bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
0
topic
Administrators
Tacco
Lietotājs
Sanya
4 atbildes forumā
Online: 6h 20m 49s
Redzēts 2022. gada 03. decembrī, 16:52
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:29

Čau, par cik šī projekta lielākā daļa administrācijas ir aizņemti ar savām dzīvēm, kas ir pavisam normāli, tad nu lūk, meklējam AKTĪVUS un PIEREDZĒJOŠUS cilvēkus administrācijas komandā, kas aizstās šo riebīgo mīnusu ar plusu.
 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz administratora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas (ar izņēmumiem)  [  x ,jà esmu ļoti ilgu laiku,bet netieku iekšā ,veceja konta ]
• Esmu aktīvs/-a forumā - (ar izņēmumiem) [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem (ar izņēmumiem) [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N:V

Pieredze šāda veida amatā:

Esmu izlēmis arī pastāstīt pa savu pieredzi ne tikai GM jomā/amatā bet arī administratora jomā/amatā kāpēc es izlēmu šo uzrakstīt tāpec,kad tas jums liktu varbū apdomāties kas patiešām esmu un ko es protu.Pieredze admina jomā man ir samēroši laba zinu visus admina pienākumus un to kam tie ir domāti un kāpēc tie ir Administratori nevis Gamemmaster tieši tāpēc kad šīs personas ir pierādījušas sevi un vēlos pierādīt to jums kad esmu arī piemērots Administratora amatam,kā arī ir pieredze Nelegālās Lietās ja ir nepieciešama palīdzība mēģinu uzzināt situāciju kas ir pa vainu un tad risinam tālāk kā arī pārzinu dropu/kapitālu un visādas lietas,ja ir nepieciešamība pievēŗšu lielu uzmanību nevis SS kvalitātei bet Roleplay kā tas tiek atveidots un vai pa tiešām persona ir pelnījusi to dropu jeb izdzīvošanas sistēmu lai persona varētu tirgot un citas lietās.Kā arī vēlos padalīties ar savu pieredzi jums,esmu pieredzējis Administrators un Gamemasters,un izlēmu to parādīt šeit jo  tā projekta vairs nav un esmu izlēmis nākt te un parādīt ko patiešām es protu un kas man padodas.

Kā arī izlēmu uzrakstīt šo pieteikumu tāpēc kad ir nepieciešama personas kas pieskatīs serveri ja kaut kas notiks un vai kādam būs nepieciešama palīdzība sakarā ar problēmām iekš servera vai spēlētājiem,jo šodien redzēju daudzas lietas kur viens Gamemasters izmanto saucamo /adminabuse un nepievērš vispār uzmanību serverim un sūta trīs mājas tālāk un traucē šo roleplay līmeni!

!(Ka arī esmu bijis Fivem GM,kā arī zinu daudz ko par mapping gan sciptiem.)

Kādus pienākumus vēlētos pildīt kā administrators un kāpēc: Tātad sāksim ar pašu vienkāršāko lietu ko es protu un ko nē un kas man padodas-protu visus GM's pienākumus un tos kas iekš tā ietilpst un zinu to patieso vērtību priekš kam GM's ir domāts,nu lūkt tad izlēmu pastāstīt par šo nedaudz sīkāk lai jūs saprastu un parādītu kad zinu ko es protu.GM's ir personas iekš servera lai palīdzētu personām ar tām nepilnībām un palīdzētu atrisināt visas problēmas un GM pienākumi ir parādīt serveri no labās puses nevis no sliktās,un GM nav jaizmanto savā labā jeb Admin Abuse!

Protu vienlaikus atveidot lomuspēli un palīdzēt personām iekš servera,kas daudziem ir grūti un neprot to izdarīt vai nespēj tikt tam līdzi un liek paklusēt un nemācīt,šāda attieksme ir slikta un parāda kāds ir serveris,ja tu esi iekš Icly situācijas un to tajā pašā brīdī var apvienot ar Ocly ja personai ir nesaprašanas,tāpēc tam ir domāts GM lai palīdzētu personām un  jāprot arī pieņemt kritika nevis braukt augumā un traucēt citiem lomuspēles atveidošanu!

Tātad ko es neprotu-tādas lietas gluži nav bet būtu jāpiestrādā pie nelieliem sīkumiem kā personas attraidīšana ja tev visu laiku spamo /pm jeb privātās ziņas vai kaut ko citu,tiklīdz persona serveri dzen trolli tā vēlos jailot bet zinu kad uzreiz to nedara,bet sākumā aiztepo uz /gmlounge mēģina uzzināt kāpēc to dara un kāds ir tās iemesls,tiklīdz persona ir pateikusi tā atbrīvoju to un tad skatos,vai patiešām ir atnākusi rpot,ja turpina tā darīt tad uzmetu nelielu ajail uz 10minūtēm par trollismu ja nesaprot tālāk turpinu palielināt,ja tik un tā turpina palielinu līdz /foceapp jeb serveru apmācības aplikācija.Ar šo man ir nelielas problēmas bet ta ir labi pa ko nesūdzos!

Pieredze lomuspēles jomā: Mana pieredze ir diezgan liela ,3 gadi fivem un mta RP 10 gadi

Motivācijas vēstule:

Sasveicināšanās

 Sveiki!Esmu Sandis Gavars no Alūksnes,pārsvarā man patīk nodarboties ka arī ar motokrossu,jau 2 gads,ar autosportu un visādām lietām,bet tā pārsvarā esmu viens no sporta cīkstoņiem:Trenējos cīņas klubā "UFC'' kur esmu ieguvis vairākus cīņas titulus un nordarbojos ar to kas man patīk!Kā arī strādāju uzņēmuma kas ir saistīts ar sportu tas ir autoserviss jo ir jācilā lieli smagumi un tas palīdz muskulatūrai kur tu attīsti savus muskuļus,savu brīvo laiku pavadu ar visa veida datorspēlēm tajā skaitā MTA kuru esmu nospēlējis vairākus gadus pēc kārtas un līdz šīm dienām turpinu,tad savu laiku pavadu ar draugiem un viņu brāļiem kur esam viena liela ģimene,man patīk arī vasarā doties uz jūrmalu kārtīgi atpūsties un doties uz visādiem festiem!Tas ir īsumā ko pastāstīju pa sevi!

Ievads!

Sveiki visi kick lietotāji esmu izlēmis pieteikties šajā serveri par uzraugu tieši tāpēc kad esmu ieinterisēts ne tikai serverī,bet arī tās sastāva un pazīstu daudzus no Administrācijas komandas un iepriekšējiem sastāviem un dāzi no šiem cilvekiem ieteica man uzrakstīt šo pieteikumu un tā nu es te esu un vēlos palīdzēt serverim pilnveidoties un parādīt kāpēc šis serveris būtu tieši tev jāspēlē un kas te ir labs,vienu no tiem varu pateikt jauka un līdzpretīm nākoša komanda,kas man motivēja šo rakstīt!!!

                                                                     Pastāstīšu nedaudz ko protu ko nē!

 Tātad sāksim ar pašu vienkāršāko lietu ko es protu un ko nē un kas man padodas-protu visus GM's pienākumus un tos kas iekš tā ietilpst un zinu to patieso vērtību priekš kam GM's ir domāts,nu lūkt tad izlēmu pastāstīt par šo nedaudz sīkāk lai jūs saprastu un parādītu kad zinu ko es protu.GM's ir personas iekš servera lai palīdzētu personām ar tām nepilnībām un palīdzētu atrisināt visas problēmas un GM pienākumi ir parādīt serveri no labās puses nevis no sliktās,un GM nav jaizmanto savā labā jeb Admin Abuse!

Protu vienlaikus atveidot lomuspēli un palīdzēt personām iekš servera,kas daudziem ir grūti un neprot to izdarīt vai nespēj tikt tam līdzi un liek paklusēt un nemācīt,šāda attieksme ir slikta un parāda kāds ir serveris,ja tu esi iekš Icly situācijas un to tajā pašā brīdī var apvienot ar Ocly ja personai ir nesaprašanas,tāpēc tam ir domāts GM lai palīdzētu personām un  jāprot arī pieņemt kritika nevis braukt augumā un traucēt citiem lomuspēles atveidošanu!

Tātad ko es neprotu-tādas lietas gluži nav bet būtu jāpiestrādā pie nelieliem sīkumiem kā personas attraidīšana ja tev visu laiku spamo /pm jeb privātās ziņas vai kaut ko citu,tiklīdz persona serveri dzen trolli tā vēlos jailot bet zinu kad uzreiz to nedara,bet sākumā aiztepo uz /gmlounge mēģina uzzināt kāpēc to dara un kāds ir tās iemesls,tiklīdz persona ir pateikusi tā atbrīvoju to un tad skatos,vai patiešām ir atnākusi rpot,ja turpina tā darīt tad uzmetu nelielu ajail uz 10minūtēm par trollismu ja nesaprot tālāk turpinu palielināt,ja tik un tā turpina palielinu līdz /foceapp jeb serveru apmācības aplikācija.Ar šo man ir nelielas problēmas bet ta ir labi pa ko nesūdzos!

Pēdējo reizi rediģēja Tacco, 2022. gada 29. novembrī, 11:31.
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:35
0
post

Tikko reģistrējies un jau ad pieteikums? Nospēlē 100 stundas un mēģini vēlreiz. 

Pret. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:37
2
post

Tevi neviens nezin, nav laba doma uzreiz rakstit admina pieteikumu , pret

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:38
0
post

Tā jau forši, pieteikums diezgan garš, BET kas tu tāds esi? iekš-spēles tevi nēesmu ne reizi saticis, forumā pavadītais laiks ~59minūtes, reģistrējies ŠODIEN ( 29.Novembrī ), 2 posti forumā, šis pieteikums uz GM, un Iepazīšanās. Tādā ziņā ļoti nenopietni, šaubos ka kāds vēlēsies tevi redzēt iekš statusa, ja NEVIENS tevi nepazīst. 

PRET

Bambusa Lācītis 

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:43
0
post

Tātad ko es neprotu-tādas lietas gluži nav bet būtu jāpiestrādā pie nelieliem sīkumiem kā personas attraidīšana ja tev visu laiku spamo /pm jeb privātās ziņas vai kaut ko citu,tiklīdz persona serveri dzen trolli tā vēlos jailot bet zinu kad uzreiz to nedara,bet sākumā aiztepo uz /gmlounge mēģina uzzināt kāpēc to dara un kāds ir tās iemesls,tiklīdz persona ir pateikusi tā atbrīvoju to un tad skatos,vai patiešām ir atnākusi rpot,ja turpina tā darīt tad uzmetu nelielu ajail uz 10minūtēm par trollismu ja nesaprot tālāk turpinu palielināt,ja tik un tā turpina palielinu līdz /foceapp jeb serveru apmācības aplikācija.Ar šo man ir nelielas problēmas bet ta ir labi pa ko nesūdzos!

Ļoti nepareizi. Sākumā jāiejailo un tad jānobano ar iemeslu"paraudi"!!

Avatars nav Online:59 minūtes. PRET!!!

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2022. gada 29. novembrī, 11:43.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:44
0
post

Piebildīšu senča atbildei =D, bet runājot par pieteikumu  ,pietiekums bija viens no retajiem,kurā ir aprakstits diezgan daudz,kā ari tajā ir ieguldijis laiku,bet nu tomēr nebūs,par cik esi tikko registrejies un esi jauns

Pēdējo reizi rediģēja PETER1ZZ, 2022. gada 29. novembrī, 13:00.


Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 12:50
0
post

Nja tu uzrakstiji pieteikumu jā, bet tāds no name element nē nesaprotu kā tādu bez pieteikuma paņēma. Diemžēl pret esi jauns gurķis neko neesi izdarījis nav ko citu bilst.




Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 13:05
2
post

Juties? Pret, iemesls kāpēc lieku pret ir topiks sis.


Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 14:27
0
post

Sveiks, atvaino un piedod, bet tikko esi reģistrējies projektā, sākumā nepieciešams pierādīt sevi, vai esi uzticams tam, vai neesi kārtējais trollis, kas cenšas iegūt spējas un izmantot tās uz īslaicīgu periodu, izbaudot statusu. Pavadi laiku iekš kika, kādu mēnesīti es teiktu, esi diezgan aktīvs un, ja būs pieprasījums vēl uz šo statusu, tad centies uzrakstīt pieteikumu vēlreiz. Tas būtu mans ieteikums no manas puses, pašlaik ļoti nopietns PRET.

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2022. gada 29. novembrī, 14:28.

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 19:00
0
post

Par jo merktiecigs calitis

1. Uztaisa acc

2. Raksta gm pieteikumu

 

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 39m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 19:05
0
post

Nop. Anti
Pieteikums jau labs, lasāms, bet esi tikko praktiski reģistrējies forumā un jau bliez augšā pieteikumu. 
Parādi savu aktivitāti. Veiksmi. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0