bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
2
topic
K999 Par spēles uzraugu?
K999
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 2h 13m
Redzēts 2023. gada 05. janvārī, 14:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:28

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x  ] 
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Jānis

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): K999

Izveidoto personāžu saraksts: Loskyiel_Zalovsky

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze, ir apmēram ap 2-3 gadiem spēles uzrauga amatā.

Pieredze lomuspēles jomā: no trīs līdz četriem, vai pat vairāk gadiem, sāku atveidot lomuspēli, kopš uzzināju par SAMP, no tiem laikiem arī sāku atveidot savu lomuspēles karjeru.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/Ll0fLYw

Motivācijas vēstule: Sveiki, šeit rodas jautājums, kapēc tad tieši spēles uzraugs, un kapēc tieši es?

Šeit būs atbilde, atsakot savu lomuspēles karjeru komunā kick.lv pēc lielas pauzes MTA roleplayā, esmu nolēmis šeit atgriesties. Atgriežoties un atsākot savu lomuspēles karjeru esmu pamanījis cik ļoti daudz adminstrācija ir noslogota ar daudzajiem reportiem, un lūk arī nāk jaunie spēlētaji, kuriem roleplays nav tā stiprakā puse, kuri nezin '' Roleplay terminu '' nozīmi, un nespēj orientēties citu spēlētāju veidotajā lomuspēlē, pieejot klāt, nezinot kā un ko kur rakstīt, uzsākot sarunu /b čatā jeb visiem tā zināmajā OOC čatā. Ko tad es spētu mainīt kā spēles uzraugs? Es apņemtos pieskatīt komūna spēlētājus, to izdarības, un pasekot līdzi arī jaunajiem spēlētājiem orientēties iekš lomuspēles, iemācīt kas īsti ir roleplays, kā tajā iesaistīties, kā arī izskaidrot roleplay terminus, ko drīkst darīt, un ko nedrīkst.. Kā arī, neesmu no tiem, kurš sodīs par vismazāko pārkāpumu. Man ļoti patīk kontaktēties ar cilvēkiem, un uzturēt sarunu jebkurā situācijā, proti, aizteleportēties pie personas, aprunāties, izskaidrot kapēc tā nedrīkst darīt ** ja ir pārkāpums **, nesodīt viņu, bet pastāstīt, ka nāks lielāks adminstrācijas loceklis, un sodīs spēlētāju, zinot to, ka es kā spēles uzraugs esmu viņu brīdinājis, un izteicis viņam vārdu, par pārkāpumu.

Esmu ļoti pretīm nākošs, un komunikabls cilvēks, ļoti nepatīk strīdi, un asas situācijas, vienmēr atrodu risinājumu jebkurā situācijā, un zinu ka mierīgā ceļa vienmēr visu var atrisināt, protu strādāt komandā, sadarboties, dot padomus. Kā arī spēšu pildīt savus attiecīgos pienākumus un nostādītos mērķus iekš projekta, pildīt savu darbu bez jebkādām problēmām, un atvieglināt adminstrācijas grūto darbu, lai adminstrācija arī var pievērsties lomuspēles jomai, ne tikai '' skraidīt '' pa reportiem, un ziņojumiem , ko katrs ir sarakstījis, kā piemēram, adminstrācija atveido lomuspēli, un ienāk ziņojums '' yo, atteleportē automašīnu '' , proti jums ir jāsaprot, kad adminstrācija arī ir nogurusi no šiem reportiem, un ne vienmēr jūsu auto tiks teleportēti. Proti, spēšu būt draudzīgs un komunikabls pret lietotājiem, neskatoties uz viņu attieksmi, vai tā ir laba vai slikta, vienmēr palīdzēšu, un darīšu visu iespējamo, lai spēlētājs pēc manas palīdzības apmeklējuma vienmēr būtu apmierināts!

Ļoti ceru tikt jūsu adminstrācijas Kick.Lv komandā, un dot jums jebkādu palīdzību saistībā ar komūnu, un to augšanu.

Ar cieņu K999, kā arī, paldies tiem ,kuri būs ierakstījuši PRET vai PAR! Novērtēšu ik vienu.

Kā arī, neskrienu tikai pēc statusa, ja man netiks dota iespēja palīdzēt adminstrācijai, un komūna lietotājiem, es palikšu komunā, un turpinašu savas gaitas!

Veiksmīgu vakaru!

 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts 13. maijā, 08:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:33
0
post

Tu gadījumā nesenka neatnāci? Izksatas tikai dēļ statusa tiecies. Trīs teikumi foruma, pāris vārdi, jau uz GM iet. Nene džekiņ, pasēdi, tu vēl neko neesi normāli erpoji, kur screeni utt?  Paskaties, cik Tev topiki izveidoti? Saņemies, Tu pārāk zaļš esi. Pret. Veiksmi serverī.

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 24. oktobrī, 22:34.


Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:37
0
post

Jā, lieta tada, ka tu par ātru to pieteikumu uzrakstīji, nesen atnāci kickā kopā erpojam viss okey trolli nedzen, bet tev vajag te ilgāk pasēdēt parādīt visiem, ka māki roleplay utt.
Protams tas būtu grēks neiliekt PAR!
Biskin par atru




Osmans
Servera administrators
Uzraugs+
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Garais
199 atbildes forumā
Online: 10d 11h 30m
Redzēts Vakar, 08:45
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:42
0
post

Sveiks. Izskatot tavu motivācijas vēstuli, rodās labs iespaids par tevi. Ir arī bijis nācies sastapties ar tevi IC. Vakar mums sanāca roleplay situāciju, kur nedaudz ''saskrējāmies''. Visu situāciju mierīgi atrisinājām un bez domstarpībām. Tevi es redzu kā piemērotu šim amatam. Vēlu Tev veiksmi un izdošanos. PAR.

Pēdējo reizi rediģēja Osmans, 2022. gada 24. oktobrī, 22:42.

Steam Community :: :: M4 eyes

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:49
1
post

Čau likšu tev par  izlasiju liecies diez ko saprātīgs :) GL

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 11:40
0
post

Tava motivācijas vēstule pievērsa, taču tik pat ātri cik tā mani pievērsa, tik pat ātri tā spēja mani atbīdīt no domas par pozitīvu balss izvietošanu topika. Es domāju mēs varētu sākt ar to ka tu kā ne ļoti pieredzējis spēlētājs un spēlētājs komūna vari sastapties ar problēmām, kuras redzējis un izjutis uz savas ādas lielākos projektos, nejau mēneša ilguma serveros, elementāri sākot, neesi. Pēc tādām situācijām lielākā daļa jauncepto uzraugu uzreiz jau aiziet vai tiek izmesti no administrācijas komandas. Tevi es ieraudzīju ka ambiciozu un apņēmīgu jaunieti, kurš tiešām spētu kādam palīdzēt, taču un tomēr mēs visi zinām kas notiks pēc statusa iegūšanas un es pats spēju ka tikai un vienīgi ar pieredzi tu spēsi kontrolēt to progresu un to visu kas tev kaps galvā pret spēlētājiem. Tev vajag vēl paspēlēt, izprast vairāk sfēru un pabūt ilgāk serverī, pierādīt sevi, mēģini kādu organizāciju vai tās izveidi, laiks lai sevi pierādītu tev būs daudz, tici man. 

No manis būs pret, piedod, bet īsāk sakot - pieņemies pieredzes un pierādi sevi. Nevajag nekur skriet un kādam pierādīt ka tu vari un tu būsi, vienkārši esi rāms , mierīgs un sēdi malā līdz laikam. Mans tev novēlējums, lai tev izdodas viss iecerētais spēle un cerams ar šo tu neesi garām. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 33m
Redzēts 13. maijā, 13:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 13:02
1
post

Šito droši var ņemt par GM, vienmēr kā atrodās serverī, vienmēr roleplay'o, katru dienu arī redzu tevi on, roleplay arī labs, vienīgi tev mazāk laika būs roleplay, jo visi spamos reportos un PM . :D

Bet noteikti došu rekomendāciju.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 13:05
0
post

rekomendeju ble jo ble pazistu occ kopa kapajam sautrinas ig

tie kas nerekomende ble 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts Vakar, 19:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 14:08
0
post

PRET

Bet kāpēc? Nu no visa tava rakstītā motivācijas vēstule bija tā,kas uzrunāja,taču tu nesen tikai nu atnāci un jau tiecies uz šo statusu.
Vecīt es tev dotu priekšgājienu ar to,ka pievienojies kādā frakcijā un uzsāc atkal RP gaitas ,pierādi ka tiešām būsi aktīvs un tiešam tu būsi tas,kuram būs nepieciešams tas statusiņš..Būsi aktivs un būs iespēja aplūkot to,kā tu rpo serverī un izpaudies,tad noteikti,ka domas mainīsies,bet veiksmi tev večuk,nekur tas statuss neizpaliks.


K999
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 2h 13m
Redzēts 2023. gada 05. janvārī, 14:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 15:44
0
post

Jā, paldies visiem tiem, kuri raksta, PRET , un PAR.

Esmu šeit lomuspēli atveidojis no saviem 16 gadiem tiešām, es vairāk netieku iekša savā vecajā profilā, kā arī šeit, forumā nevaru tikt tajā iekšā.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts Vakar, 11:07
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 16:06
0
post

Tā vietā lai sazinātos ar foruma administrāciju Tu uzveidoji kontu un raksti uzrauga pieteikumu.

 

 

K999
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 2h 13m
Redzēts 2023. gada 05. janvārī, 14:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 16:20
0
post

Tā gan ir sanācis, sorry džeki. Bet lai vai kā, paldies par to pašu.

Veiksmi!

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 13. maijā, 22:57
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 17:54
1
post

Ir kas ņem reportus, bet viņi negrib. Neredzu no tevis vel jēgu, nēesi parādījis vēl nekādo baigo kruto roleplayu un neliecies man tīri īpašs. PRET, bet next luck kad parādīsi no sevīm bombu. Looking forward to that.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 18:01
2
post

nav nēesi ir neesi

nav sevīm ir sevis

Martello
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 5h 12m 20s
Redzēts 2022. gada 12. novembrī, 19:40
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 00:18
0
post

Ahuenais čalis, respect par padomiem un par hintiem!

jecis123
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 2h 23m 29s
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 00:43
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 00:40
0
post

labs čalis nebija dusmigs uz mums jo nenesam tik labi ar rp un mums pat pamacija daudz ko 

 

Rendiijs
Bijušais administrators
24 atbildes forumā
Online: 16h 27m 28s
Redzēts 26. februārī, 14:35
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 03:26
1
post

iedomajies seju kad jecis123 ieraksta pieteikuma to ko k999 lika vinam rakstit

K999
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 2h 13m
Redzēts 2023. gada 05. janvārī, 14:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 10:34
0
post

Rendiijs Nē, takā es viņus apmāciju, es vienkārši iedevu savu pieteikumu, lai uzraksta ko viņi domā, pēc sarunas discordā! Kad džeki pārkāpa 4 noteikumus..

Nekas Rendij, netika uzspiests! !:)

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts 13. maijā, 08:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 13:37
0
post

Pats atdzini, kad dod pieteikumus lai raksta komentārus, reku arī, kaut kādi likšu par, bezsakara. Arī rakstīt sava pieteikuma ir -. Pret, zaļš gabals esi


K999
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 2h 13m
Redzēts 2023. gada 05. janvārī, 14:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 17:23
0
post

Zaļš gabals, tikai '' ES '' , komūna lietotājs, tavā vietā, Ričiņ, spēles uzraug, apmācu lietotājus, tas gan neietilpst manos darba pienākumos! :) 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. oktobrī, 17:35
1
post

Neviens neaizliedz iedot saviem čomiem izteikties pieteikumā, ja vien komentārs zem tā linka nav - ''liekat par. fixosu masinas'' or smth. Es varu mammai nosūtīt linku, pateikt lai reģistrējas un izsakās par manu pieteikumu.Viena lieta ir nomest linku, pateikt lai izsakās, otra lieta ir nomest linku un pateikt lai liek par, bez balsstiesību iespējām, līdzīgi kā raškā.

Domāju, ka ja stulbo wo1inu paņēma, tad var arī paņemt tevi. Bet gluži salīdzināt 18 gadīgu vīrieti ar 15 gadīgu ampli nav diez ko gudri.  Tomēr, kaut kas tev ar to zebieksti ir kopīgs. Jūs abi viriniet mutes vaļā nevietā. Viens discord'a zem ticketiem, izsakot savu ļoti svarīgo viedokli, bet tu savukārt savā pieteikumā, komentējot uz katru vēstuli ko tev kāds ir ierakstījis, nevarot nosēdēt biksēs. Šis ir community kur obligāti ir jāmāk pieņemt kritika, ja ar to kandidāts nespēj tikt galā, tad ar tādu noteikti nav jēgas strādāt un iebīdīt administrācijas sliedēs. Neesmu labu brītiņu bijis serverī, jo mazliet noplīsis ir manam datoram dzīvība, bet spriežot pašlaik pēc foruma, tu neesi izcēlies ne ar ko, kas liktu man domāt, ka es gribētu savā chatā redzēt ''Spēles uzraugs K999 pieņēmis Jūsu ziņojumu''.
 

Vienmēr esmu vērtējis kandidātus pēc viņu padarītā publiski. Tas ko tu dari starp saviem draugiem un čomiem, mani tik ļoti nepiss. Variet dupsēties kādā stūrī, bet man galvenais redzēt, ka tavam progresam var izsekot, es varu redzēt tavas kļūdas un panākumus un veidot savu argumentu. Pašlaik mans viedoklis ir tāds, ka es nemaz nevaru tevi novērtēt, bet arī tas ir vērtējums un viņš ir negatīvs. Es paskatījos tavu profilu un viss ko es redzu ir tēla dzīvesstāsts, kurā ir viens komentārs no tevis, nekāda dzīvesstāsta turpinājuma. BMW tirgošana. Kas jau ir diagnoze un liecina par to, ka tu esi debīls daun1s, ja vispār serverī ņemies ar mašīnām, piedod saulit. LVRP mašīnu braucēji ir vairāk nekā pietiekami, slikts piemērs wo1ins. Diagnoze kura nokļuva administrācijā. 

Šoreiz pret. Gaidīšu tavu progresu, redzamu un spilgtu, lai varu kaut ko par tevi pateikt tavā nākamajā pieteikumā pēc 2 mēnešiem. Uz ziemassvētkiem. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0