bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
6
5
topic
Sūdzība par [yamaha aerox klubs] [crystal garden housing] [yamaha booster klubs]
duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:23

Dēļ šīm trim ''organizācijām'' serverī drīz vien nebūs spēlētaju,jo nav reāli vairs atveidot jebkāda veida lomuspēli,ja serverī katram otrajam ir izsniegti ieroči.Katru reizi kad es pabraucu garām igs,viena no šīm organizācijām tur sēž un šauj visu kas kustās un admini par to neko nedara.Es nesaprotu kapēc vispār šitādiem zābakiem tika izsniegti dropi,ja screenshoti un viņu darbības ic ir vienkārši bēdīgas?yamaha booster klubs daļu no saviem ssiem edito wordā,viens no viņu ssiem ir kā eventa laikā viņi mani dmoja ar nazi un šāva.Viens no viņiem noscreenojis kā sit mani ar nazi un wordā saeditojis par ''rp situāciju''.Bļe tak vienkārši nežēlojat tos kartupeļus,visas labās organizācijas jau ir aizgājušas prom no servera šitādu zābaku dēļ..Sen jau bija laiks likvidēt šos insektus,cerams ka pēc ši posta kautkas tiks darīts lietas labā.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:28
1
post

Gl banojat 16(!!!!!) aktīvus spēlētājus. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:42
1
post

Tak ble atpisas ar tam sūdzībām, kas tā pa sūdzību vispār? Tak katru dienu 20 sūdzības, atpūšaties 


duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:44
2
post

ieskrien stabā wo1n ,tev nav tiesību zem mana posta izteikt savu viedokli,vari droši iet talāk huiņu dzīt un sēdēt savā stikla garāžā.

grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:45
0
post

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:46
0
post

izlasiju patika loti atbalstu

eksamena tip - so organizaciju del nevis del sim organizacijam fujak jutos 

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:48
0
post

Dosu rekomendaciju, labi rpo, ir rpots kopa un tiesam pratis apmacit speletajus. Nedaudz aktivaks vareji but, bet pie ta vienmer var piestradat ;)

 

nu

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:51
2
post

Da tie Yamaha pajobaki ir erpot neviens nejedz

 

 

 

 

jurislips
Lietotājs
jurs
113 atbildes forumā
Online: 20d 19h 14m
Redzēts 28. martā, 20:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:52
0
post

 

 


 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:53
0
post

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. augustā, 22:54
0
post

flecers lohs

 

Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 24. augustā, 15:24
0
post

Ja godīgi šobrīd ir diezgan stulba situācija serverī, legālo organizāciju aktivitāte salīdzinājumā ar nelegālo ir ļoti maza. Man jau kādi 5 cilvēki ir piedāvājusi narkotikas un ieročus, bet policistu nevienu vēl neesmu redzējis !

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2022. gada 25. augustā, 15:25
1
post

servw polacija visi ir nooberi TC! ™️©

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 25. augustā, 15:37
0
post

Nav galīgi nekādas jēgas sūdzēties par viņiem, tāpat neviens nebanos viņus. Kā izbanos viņus, serverī pazudīs visa aktivitāte, jā, varbūt ar viņiem serverī tagad ir slikti un vislaik šaudās, bet tas jau nenozīmē, ka tā ir problēma. Taisi skrīnus vai filmē, ja sanāk ar viņiem saskarties un visu laiku kaut kas notiek, tad raksti normālu sūdzību nevis šādu. 

Pats ļoti bieži ar viņiem saskaros un nesūdzos par to, vienkārši pajautāju lai mani /revive kāds administrators un nesaku, ka vajadzētu kādu no viņiem ajailot. Sākumā kaitināja viss tas, bet tagad ir galīgi vienalga. 

Pat bez sūdzībām viņus ajailo vislaik tāpēc nav jēgas sūdzēties. 

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. augustā, 19:23
0
post

hz ir iespeja nespelet mta un viss labi bus

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts Vakar, 19:09
Pievienots, 2022. gada 26. augustā, 10:39
0
post

Mēs visi ļoti labi saprotam situāciju, kas izveidojusies šo frakciju dēļ, mēs esam pieņēmuši lēmumu šo frakciju biedrus sodīt bargāk. Varbūt būs kāds ievērojis šos sodu lielumus sūdzībās no viņu puses. Viss tiek darīts, nav tā, ka administrācijai vienalga.

-

Nedaudz izteikšos arī no savas puses par cik liela daļa servera nesaprot manu mērķi un kladzina tikai, ka es viņus aizstāvu un vispār nepieņemu nekādus soda mērus. Tad nu lūk, varam ielūkoties iesaistīto history ierakstos.

daunars -

4 ieraksti, 1 no manis, daunars on nerādās tik bieži tādēļ tas būtu saprotami.

figura -

17 ieraksti, 5 no manis.

cartridge -

Nemetīšu screenshot, jo tur jau scrollojams tūlīt būs un tikai 2 ieraksti no manis anyway.

joebiden - 

Arī tūlīt būs scrollojams, no manis 11 ieraksti.

-and so on-

-

MY POINT -

Es nevienu nepiesedzu, pildu savus pienākumus. Es saprotu, ka dažiem tā liekas tikai tāpēc, ka es patiesas sūdzības atzīstu par patiesām un nepatiesas par nepatiesām, bet jums pašiem tas smieklīgi neliekas? Jūs atrodat mazāko lietu pie kuras piesieties un sākat attackot, mani protams tas neietekmē, vienkārši liekas smieklīgi, ka jūs man šo visu mēģinat uzgrūst. Vadība šīm sūdzībām iet cauri un protams redz pieņemto lēmumu, beigu beigās nevienam nav pretenziju, izņemot tos, kuri seko līdzi baram un pat neapsver pašu situāciju. Es protams saprotu no kurienes viss šis nāk - ''tu rpo viņu frakcijā, draudzējies ar troļļiem, piesedz viņus, par spēlētājiem tev pohuj'', kas attiecas uz šo, ļoti labi saprotu, ka esat frustrated par to, ka es atveidoju goofy ass lomuspēli ar troļļiem, BET, šo jau vairākas reizes esmu teicis administrācijai, daži saprot, daži ir indivīdi (fletcher), tas ir mans veids kā nedaudz apklusināt to dmošanu, domāju esat pamanījuši, ka dmo tikai vakaros, tas ir tikai tāpēc, ka vakaros neesmu ar viņiem kopā, padomājat, kurš spēlētājs, pat trollis tagad ietu dmot administratora priekšā? Pa dienu tusēju ar viņiem, atveidojam troll lomuspēli, kas liek mums pašiem tikai ierēkt, nevienu citu neaiztiekam, daram to savā starpā, vakaros ir cits stāsts un protams šie spēlētāji tiek par to sodīti ja administrācijai tiek nodoti pierādošie materiāli.

-

Kas attiecas uz tavu topiku, duman, tas neko nespēj izdarīt lietas labā, tu tikai izsaki savu viedokli un domā, ka administrācija sen jau nav izlēmusi pieņemt vajadzīgos mērus. Ja tu veido sūdzību, tad veido to attiecīgi, ievietojot pierādījumus kā video, screenshotus, pilnībā visu, kas pamato spēlētāju sodīt, veido kaut 100 sūdzības ievietojot pierādījumus un tu redzēsi rezultātus. Kas šāds vispār mums nepalīdz, ko tu gribi, lai mēs izdaram ar tavu viedokli, kas pielīdzināms dažiem citiem spēlētājiem? Tāpēc jā, kopsavilkumā jums nāksies saprast, ka administrācija rīkojās, viss tiek darīts un šis tavs topiks ir bezjēdzīgs ja tas pat nepasniedz kādu piemēru ar pierādījumiem.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0