bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
1
0
topic
Sūdzība par administrāciju.
n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:39

 

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  n1k0lajsxd .

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  ricins

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Marco Moore , Timofey Kalasnikov

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Tātad notika ic deals , proti atbrauca Marco Moore , iepriekš tika atklāts uguns , tapēc zināju kad ic meiģinās izdarīt topašu , norunājām tikties citā vietā , pēctam pieripoja atkal šameji (bijām aiz bankas) proti braucu prom un zvnaiju cilvēkam lai tur vairāk neatgirežās , kad nav droši , rakstot , pie pašas domes un lspd tika atklāts uguns un tiku Nošauts.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/Io6MwgV

Komentāri: proti čatā var redzēt ic zvanu , varu arī iemest no krāsanajiem logiem visu pilnība sarunu , lai ir skaidri redzams kad brīdinu cilvēku.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:43
2
post

Tātad, džekiņ Tu pārkāpi GF terminu divas reizes vispār, es samierinājos un neliku. Tu tagad raudi, bet stāsti sākumu. Piebraucu aiz bankas izvilku ieroci un mērķēju. Tu prosta sāc bugetet transportu un veic GF, jo es stāvēju Tev pretī ar ieroci.  Es biju gatavs visur šaut, Tu pats mūki es nošāvu, tur vairs neinteresē. PD lai mekle mani un drāž, pats vainigs biji, jo Tu redzēji sākumu kad nošāvu Franco, Tu varēji nostučī. Man nebija citi varianti kā tevi nošaut, lai talak nenostūči bandai vai kam, tevi nošāvu, jo biji pēdējais mērķis, kurš visu to redzēja. Tu brauci un stāvēja tur samizies, pasties sākumu. Tas nebūtu noticis, ja neveiktu GF un ar geliku netriektos, mēs divi tur stāvējām. Tā tad, mierīgi vari sēdēt ar GF. Ka arī, taja ss nav redzams kad es šauju vai ko. Tas ss pilnīga ateja.

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 23. oktobrī, 11:48.


n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:46
0
post

GF? tu pārbaudi auto /ed pirms kautko raudi kā parasti , tu to teku izvilki kad biju ja pie bankas varteikt , ar savu ''/me no benka panem teku'' piemērā GMS, proti veici vēl mg , lai redzētu kur atrodās Francesko , kaunējeis būtu vispār kautko te pirst.. Tas ka tu izvilki to teku , pirms noerpoji nav mana vaina , to es tupa ignorēju. Tadkad noerpoji , tad jau bija parvēlu , bet protams nemāki zaudēt un tapēc turpināji visu darīt, un + tā ir tava vaina kad neko nedariji kas tev likās pareizākais. 

 

NAV ponta un vēlmes ar tevi argumentēt , lai spriež augstāk stāvošie.

Pēdējo reizi rediģēja n1k0lajsxd, 2022. gada 23. oktobrī, 11:47.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:52
0
post

Es izvilku un merkeju uz tevi, nekāds mg netika veikts, ar Franco viss tika izrunāts un vins saprata. Tu neko no tā nezini. Tev te ir pilnīgs suds. Raudi cik tu gribi, lielais gangsteris, tēlo gangsteri, bet raud, jo nemak zaudēt. Ej lasi grāmatas. Viss tika noerpots un Tu muk, Tev priekšā stāvēja divas mahas+ es merkeju. Tas /ed mašīnas man ir tukša vieta. Tu rauduliti, tur taja ss vispār nekā nav arī. Pasēdi paraudi, mazāk gulta čurasi. Ka arī no situācijas neko nezaudēji. 

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 23. oktobrī, 11:53.


n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:53
0
post

Pirmkārt beidz tēlot kas tu nēsi ercen. Otrkārt tajā screenshota pilnība viss ir , un treškārt  https://imgur.com/a/4k216Tc jajau esi tāds lielais noteikumu zinatājs kapēc uzreiz īsi pēc šausanas tiku revivots no tevis un pm rakstiji ''ir revive''? jo saprati ko pārkpi. 

PAT RIEPAS NOPĪZDOJĀT

Pēdējo reizi rediģēja n1k0lajsxd, 2022. gada 23. oktobrī, 11:57.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:58
0
post

Tu tur veic vēl mix, uzmetu revive lai neraudi, jo ta pat man tas neko nedeva vajadzēja tikai PK.  Bet sākums jau tas interesantākais, jo tu muki es temeju uz tevi, paša sākuma. 
Paradi man logfile, kur veic RP, kad Tev /ed ir logi ložu necaurlaidīgi. 
Riepas gnjau Liams zaga, es nemaz viņu nesaucu, nezinu kāpēc vins tur bija.

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 23. oktobrī, 11:59.


n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 11:59
0
post

Tikko , ''/ed bija tukš'' tagad parādi rp :D:D:D:D klauns , labi. Te saruna mūsejā arī beigsies , gaidu ziņu no kāda Administtrātora.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:01
0
post

Dorsi, sākuma veici GF, tad situācija tiek cutota tālāk. Ja player pārkāpj noteikumus.  Bet, viss skaidrs, kad patīk Tev paraudāt, jo zaudēt nemāki. Bet labi, man viengalga, gaidu ko pateiks cits.


Leonchiks
Servera administrators
Frakciju komanda
Ljona
102 atbildes forumā
Online: 15d 3h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 18:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:31
0
post

Bik iejauksos, Cik atceros tad DB ir jaattelo ar rp? un sakot ka ss ir nedrigs un nav redams ka tu sauj.....

Pasvitroju ar sarkanu lai labak redzi....

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:36
0
post

Tu neesi te iesaists, augstāk jau teicu kad šavu, bet tur jāskatās viss no sākuma kas notika. Kr4 izlasīs augstāk stāvošais visu lai doma, negribu rakstīt visu pa jaunu.


Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:44
0
post

iedomajies telot dauni ka speletajs dabut gm un turpinat telot dauni








                                                                   // nessi iesaistīts situācijā, lai tajā izteiktos, sodīts!

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2022. gada 23. oktobrī, 12:48.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:46
0
post

Vēlos redzēt no abiem pilnus logfile un rodās jautājums,  kapēc vispār tāda veida situācijas tiek risinātas zaļājā zonā? Jo šī situācija jau ir nekorekta no sākta gala, jo netiek ievēroti elementārākie noteikumi. 


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:51
0
post

 

https://imgur.com/kDL0H8P

Reku sakuma, paņemu teku, aiz bankas, piebrauca kads Liam ari sprostoja ceļu, viņš borteja mahas un mauca prom, a es uz viņu tēmēju jau aiz bankas, čālis nejūt bortē un mūk, kaut jau GF pārkāpj. 


Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:58
0
post

- Jūs jau bijāt pie bankas kura skaitās zaļā zona situācija ir nekorekta jau no sākta gala, kad viss tiek risināts Pershing Square kvartalā, pie bankas. 
- Uzraugs atklāja uguni zaļā zonā un nekorekti atveidoja drive-by izpildi.
Ekrānšāviņos ir skaidri redzams, ka situācija norit tikai un vienīgi zaļajā zonā.

Sudzība par uzraugu ir patiesa, jo uzraugs nav ievērojis zaļo zonu, kā arī ir veicis nekorektu drive-by izpildi situācijas laikā.
Ja situācija tiek risināta ar ieročiem zaļajā zonā, speletājs ir tiesīgs tulītēji ziņot administrācijai par esošo pārkāpumu. 

Aicinu iepazīties ar noteikumiem atkartoti, lai turpmāk šāda situācija neatkārtotos.


12.1. Veicot drive-by ir jāpielieto RP komandas nevis vienkārši jāpiebrauc un jābombī pa kādu.

1.1. Nelegālas darbības ir aizliegts veikt/iesākt kādā no šīm zonām: 
Jūsu gadijumā situācija tieši aizsakās no zaļās zonas.

8.2.1 Tec9 nav obligāti jāattēlo un neskaitās kā Quick Swapping termina pārkāpšana. Driveby laikā Tec9 nepieciešams attēlot ar RolePlay obligāti.

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2022. gada 23. oktobrī, 13:04.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0