bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
TLL BENO [Raffeal Kaman]
Tomsss19
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 11h 59m 11s
Redzēts 2023. gada 26. janvārī, 06:52
Pievienots, 2022. gada 19. decembrī, 23:39

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Raffeal 

 - Uzvārds:Kaman

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:100996-20149

 - Dzīves vieta:Los Santos , Jefferson.

 - Nacionalitāte:Amerikānis

 - Talruņa nummurs:391283

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Tālbraucējs, krāvējs.

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Bērnībā daudz braukājos ar vilcēju , uz viņu strādāju kā teikt , bet neofficiāli , vairāk kā palīdzēju radiniekiem un kaimiņiem kas bija apkārt.

 - Izglītības iestādes:Sākumskola,pamatskola ,vidusskola, tehnikums.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Neesmu.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Protams.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Kuģošanas un tuvākajā laikā plānoju nokārtot motocikla un traktora.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Tāpec kad es esmu gatavs smagi strādāt , atbildēt par to lai pilsētā nebūtu izmētāti auto un nebūtu jābūt liekam stresam uz ceļa kad aiz kāda līkuma nemētājās kāds auto.. Ir neliela pieredze šajā jomā , bet kā teicu neesmu guvis viņu strādājot officiālā ceļā ,taka nekādu cv nav.. Esmu cilvēks ar galvu uz pleciem un puisis kas zina savus pienākumu un labprāt pilda tos , taka darbs man būs pirmajā vietā un ar mani nebūs liekas problēmas!

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Esmu parast puika no laukiem , kurš ir darba meklējumos un tieši sobrīd mēģina pie jums iegūt darbu.. Kā jau iepriekš minēju , neliela pieredze man ir , bet ne officiāli.. Bet kā saka ,katram pienāk pirmā reize ,taka rakstu/sūtu jums šo cv ar cerību kad dabūšu darbu un iegūšu jaunu iespēju macīties vairāk un dzīvē kāpt uz augšu.. Esmu strādīgs cilvēks ,no bērnu kājas daudz strādāju ,tākā darbs mani nebaida. Esmu gatavs uz jebko un ar lielāko prieku to darīšu!

~ OOC Informācija

 - Vārds:Toms

 - Vecums:19

 - SS no /history:https://prnt.sc/OSX8TV4IBy6o

 - SS no /stats:https://prnt.sc/oJe-tHh0-UWj

Lxst
Uzraugs
29 atbildes forumā
Online: 2d 5h 10m
Redzēts 2023. gada 11. augustā, 21:56
Pievienots, 2022. gada 19. decembrī, 23:42
0
post


 

Cienījamais Raffael Kaman, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 99 skatījumi )
ELSB, SiZzy, Lxst, chalisarol, Traktorists, Slipetaj, nauriks, kadzis, LMD, archaa, Maruzha, dandijs, Liepinshh, LUĪZE, Ricins, Tomsss19, Leonchiks