bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
2
topic
sudziba ELSB, fletcher
jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:09

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: cartridge

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: ELSB, Fletcher

Iesaistīto personu lietotājvārdi:  ELSB, Fletcher

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: DM, nofalso reportu bez jebkāda iemesla, paskaidrojuma.

Pierādījumi:https://prnt.sc/vXy11dyeWVTY

 

https://youtu.be/1qsddwx-AgM - reida laikā uzspawnojos norobežotā perimetrā, skrēju jau ārā, kad mani vienkārši sāk ar auto triekt nost 

 

Komentāri: tikko biju ienācis online, helis uz cita jumta sēž un ber pa mani ar snaiperi bez jebkāda izskaidrojuma, kad uzrakstu reportu, tas uzreiz tiek falsots. Man pat inventory nebija ne ieroča, ne kā cita. Kurš tad taisa DM? menti vai nelegālie?

 

https://prnt.sc/bJto71id7f9L - atgriezt naudu

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 01. septembrī, 00:45.

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:10
5
post

Esmu iesaistīts situācijā. 

Mums teamspeak tika paziņots ka vajag papildspēkus, mēs aizbraucām un tur bija uz jumta vairākas personas, visi kas bija augšā pa jumtiem un iekšā tika nošauti. ;D 

Neraud

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:12
2
post

Paši tikko apliecinājāt, ka veicat DM, jo bez jebkāda iemesla tiku nošauts. Vairs uz jumta nedrīkst stāvēt?

https://prnt.sc/BRIvUUhfJk5e

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:16
3
post

Jūs nošāvāt ketaminu, pēc kā mēs visi salasījāmies, tikām ar heli uz jumta un visus nošāvām. Tāpēc vari neraudāt, ka nebija iemesls. 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:17
7
post

ch

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:17
2
post

kā es varu šaut, ja man inventory ir tikai nazis un bat? lai admini pačeko.

dzīvē arī šausi nost 10 cilvēkus, ja tikai 1 no tiem ir atklājis uguni pret pd? loģika on point

 

Leonchiks
Servera administrators
Frakciju komanda
Ljona
102 atbildes forumā
Online: 15d 3h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 18:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:20
2
post

ta veidojas school shooting, nepatik viens atsauj visus

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:21
4
post

Jūs visi bijāt vienā ēkā tāpēc mēs nevarējām zināt cik un kam ir ieroči, pa mums atklāja uguni un vienu no LSPD nošāva, mēs atbildējām tieši ar to pašu. 

Jūs visu laiku šaudaties, nomirstiet un atkal sākas kaut kāda raudāšana, faktu kā tādu tas nemaina ka biji ar viņiem vienā ēkā tāpēc arī nošāva Tevi. 

Vairāk neko nerakstīšu, pietiks krāt postus, lai kāds no augstākstāvošajiem izskata, bet neviens neko nepārkāpa. 

grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:22
3
post

Šī ir jau ir kura reize, kad Fletcher/viņa frakcijas memberi šauj bez iemesla, kad cilvēkam pat nav izvilkts ierocis un vienkārši gadījās pa ceļam. Mani vienu dienu nobēra bez iemesla, uzreiz disarmoja un nepaskaidroja nemaz arī tad, kad prasīju. Fujaki vienkārši redz kādu, kas viņiem nepatīk un ber nost gandrīz vai instantly. 

https://imgur.com/a/SxOmQ5O - screenos un klipā var redzēt, ka tiku burtiski nodmots. IC čatā nedeva nekādu brīdinājumu, kā arī man nebija uz rokas ierocis. Devos PD virzienā, jo biju iznācis no alt tab un vēlējos paskatīties, kas tur notiek. 

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:24
1
post

un ko man darīt, ja es tur patrāpījos pa vidu? pd tā nestrādā, pajol, tad jau igsā arī nober visus, ja tur kāds ir ar ieroci - aptuveni šāda tev loģika.

 

Šī ir jau ir kura reize, kad Fletcher/viņa frakcijas memberi šauj bez iemesla, kad cilvēkam pat nav izvilkts ierocis un vienkārši gadījās pa ceļam. Mani vienu dienu nobēra bez iemesla, uzreiz disarmoja un nepaskaidroja nemaz arī tad, kad prasīju. Fujaki vienkārši redz kādu, kas viņiem nepatīk un ber nost gandrīz vai instantly. 

https://imgur.com/a/SxOmQ5O" target="_blank">https://imgur.com/a/SxOmQ5O - screenos un klipā var redzēt, ka tiku burtiski nodmots. IC čatā nedeva nekādu brīdinājumu, kā arī man nebija uz rokas ierocis. Devos PD virzienā, jo biju iznācis no alt tab un vēlējos paskatīties, kas tur notiek. 

pats labākais, ka instantly vienmēr iemet disarm un neko nepaskaidro, raksti kaut 10 reportus. 

komunicējam tikai caur sūdzībām

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 31. augustā, 23:25.

 

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:28
1
post

Si logika insane. Pienemsim, janis nosauj peteri un pie jana maja vel dzivo 50 cilveki. Tatad, policija atbrauc, nosauj visus 50 cilvekus, kuri atradas tai maja tikai del janisa. Jap, dzive ta ari policija rikojas!

 

esmu iesaistits saja, jo ari tiku nosauts

Pēdējo reizi rediģēja figura, 2022. gada 31. augustā, 23:29.

 

nu

grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:34
2
post

Jūs visi bijāt vienā ēkā tāpēc mēs nevarējām zināt cik un kam ir ieroči, pa mums atklāja uguni un vienu no LSPD nošāva, mēs atbildējām tieši ar to pašu.

 

Šis pēc būtības nav cops and robbers serveris, kur redzi criminals un viņus jānošauj. Dzīvē diez vai policija atklās uguni pa visiem, kas atrodas blakus, jo Peteris izdomāja šaut pa policiju. Diezgan stulbi.

 

Jūs nošāvāt ketaminu, pēc kā mēs visi salasījāmies, tikām ar heli uz jumta un visus nošāvām. Tāpēc vari neraudāt, ka nebija iemesls. 

Tas nedod tiesības šaut nost ik vienu, kas atrodas tajā telpā/vietā. Ja neredzi, kurš šauj, tad savaldi pirkstus un nešauj pretī random fujakam. 

 

//neesmu iesaistits tiesi saja situacija, bet pirms paris dienam principa tas pats ar mani notika. 

Pēdējo reizi rediģēja grauzejs, 2022. gada 31. augustā, 23:37.
DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:41
0
post

Dažas dienas atpakaļ man bija konfliktsituācija ka nošāvu 3 cilvēkus kuri manāmi bija čomi, jo kopā staigāja un aplītī stāvēja. Rēcīgi esot tas, ka es nevarēju šaut visus 3, jo man neesot bijis ic intelligence ka viņi ir bariņā.

Tad kāda velna pēc tagad notiek nobērti visi kas atradās iekšā pagalmā? Es gulēju gultā, redzu ekrānā pēkšņi deathscreenu. nindzas jus esat, pats narkomāns tikko atdzinās ka veica dm 'nošāva biedru, pieprasīja papildspēkus' nav jābūt otrādāk ģēniji? Kā nošauts ments izsauks papildspēkus

 

Tbh man apnika šis bērnudārzs. Tiešām tik stulbi esat? Jūsu vietā brauktu patrulēt uz igs, uzturēt kārtību ielās... nevis atriebties par nāvi dauņi

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:20
0
post

 

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:21
0
post

Mēģināšu vēlreiz.

lspd ļoti skauž mūsu lifestyle. Viņi arī grib šaut tā kā to daram mēs. Bez brīdinājuma, brutāli, precīzi, tāpēc ka gribam. Bet viņi piemirsa ka nav nelegālie un viņu uzdevums ir uzturēt kārtību nevis dmfestot.

Mēs šaujam ar iemeslu. Laupot veikalu, tiks nošauti menti ja stāsies pret mums. Nomirs policists kas veiks traffic stopu mums. Mēs neesam ne reizi nošāvuši policistu tāpēc ka viņš stāv uz ielas vai noiet garām. Mēs, frakciju alliance, netaisam bardaku un negribam karu pret policiju. Viss kas ir noticis šobrīd pret policiju, ir bijis iemesls aktīvai nelegālās puses lomuspēlei.

 

Tagad lūdzu pievērsiet uzmanību, šī sūdzība ir rakstīta par lspd kā viņi atvāca visus biedrus hoodā(ieksā pagalmā, uz jumta, apkārt hoodam). Vai lspd bija iemesls ierasties uz hood? Vai viņi šaus visus ko redz?

 

.......

 

Tik tālu es varu saprast. Nošāvām lspd čuvaku, jūs nošāvāt mūs. Bet ziniet, te jau viss ir aizgājis ārpus tēla. Šobrīd lspd reido visu ko ooc saista ar mums. Īpašumus, biznesus.

Lai vai kā, bet mūsu frakcija pavada serverī ļoti daudz laika, un mēs neesam daži cilvēki. Ja jūs uzskatat ka mēs dzinam huiņu, tad sodat mūs. Bet ja tiek rupji pārkāpti lomuspēles noteikumi, pārkāpjot skaidras ic un ooc robežas, izpaužot ooc dusmas pret mums tādējādi iznīcinot mūs ic, tad viss šis beigsies ar šo sūdzību.

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:31
1
post

jebal

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:33
4
post

Varu droši atzīt, ka jā, tika nošauti lieki cilvēki. Nu, ne vienmēr mēs taisamies tur meklēt, kurš šāva, kad šāva. Likvidējām visus, diemžēl, tas nav forši, mēs to atzīstam, bet tāda attieksme kāda ir Jums, tāda arī ir mums. Neesam pretīmnākoši un arī nebūsim. Vajadzētu ic vērsties kādam, bet nu mēs tādas izmeklēšanas par lethal force pielietošanu neveicam. Nu, ja kāds izdzīvoja, tad variet droši, mēs uzrposim un IC arī saņems sodu.

Jūs vienmēr izceļaties ar savām apšaudēm. Mums apnika neerpošana un šīs apšaudes, atbildējām ar tieši to pašu. Tas nav pareizs mindsets, bet kā bija, tā bija.
Ja nošāvām nepareizo un viņam uz rokas nebija ierocis, nu sadzīvo ar to. Jo ilgāk hujnu darīsiet, jo ilgāk mēs tā darīsim. Agrāk tā nebija, citās sezonās, varu pateikt kāpēc. Jo Jūsu uzvedība jebkurā situācijā, pat mazākajā traffic stop beidzas ar lieku apšaudi, tādēļ mēs nevēlamies riskēt ar savām dzīvībām. Agrāk apšaudes bija tad, kad džekam tiešām bija beigas, tagad tās ir uz katra stūra un ar Jums rpot nav iespējams, jūs neerpojat, jūs dariet sūdu. Tādēļ mēs arī pretīm nenākam un neveicam temesanu un neliekam jums tur pacelt rocinas un nepakojam. Vairāki pa mums šāva situācijā, tādēļ neitralizējām visus, kuri tur bija. Nav pareizs mindsets, bet kad mainīsies Jūsu, tad arī mēs būsim pretīmnākošāki. 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:36
1
post

Ja nošāvām nepareizo un viņam uz rokas nebija ierocis, nu sadzīvo ar to.

kāpēc man būtu jāsadzīvo ar kaut kādām tavām iegribām? ja nav pa ko šaut ej igs un dmo. Ja jau tagad atzīsti, ka lieki tiku nošauts, tad kāpēc metat false reportiem un neliekaties traucēti? Es aptuveni 40min nogulēju līdz respawnojos, jo neviens pajobaks nevar revivot, kaut gan paši labi zina, ka ir kļūdījušies. 

Kāpēc mēs tiekam sodīti ar administratīvo jailu par DM un jūs varat bērt visus ko redz, beigās vēl pierakstot "Varu droši atzīt, ka jā, tika nošauti lieki cilvēki. Nu, ne vienmēr mēs taisamies tur meklēt, kurš šāva, kad šāva."

Atgādinājums - Jūs kā admini rādat priekšzīmi lietotājiem, nevis pārkāpjot noteikumus cenšaties kaut ko panākt.

 

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 01. septembrī, 00:40.

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:39
2
post

Pizda, bomzhu f3 LSPD DM atļauts, jo viņā ir 4 lowaki admini, kam RP saprašana ir tuvu nullei, bet mums par katru DM jāsēž 40min ajail. Un tas MG līmenis reidojot visus pēc nikiem arī ir prātam neaptverami. Lielākus bomzhus LSPD iekš LVRP es kopš 2014. gada neesmu redzējis. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:41
5
post

Image result for cj crying @kakulacis connor bokseris

Pēdējo reizi rediģēja SANLA, 2022. gada 01. septembrī, 00:42.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:45
6
post

@cartridge tev jau sen nav spēlētāja statusa bet gan troļļa. Samierinies ar to, ka mēs neveicam pārrunas ar troļļiem, tieši tā pat kā asv neveic pārrunas ar teroristiem. 
Jūs esat teroristi, mēs asv, ja nesaprati. 

Jūs arī ziniet, ka parastie spēlētāji tiek sodīti maigāk nekā Jūs. Man šķiet, nav jāskaidro kāpēc. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 01. septembrī, 00:45.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0