bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[Rekrutācija] T.Signer
Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 08. septembrī, 20:12

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


 

 


Iesūtītājiem:

[!] Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
[!] Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
[!] Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
[!] Tīrai sodāmības vēsturei.
[!] Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.


| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Signer Thomas
Dzimums:Vīrietis
Dzimšanas vieta:Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta:Los Santos Jefferson motel #11
Faktiskā dzīvesvieta::Los Santos Jefferson motel #11
Pilsonība:Amerikāņu
Tālruņa numurs:746167
E-Pasts:thomas.signer@lossantos.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos sekot savām tēve pēdām. Viņš tikka norīkots darbam Las Venturas par policijas seržantu, bet reida laikā tika ievainots un no traumām mira. Jau kopš bērnības viņs manī ieaudzināja to, ka man ir jāsargā cilvēki sev apkārt un jābūt labam cilvēkam. Tamdēļ vēlos savu karjeru attīstīt kā policists, sekot tēva pēdām, palīdzēt cilvekiem grūtās dzīves situācijas un aizsargāt cilvēkus sev blakus. Neesmu tas kurš cenšas visus nosodīt, bet gan tas kurš palīdzēs un pamācīs! Viziski un morāli esmu gatavs šādam darbas. Brīvajā laikā bieži eju uz sporta zāli un esmu stiprs.Ļoti ceru uz tālāk sadarbību ar cieņu Thomas!

Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:Es domāju ka esot labs darbnieks es spēšu pierādīt sevi kā labu policistu un tik paaukstināts. Redzu sevi veljoprojām strādjot polcijā un būvejot māju savai ģimenei!

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?:  Nē [-]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Nē [-]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Nē [-]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, [Thomas Signer]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds: Dairis
Vecums: 21
In-Game UCP vārds: Hyper
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:jā
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history):

Pēdējo reizi rediģēja Hyper, 2022. gada 09. septembrī, 01:23.

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 22. oktobrī, 21:13
0
post

LSPD - TSAP - Rockstar Games Social Club

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


Cienījamais kandiāt Thomas Signer vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - APSTIPRINĀTS


Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. 


Oktobris, 22, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0