bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[PDD] Dylan Coxwell
jurislips
Lietotājs
jurs
113 atbildes forumā
Online: 20d 19h 14m
Redzēts 28. martā, 20:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 10:50


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Dylan
1.2 Vārds: Coxwell
1.3 Otrais vārds: - 
1.4 Tālruņa numurs: 716755
1.5 Dzimšanas datums: 06.04.1990
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2436-3 San Andreas Blvd, Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  90
1.13 Augums: 175cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra ASV izglītības ministrija. [x]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [-]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi ASV izglītības ministrija. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]

3.4 Kādas licenzes Jums ir?:
B kategorijas [x]
C kategorijas [-]
A kategorijas [x]
Citas (miniet): 


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):

Los Santos ir vislielākā pilsēta štatā, taču uz ielām vēlprojām skraida bandīti un citi sīkie noziedzinieki, īpaši vietās kuras ir blīvi apdzīvotas, bet likumsargi nekur nav redzami.
  Domāju ka man piemīt visas likumsargam nepieciešamās īpašības - drosme, mērķtiecība un disciplīna, tieši šie vārdi mani raksturo un šīs īpašības tiks liktas lietā visa darba garumā. Esmu garīgi un fiziski gatavs uzņemties šo amatu, 3 gadi psihiskajā slimnīcā un 4 gadi metināšanā pie vectēva mani ir norūdujusi šim amatam. Ar ieročiem arī ir bijusi saskarsme, 8 gadu vecumā devos uz mežu kopā ar vectēvu lai medītu cūkas, izmantojot bises - māku tēmēt, pārlādēt un spiest gaiļus. Strādājot vectēva metinātavā, tur bieži viesojās likumsargi, vienmēr uz tiem skatijos un vēlējos kļūt par vienu no viņiem, pat tajā dienā kad vectēvu aizturēja. Kā arī, esmu saskāries ar cilvēkiem un esmu komunikabls, jo metinātavā saskāros ar dažādu slāņu un vecuma klientiem, kuri katrs prasīja savadāku pieeju.

 Uzskatu ka esmu piemērots šim amatam, jo man ir gandrīz ideālas īpašības priekš likumsarga, kā arī dzīves pieredze ir diezgan liela, māku rīkoties strauji, pat sarežģītas situācijās un ātri reaģēt. Dzīve ir mani norūdijusi, izveidojusi tieši tādu personāžu kam pienākas šis amats, kurš so amatu mācēs izmantot un to launpratigi neizmantos.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Juris 
6.2 Vecums: 18
6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? Kopš 2015. gada, SAMP
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Kopš 2020.gada beigām
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]

 

 


 

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 12:49
1
post

LSPD - TSAP - Rockstar Games Social Club

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


Cienījamais kandiāt Dylan Coxwell vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS


Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālākai izskatīšanai. Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.


Oktobris, 23, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0