bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
2
topic
TLL BENO [ James Johanson ]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 15m
Redzēts 14. jūnijā, 00:50
Pievienots, 2022. gada 19. decembrī, 01:26

~ Personālā Informācija

 - Vārds: James

 - Uzvārds: Johanson

 - Dzimums: Vīrietis. 

 - Dzīves vieta: Los Santos, Ganton. 

 - Nacionalitāte: Amerikānietis. 

 - Talruņa nummurs: 610051

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Police Departaments, pēc tam savu servisu vadīju ( Johanson serviss ) un tad pagaidām esmu bijis bezdarbnieks, labu laiku atpakaļ esmu bijis arī TLL.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Jaunākais konfiscētājs, vai arī kā cilvēks ar pieredzi - Konfiscētājs. 

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Esmu strādājis gan Los Santos Police Departamentā kur vajadzēja ik pa laikam izmantot vilcēju, gan esmu strādājis arī TLL. Šāda veida darbā man ir ļoti liela pieredze, esmu bijis vecākais konfiscētājs. 

 - Izglītības iestādes: Los Santos Tehnikums, augstskola. 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu ticis sodīts par neko. 

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā, protams. 

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē, tikai autovadītāja apliecība, citu apliecību nav. 

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jo esmu strādāt gribošs cilvēks kas dara savus darba pienākumus ar prieku un vēlās palīdzēt iedzīvotājiem. Man ir šāda veida pieredze jau iepriekš, tāpēc ar mani nebūtu nekādu problēmu, viss notiktu mierīgi bez liekiem strīdiem, pārmetumiem, problēmām vai kā cita kas traucētu strādāt. 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Esmu 20 gadus jauns vīrietis kas ir gatavs darīt savus darba pienākumus ar lielāko izdevi, vēlas darīt visu lai cilvēkiem būtu viegli pārvietoties pa pilsētu, mašīnas nemētātos apkārt un nebūtu problēmas ar to, ka pilsētā ir izmētātas mašīnas. Esmu jau agrāk darījis šāda veida darbu, bet tad ģimenes apstākļu dēļ nācās beigt. 

~ OOC Informācija

 - Vārds: 

 - Vecums:

 - SS no /history: privāti iemetīšu 

 - SS no /stats: privāti. 

Lxst
Uzraugs
29 atbildes forumā
Online: 2d 5h 10m
Redzēts 2023. gada 11. augustā, 21:56
Pievienots, 2022. gada 19. decembrī, 01:37
0
post


 

Cienījamais James Johanson, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija

 


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 119 skatījumi )
nauriks, ELSB, chalisarol, DriverOG, daunars, Vadims, Lxst, sukamaniramurs, LMD, LUĪZE, Tomsss19, juppi, archaa, Liepinshh, Ricins, jur, Jitzie, dandijs, UMEH, Leonchiks, depozits