bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
1
2
topic
sūdzība memorie
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 12:47

Tavs lietotājvārds: Jitzie

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Memorie

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Jitzie, nez kads jery hafford ucp ir

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: sasteigta sodīšana

Pierādījumi: https://www.youtube.com/watch?v=3shiFRGmBQU 

https://imgur.com/a/REErv8x

Komentāri: video redzams kā jery hafford veic gf, pēc nošaušanas atgriezās no slimnīcas un randomā sāk rpot, ka sit mani. es neatveidoju sekas, jo tas skaitītos kā dm, viņš pasauc memorie un memorie liek viņam rpot atkal kā sit mani, es neatveidoju un viņš mani iejailo. memorie pat nepajautā reasonu sist mani un iemet mani jailā.

vēl lūgums castellani sūdzību NEAIZTIKT

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 10. oktobrī, 12:52.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 12:55
0
post

Video neiet

 

Animated GIF

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 12:56
1
post

https://www.youtube.com/watch?v=3shiFRGmBQU

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 12:59
1
post

Sāksim ar to, ka dotajā brīdi bija sūdzība par NonRP, attiecīgi neatveidoji RP pēc uzbrukuma, ņemot vērā to, ka neredzēju situāciju, liku attēlot atkārtoti. Apskatot situāciju, tur neatveidoji RP, tādēļ par pārkāpumu tiki sodīts.

2, Savukārt Jery Hafford tika sodīts par to, ka vairākkārtēji OOC insultoja.

3, Pēc ekrānšāviņiem nevar neko pateikt, ka Jery Hafford būtu miris un atgriezies atpakaļ un sācis sist, redzams ka tu kautkam šauj un pēc tam ir RP kur Jery Hafford tev ar RP sit uz kuru tu neatbildēji. 

Šeit savu vainu nesaskatu. Es sodīju par acīm redzamu pārkāpumu. 

Ps.Un par Jery Hafford pārkāpumiem iepriekš nebiji sūdzējies un par to nebija informācija, tai vietā, lai par viņu uzrakstītu sūdzību forumā vai iekš spēles /report.

Pēdējo reizi rediģēja Memorie, 2022. gada 10. oktobrī, 13:03.
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:00
1
post

vid noskaties varbut saskatisi vainu saveejo, varu iemest laiku cikos tika uznemts video, vari salidzinat ar logiem

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:23
1
post

Video saskatāms praktiski tavs DM, jo pamats nošaut personāžu, kuram tu piekasījies, pēc kā tu saņēmi ''pats brauc prom'' , pēc kā ņem šauj nost, nu šeit īstu pamatu nesaskatu ieroču pielietošanai, tai vietā maksimums varēji kauties.  Tas ir mans uzskats.

Kā arī video var tikts filmēts iepriekš un ekrānšāviņi ņemti no citas situācijas, tādēļ kā pierādījumu es viņu īsti nevaru uzskatīt.

Turpmāku ''čatu'' šajā sadaļā neveidošu, jo visu savu sacīto esmu pateicis.

Protams, lai šo sūdzību izskata augstāk stāvoši administrācijas kolēģi, bet šeit savu vainu nesaskatu. 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:33
1
post

TU ESI AUTISTS? : DDDDDDDDDDDD

Tava loģika - neņemsim par pilnu visus situācijas faktorus un skatīsimies tikai uz to, ka man lika braukt prom.

Spēlētāju nošāvu, jo pārkāpa gf, randomā sist sāka kad es tēmēju, es viņu nebūtu šāvis ja viņš attiecīgi attēlotu situāciju. Tā ir trula vienaldzība pret tēlu un par ko šādu vispār CK varētu piešķirt. Video filmēts 3 minūtes pirms situācijas ar tevi, tieši tik ilgi vajag, lai atskrietu no slimnīcas atpakaļ uz IGS, kur spēlētājs vienkārši ņēma un pārkāpa PK. Tevi pasauca un tu, redzot, ka es neatveidoju situāciju, jo man tas nebija jādara, nenoskaidroji visus faktorus un vienkārši bez jautājumiem ieslodzīji. Ja mēs skatamies uz sistēmām ar kurām administratoram nākas iepazīties, tu tās neesi ievērojis, jo administratoram bare minimum vispār būtu noskaidrot situāciju pirms veicam sodīšanu. Nemēģini tēlot gudru administratoru ja tu tāds neesi, pats sevi apkauno tādā veidā.

Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 10. oktobrī, 15:38.

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:43
1
post

Spēlētāju nošāvu, jo pārkāpa gf

Nu lūk, šeit, jau pats atzīsti ka pārkāpi vēlvienu noteikumu '' 9. Nepārkāp noteikumus, ja kāds tos pārkāpa pirmais. '' . Tev bija visas tiesības viņu neaiztikt un uzrakstīt report vai forumā sūdzību, par to, ka kāds pārkāpj noteikumus, nevis izdarīt to pašu, tad arī neveidotos šādas konflikt situācijas. 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:45
0
post

Tu tiešām stulbs esi? Ja es nošauju GF pārkāpēju, tas nav pārkāpums, es vienkārši attiecos pret spēlētāju, kuram vienalga par savu tēlu kā pret viņu vajadzētu attiekties. Tu paskaties, ja es viņam tēmēju virsū un viņš man sāk sist, tu gribi, lai es nolieku shotgun un sāku sist viņam pretī? : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 21:56
0
post

Spēlētājs pārkāpa GF terminu, lietotājs Jitzie uz viņa tēmēja ar bisi pēc kā viņš pēkšņi ar kulakiem sāk sist (neizrādīja nekādas bailes pret ieroci) ņemot vērā ka attālums bija paliels, bet spēles dēļ nespēj izšaut, jo padomājot reāli īstajā dzīvē jau būtu raidīts šāviens kā tiktu veikta mazākā kustība.

Runājot par administratoru Memorie kurš nenoskaidroja situāciju, rekur bija smuki klips uzņemt kuru izmantojot varēja mierīgi izanalizēt situāciju, bet situācijas straujuma dēļ viņš pat neko neprasīja un teica lai tiek rpots par jaunu. No vienas puses saprotu Memorie, jo blakus bija vairākas personas un skaloja smadzeni. Nākamreiz vienkāršāk paprasi pierādījumus, ja tādi ir un arī būs vieglāk iziet no šāda veida situācijām, kā arī nebūs liekas sūdzības kuras vajadzēs izskatīt vadošajai administrācijai.

Sūdzība patiesa, administrators netiek sodīts, bet gan mutiski brīdināts par situācijas sasteigšanu un pāragro sodīšanu.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 11. oktobrī, 23:20.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0