bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
[LSPD]Conor Mc Davids
SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 11. jūnijā, 10:21

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Conor Mc Davids

Vecums:34

Dzimšanas datums: Janvāris.1.1985

Dzimšanas vieta:San Fierro

Štats:San Andreas

Tālrunis:588798

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ x] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Rs Haul

Pašreizējā darba vieta:Nav

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Policijas Akadēmija-2.Kurss,Drošības Un migrācijas dienests.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: : Protams,pieredze ir liela,spēju ātri pielāgoties darba apstāķļiem vienalga kādā stadijā tie būtu.Esmu komunicējoš ar citiem cilvēkiem,spēju ātri reaģēt uz izsaukumiem,ir būts prieks strādāt kopienas kolektīvā.Protu sastrādāties lielā grupējumā.Vienmēr esmu gatavs pierādīt,jeb pārliecināt savu fizisko spēku,protu to pielietot nepieciešamos gadijumos kā arī esmu apzinīgs vīrietis ar savām stiprām pusēm,protu labi vadīt policijas auto

Motivācijas vēstule:Sveiki!Mani sauc Konors,esmu 34 gadus vecs vīrietis.Esmu nācis no lielas pilsetas San Fierro,kur esmu pavadijis kopā ar savu ģimeni 20 gadus pēc tam atlikusos 14 gadus pārvācos dzīvot uz vel lielāku un skaistāku pilsētu Los Santos.Pēctam pēc kāda laika sāku meklēt sev piemērotāku darbu,beigās es iegāju internetā un atradu tādu,kādu vēlos,jo zināju,ka man ir pieredze tādā darbā,esmu agrāk izmācijies San Fierro-Policiijas Akadēmiju,esmu ar lielu darba stāžu,spēju ātri pielāgoties darba apstākļiem,esmu kopumā konkurtspējīgs vīrietis..Esmu ļoti atsaucīgs cerēšu uz visu to labāko,novēlu jums veiksmi!

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Tātad velreiz sveiki..nedaudz pastastīšu apr savu pieredzi un kāpēc jums būtu jāpieņ mani..tātad,esmu agrak strādājis San Fierro Policijas departamentā kopš 19 gadiem,esmu guvis lielu pārliecību un drosmi arī iekļūt tieši iekš Los Santos Departamenta,zinu,ka prasības ir milzīgas taču mani gadi vel atļauj pastrādāt tieši te,esmu ļoti aktīvs,komunicējoš,kreatīvs ir savas idejas ko ieteikt esmu cienīgs pret darbu,vienmēr cienīšu visu kolektīvu,ja protams cienīs mani,esmu ļoti komunikabls pret darbu un iekš tā,esmu ļoti raksturīgs vīrietis..Apsolos,ka darīšu pilnīgi visu..Ko vien spēšu.Ļoti labu Spēju vadīt automobīli,spēju pielietot ieroci pret personu..protams darīšu to ko liek augstāka amata kandidāti..Protams aŗī pats atbildu par savu dzīvību..Darīšu visu lai aizstavētu savu valsti līdzšinēji,pašlaik uzskatu Los Santos,kā savu valsti...Veiksmi jums.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

VārdsKristers

UCP:bountys

Iepriekšējā pieredze LSPD?: : Ir diezgan liela,jo agrāk esmu arī strādājis iekš šādas organizācijas,esmu ļoti mērtķtiecīgs.

 

Pēdējo reizi rediģēja SnaxxXD, 2019. gada 11. jūnijā, 10:22.
Pinuzis
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 1d 15h 7m
Redzēts 2019. gada 13. decembrī, 23:15
Pievienots, 2019. gada 11. jūnijā, 15:33
0
post

TMoq17Z.png

Sveicināti M.David

Izskatot jūsu iesniegto C.V esmu nolēmusi jūs acceptet uz nākamo kārtu.

Tiekat pārcelts uz nākamo kārtu, kas ir intervija. Sazināsimies ar jums tuvako dienu laikā.

Ar cieņu P.Lonardeso, Uzņemšanas nodaļas dalībnieks

Lietotāji skatās šo tēmu: 0