, kas situācijās ir vainīgais, vai nav (arī pieredze ar kick administrāciju nesenajos notikumos, administrācijas loceklis ar C nicku, nesauksim personīgi)

Kā arī beidzot vajadzēs kādu, kurš nebūs korumpēts dirsā līdējs crystal dzekiniem, beidzot būs kāds, kas izskatīs normāli situācijas par labu normāliem spēlētājiem, nevis par labu kaut kādiem fake troļļiem un dmeriem, būtu vismaz labi apzināties, ka būtu kāds, kas tādus sodītu ātri tur pat uz vietas, citādi administrācija serverī mazā apjomā, ieej online ar lielo motivāciju rpot un atbrauc john punisheri, visu sapish un visi pārējie, kas gribēja spēlēt iziet off, jo vairs to vienkārši nevēlās, es pieļauju, ka neesmu vienīgais ar šo gadījumu un varbūt tāpēc citreiz, kad izdzird par ''normālu rpošanu kickā'' domā uzreiz negatīvi.

Sandijs ieviesīs kārtību, lai visi var normāli spēlēt, kā arī apmācīs daudz jauniņos, jo tie šeit tiešām daudz ir un negribās, lai viņi izaug troļļfestā un paliek tādi paši, vai padodas un aiziet.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:35
4
post

Wo1in, ko Tu no sevis te kaut kādu lielo mētā, kurš nekad nav raudājis? Jau esi aizmirsis savus gājienus, ka rakstīji pieteikumos cik gadi Tev bija, bet patiesībā, nemaz 13 vēl nebija? Ar katru gadu Tev tie gadiņi atpakaļ gāja, forši, tā jau Tu mums te nekad nenomirsi, ja uz atpakaļu iet. Runājot par raudāšanu, Tu tak pats katru dienu raudāji visu laiku, pat nominācijas ja nemaldos dabūjis biji ar savu raudāšanu. :D 

Rekur Wo1in, lai acis atverās, beidz sapņot puis. 

No manas puses noteikti rekomendācija, neredzu nevienu iemeslu lai nedotu rekomendāciju, fujaks saprot ko dara, erpot māk, gan legāli gan nelegāli ko arī ir parādījis laika gaitā. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2022. gada 20. decembrī, 19:39.
LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 6m
Redzēts 2. aprīlī, 07:33
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 19:35
7
post

 Ja godīgi, neesmu saticis Tavus tēlus IG, tāpēc nemāku spriest par rp līmeni un prasmēm. 

Rekomendācija.  Galvenokārt jau tādēļ, ka Tava attieksme ir pret troļļiem, un tas uz doto brīdi, manuprāt, ir pats svarīgākais, jo kā redzams, neviens no esošajiem staffā nevar ar viņiem tikt galā. Varbūt Tev izdosies, tāpēc uz priekšu.

Pēdējo reizi rediģēja LMD, 2022. gada 20. decembrī, 19:36.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 20:41
2
post

Par, sakarīgaku RP par viņu atveidoto iekš spēles īsti nekur neesmu redzējis. Uzskatu, ka jādod iespēja, varbūt būs kāds, kas uzņemsies uz sevi kaut ko risināt, nenīdēs par to, ka kaut ko nevar, vai jāgaida īpašnieka atļauaj visam.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 20:45
0
post

phahahhaa, shitas ir tas rperis kudijs, jadod par,palubom ka labaks par kaut kadu woinu vai ka tam tur nicks bija.

zala gaisama.

girts
Lietotājs
95 atbildes forumā
Online: 6d 4h 36m
Redzēts 25. aprīlī, 19:17
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 21:18
2
post

par jo sandis smiltis ir labs cilveks

Pēdējo reizi rediģēja girts, 2022. gada 20. decembrī, 21:18.
UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 21:23
2
post

pret, saskāros ar tevi ic, tīrākais taurenis

Pēdējo reizi rediģēja UMEH, 2022. gada 22. decembrī, 00:36.
ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 00:31
0
post

Par, jo vajag kādu ar smadzeni

L dayz bāze

wfud
Lietotājs
juul addict
18 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 03. jūlijā, 02:09
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 00:53
3
post

pilnīgi pret

- most of tavi atbalstītāji ir tavi čomi, tādejādi viņu viedokļi šajā pieteikumā ir pilnīgi lieki

- iepriekš minētais - pārsniegts pieļaujamais ajail skaits

- saskarsme ar tevi ic lika man izdauzīt galvu

- uzjautā latviešu valodas učenei atkārtot komatus

 

 

Pēdējo reizi rediģēja wfud, 2022. gada 22. decembrī, 00:53.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 02:12
5
post

''pilnīgi pret'' 

Tas pilnīgi pret ir tikai tāpēc, ka šodien zaudējāt tajā situācijā pie IGS. Paši sākāt kaut ko piepisties pie viņiem, paši tur kaut ko erpojāt, pizģijāties, dirsāt virsū viņiem, ka viņi ir lauķi un viņiem jāpazūd no turienes.

Viens uzbruka viņam un sāka viņu klapēt, viņš izmantoja izdevību un izvilka ārā ieroci, Tu IC pateici viņam lai novāc ieroci, tavējais izvilka ieroci, bet nepaspēja sākt šaut. Nebūtu Jūs nošāvuši varbūt nemaz tos pret nebūtu sametuši. Nekas tāds jau tajā situācijā pie IGS nenotika, vienkārši Jūs ar savu /do piespamojāt visu, vairāk par 40 /do rindiņām čista bija pēc tā kad tikāt nošauti. 

Paši vien bijāt vainīgi, nevajag savas dusmas tagad izgāzt pie viņa pieteikumā, jo tam nav nekāda sakara ar to. Jāmāk arī zaudēt. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2022. gada 22. decembrī, 02:16.
wfud
Lietotājs
juul addict
18 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 03. jūlijā, 02:09
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 03:08
2
post

Vai kāds no maniem minētajiem ''pret'' iemesliem ir nepareizs?

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 10:00
1
post

Narik, tu esi stulba. Es nezinu cik ļoti tu lauķiem piržamajā esi ieziepējies, bet izskatās, ka par dziļu. Neviens par nav no kāda, kam iq virs 30 būtu. 9boz vienīgi, bet tas gan tā gan jau kļūda. Cg on top. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 22. decembrī, 10:51
0
post

:DDD

Lietotāji skatās šo tēmu: 0