bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
6
3
topic
sudziba klassiks
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:09

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: sencis

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  klassiks

Iesaistīto personu lietotājvārdi: jur_leather

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: dm bez iemesla + cs.

Pierādījumi: https://www.veed.io/view/770ba6…ingWidget=true

Komentāri:sēžam pie igs, fujaks izvelk uzi un nober bez jebkāda pateikta vārda. par tādu mūs ajailo uz 2h. ņemot vērā, ka tas ir GM, pieprasu noņemt spējas un ajail uz 2h. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:11
4
post

Normāli pats sevi nodevi, discordā runā un taisi  MG, atļaujies vel sūdzību uzrakstīt, būtu paklausijies videoklipu pirms liec . https://www.veed.io/view/770ba6…f-c7f7e309737c

IGS neviens nav aizliedzis šaudīties, skatoties uz jūsu attieksmi jau vairākas reizes, cietos čista piecas reizes, līdz nervi nenoturēja, tas nav nekāds CS, jo bija iemesls. Ja tikai šoreiz būtu pateikuši kaut ko, tad jau arī nebūtu šāvis, bet nuu katru reizi "nabagi pisat prom" utt. https://prnt.sc/dAsYmiMQbPRohttps://prnt.sc/CBBkE62U_SNAhttps://prnt.sc/eSpuzCtjjgU_https://prnt.sc/0Qf1DeCXYNqu, un ko tu sagaidi pēc savas attieksmes? Tā bija zaļā zona? Nebija, RP bija? Bija . Iespējams, ja šī būtu vienīgā reize, tad arī nebūtu šāvis, bet paskatieties ko jūs paši darat, cilvēks sēž pie IGS, jūs visus dzenat prom, ieročus pie galvas liekat, nošauj tagad tevi, uzreiz raudi . Nebūtu jums dažs labs staffā, kurš jūs piesedz, jūs sēdētu ar plikām dirsām bez ieročiem, jo es vispār nesaprotu kā var tādiem kā jūs dot vel kaut kādus dropus .

Trešais runājot par Admin Abuse, gudriniek pastāv tāda lieta kā metamfetamīns, kas tev dod bruņas . :D

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 2022. gada 22. septembrī, 20:13.
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:13
4
post

kādā ziņā tas ir MG, ja čuvaks atrodas man blakus un tajā brīdī neskatās ekrānā vnk? tu esi tāds pamuļķis. "jus tpt darat" - mēs par to sēžam 2h ajailā. tātad, tu arī. iemesls šaut nost ir tas, ko tev uzdirsa? ja tu tā gribi, tad labi. pīpēsim vislaik jūs tagad nost un varēsi pat nedomāt par ajail, alūksnes nabag.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:19
3
post

Labi par to MG vispār nav nekāda jēga runāt, tur jau zināms, ka jūs visi 16 gadīgās pamoikas sēžat Meža discordā un gudri diršat ejot 10. klasē. Nākamais ko es tev pateikšu, paskaties ko jūs paši darat pie IGS, iemetīšu pāris jūsu frāzes "mums te terra pisat prom lohi" , "eu nabag pis malā" un tā visu laiku, kaut ko ar ieročiem baigi mētājaties, pirmo reizi sākām pa jums bletēt jau sūdzība, ja par šo tu raksti sūdzību, tad jums jau sen te vajadzēja perma banu bez unban iespējām. Kapēc man kaut kādiem nonrp fujakiem ļaut sev kāpt uz galvas, tēmēt  ar ieročiem, saukāt par dalbajobu, dzīt prom utt. 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:19
0
post

jo tas igs pieder man dārzeni? un es varu teikt, lai tu pis prom?

p.s. alūksnes nabag ar sapuvušu miseni, redeli pievaldi.

Pēdējo reizi rediģēja sencis., 2022. gada 22. septembrī, 20:20.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:20
1
post

es ari tur runaju un man ir 14 nevis 16 gadi ble daunar. un vispar klasiki sadi jautajumi jarisina ic, klusti reals.

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:21
1
post

Ar mani tā IC neviens nerunās, tas tā lai tu zini, gaidam adminu.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:21
0
post

:DDDDDDDDDDD kas tu esi tāds, lai nerunātu? tevi nopīpēt 3 minūtes un visus tavus draugus

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:23
2
post

Viss jau tika risināts IC, nejau jūs man OOC dirsāt, par tajiem ieročiem un uzdirsieniem, tas jau viss ir IC . 

Vienkārši tas ir smieklīgi, jums jau tā viss ir saspawnots, jūs dmojat visu serveri, kā IC pa jums sāk šaut, tā sūdzība, kautvai iemesls bija.

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 2022. gada 22. septembrī, 20:27.
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:29
0
post

iemācies runāt, nabag. mēs visi tikiekam sodīti par to, kāpēc, lai tevi tagad nesodītu? + sakars ar saspwnotu? mums daudz dropi ir bijuši.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts Vakar, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:30
2
post

Jūsu frakcijai vispār tādu kā drop sistēmu būtu jāatslēdz vaļā, un tur bija IC iemesls, es pateicu IC ar mani tā neviens, pirmkārt, nerunās, otrkārt, tā nebija pirmā reize, tie uzdirsieni vel man ir vienalga, bet nu kaut ko likt pie galvas ieročus manējiem un man, kur sakars? Tas viss bija IC. 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 20:34
1
post

Žēl, ka cilvēki veljoprojām 2022 gadā nespēj atsķirt OOC emocijas un IC tēla emocijas lasot pēc šīs sūdzības, kas šeit ļoti skaisti figurē, domāju, ka visu pateicu.

Patiesa, uzraugs saņems attiecīgo sodu par DM un staff warning.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0