bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
1
5
topic
sudziba timofey kalashnikov
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 4. maijā, 00:35
Pievienots, 2022. gada 06. oktobrī, 12:47

Tavs lietotājvārds: jitzie

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: timofey kalashnikov

Iesaistīto personu lietotājvārdi: jitzie squadush

Ko spēlētājs/i pārkāpa: mg

Pierādījumi: https://imgur.com/a/GK9ZC8I

Komentāri: lai neraksta man pm vairak

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. oktobrī, 12:48
2
post

prikaļi prikaļi , tu stāvi uz igs , apšauj visus igs radiusā , attieksme pret attieksmi , bet tu uzmet sudzību.. :clown: 

p.s es jau arī tikai gribeju pašaudities uz igs jumta :(

Pēdējo reizi rediģēja n1k0lajsxd, 2022. gada 06. oktobrī, 12:50.
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 4. maijā, 00:35
Pievienots, 2022. gada 06. oktobrī, 12:48
4
post

es ari varu pateikt ka tu saudijies ar rpg uz igs jumta, tavi apgalvojumi neko nenozime

marco moore ari sodit

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 06. oktobrī, 12:53.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. oktobrī, 13:38
1
post

A kura gadījumā šeit ir MG? Ooc prasīju, kas tika pārkāpts? Es Tev ooc prasu vai pārdod ieroci, es neteicu kādu, pieminēsim kad dzīve nazi lai pārdod man, lai varu Tev ribas iepist. Pasaki kur ir mg, ko esmu pārkāpis, tas pats arī Timofey ko vins ir pārkāpis. Izlasi kas ir mg pirms gudri dirs. Rauduli, ka tu vispār te tiki staffa. Raudulis


Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. oktobrī, 13:52
2
post

   Metagame (MG)

     Metagame (turpmāk MG) ir OOC sniegtās informācijas izmantošana  IC. Proti, iedomāsimies situāciju - Tu esi policists un Tavs  draugs pa skype pasaka tev, ka pēc stundas skeitparkā salasīsies  cilvēku bariņš,

     sarunātam masīvam kautiņam un tu to uzzinot caur  rāciju pasaki to pārējiem policistiem, pēc kā dodies kopā ar  citiem arestēt kaušļus, kas izbojās visu roleplay (ticis  pārkāpts noteikums).

     Viss, kas jums tiek teikts OOC, ko jūs  nezināt IC, nav atļauts izmantot IC.

Neredzu kur būtu pārkāpts MG termiņš, jūs pat neesat sarunājuši IC tikšanos caur Pm'u. Sen bij laiks iemācīties termiņus
Sūdzība nepatiesa

 

Animated GIF

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 18 stundām
Pievienots, 2022. gada 09. oktobrī, 20:33
5
post

Sūdzība patiesa, vairākas reizes par šo tika runāts, ka pmā nemaz nevar prasīt/piedāvāt ieročus, tas ir mg. 

Castellani sasteigtā izskatīšana neizprotot situāciju bija ļoti lieka un nevajadzīga, labāk būtu painteresējies ar vadošos administrāciju saistībā par šo situāciju. Nepatika pret šo lietotāju nav jāizrāda izskatot sūdzības, par nepareizi izskatītu sūdzību administrātors tiek mutiski brīdināts, cerams, no administratora vairāk neredzēsim sasteigtu sūdzību izskatīšanu. Kā arī tos ticketus bija ļoti lieki taisīt, labāk ir izrunāt un noskaidrot situāciju.

Pats sazinājos ar BunnyHop, lai pārliecinātos par šo situāciju (pats biju par šo sūdzību piemirsis, tādēļ tik vēlu tiek atbildēts) un viņš piekrita par to, ka lietotājs ir pārkāpis MG terminu.

Spēlētājs sodīts ar ''A-jail'' 30 minūšu apmērā, administrators sodīts mutiski par neizpatikas un sasteigtas sūdzības izskatīšanu.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0