bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
5
2
topic
sudziba par leonciks
Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 21:39

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Admiiiks

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  Leonciks

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Christhoper Bridges, Leon Peterson, Giovanni Muratori, Michael Ragazo

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Ieslodzija ajaila, ar Bridges kungu akstijamies netraucejot nevienu apkartne, ar ieroci paakstijos paradijas network trobble un iesavu vinam, attiecigi sanemu 1h ajail par dm zalaja zona (csdd) reali tikko serveris restartejas

Pierādījumi:

 

Komentāri: reali prikols mest jaila ja sava starpa paakstijamies, (netraucejot nevienu!)

Pēdējo reizi rediģēja Admiiiks, 2022. gada 29. novembrī, 21:45.




Raiziņš
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 2d 2h 31m
Redzēts 29. martā, 00:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 21:46
2
post

Leon tiešām zajebal kad tu huiņu dari, mani tikko nodmoja "SERVERA IZSTRĀDĀTĀJS"(Trolis), tev pilnīgi pajāt, kaut vai es zinu ka tu redzēji situāciju, vienkārši pakļaujies viņam.

Leonchiks
Servera administrators
Frakciju komanda
Ljona
102 atbildes forumā
Online: 15d 3h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 18:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 22:05
3
post

Nezinu ko tu tur jokojies vai ne, aizgaju itka masinu getot, bridges iekap masina iedarbina, un tu vinu nosauj, iekap masina un brauc prom, nezinu gan vai tas bija ka "nolagoja"

Un raizin, ka es tev varu cinities pret kadu kurs, panemsim tgt piemeru ksa notika tikko vai: fletchers nobano trollus otrus, fletcheram nepatika ka pazuda vini, fiksi unban un ban fletcheru, un tad ko ES tur varu palidzet. ta hujna turpinasies tpt un es tur neko nevaru izdarit.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 20:21
2
post

Diemžēl administrators nevarēja zināt kā Tu interpretēji šo šāvienu, ir bijušas situācijas kad nošauj kādu bez iemesla, tādēļ administrator sodīja. PM rakstīšana ka tur ākstījies neder, jo iepriekš jau esi parādījis ar citām situācijām ka nespēj savaldīties. 

Nepatiesa.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0