bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
2
5
topic
sudziba par ketaminu aka jitzie aka low rp jutos draugu
Aleksej Nikolaev
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 10h 45m 23s
Redzēts 2022. gada 22. augustā, 22:19
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:14

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Aleksejs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Ketamins

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Jur Leather un viņa low rp banda "jutos"

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: neapties jail. tātad braucu mierīgi nevienu neaiztieku, pēkšņi mani notaranē lowaku banda kura visslaik man šauj bez iemesla un arī parējiem, dmo vārd sakot. nopito mani un sašauj riepas, es negribu erpot ar tiem lowakiem, jo man nav zināms iemesls kāpēc viņi tā rīkojās, protams tur viss bija sarunāts lai tik es jail dabonu, viss sarunāts ar Ketaminu bija, jo viņš ar viņiem draudzējās un pisās. mani ieliek jail. rakstu Ketaminam kad gribu dzirdēt iemeslu. ko es esmu izdarijis viņiem IC ka šādi dara. tas tik saka ka es GF taisij un neerpoju. veel joprojām esmu ļoti uzvilkts, dabūju veel banu uz 1H no Ketamina.. 

Pierādījumi: https://failiem.lv/u/6x4sudybq

Komentāri: Vēlos lai administrātoru Ketaminu soda pa pilnu programmu un vēlos dabūt un jail un unban. ja nē tad man nav vairs vēlmes šeit spēlēt, katru dienu notiek šādas situācijas, katru dienu tie lowaki šauj un taranē. ja nesodīsiet administrātoru un man nebus unjail un unban es šeit neturpināšu erpot un visumā spēlēt. tā arī pazūd tie cilvēki un aizskrien uz citiem projektiem.   ((P.S ... KETAMĪN NEMAZ NEDOMĀ VĒRT  ŠO TOPIC CIET KĀ AIZVĒRI IEPRIEKŠĒJO SŪDZĪBU NO MANAS PUSES!))

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:16
1
post

vecit, tu mums braukā pakaļ ar savu balto e39 un random sūdu dari, tā vien šķiet, ka tu gribi, lai tevi kāds pieņem. ketjiks ir pietiekoši mums ajail sadevis, tāpēc atpisies no mums un pats sāc kaut ko darīt. es tevi arī šodien gribēju nopīpēt, bet nācās off iet.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:22
2
post

ch te lowaks geralds ble

krc tu sudzies par ketaminu, jo ketamins nelava tev neerpot? mes norm gribejam uzrpot, tu pa taisno ooc catina raudi.

tas, ka man ir niks geralds neatbrivo tevi no pienakuma rpot fujaks jutos

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:30
2
post

taisi GF, nepartraukti mus ooc cela provoce, ir pat pieradijumi, speciali brauka garam mums un tad raudi, ka tev kads nak ar ieroci virsu 

pats vainigs, ka nespeji atveidot rp situacija un taisi gf

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 21. augustā, 20:30.

 

Aleksej Nikolaev
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 10h 45m 23s
Redzēts 2022. gada 22. augustā, 22:19
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:34
1
post

Lowaku viedokļus neprasiju, viss vairāk interesē kāda augstāka amata administrācijas viedoklis . Jus bļe lowaki man paši visslaik piepisaties un taranējat.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 16h 5m
Redzēts 29. maijā, 23:27
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 20:38
1
post

Agrāk likās, ka krilja ir skabarga pakaļā augstākajā pakāpē, bet tu, vecīt esi kaut kas galīgi cits.

-

neapties jail. tātad braucu mierīgi nevienu neaiztieku

Labi, tas ir OOC, bet tev vispār tajā brīdi bija 0 iemesli kaut ko šādu teikt. Pats provocē, tevi neviens neaiztika, tu neesi izredzētais, jo diezgan liela servera daļa tiek aplaupīta daily.

-

Neviens nenoliedz, ka jauniešiem ir tendence trollēt, BET, viņu /history izskats nedod tev imunitāti atteikties no situācijas atveidošanas, kas ir pēc noteikumiem.

Ar tevi mēģina uzsākt situāciju, pēc tā seko ''Aleksej Nikolaev: (( iemesls? ))'' un centieni aizbraukt prom kamēr tavā sejā tēmē ar MAC-10.

-

Lai arī cik smieklīgā veidā tas norisinājās, tev still tika dota iespēja sākt atveidot situāciju. Viss ko tu dari, ir iemet false report, ja tev liekas, ka tu reportā vari ierakstīt ''jutos gang dmo'' un tev automātiski tiek salabots auto un personas sodītas, tad tā nav, tam visam jābūt pamatotam skatoties uz situāciju, nevis viņu /history.

-

Lūk mūsu jaukā diskusija, kas noveda pie šī - .

-

Es personīgi, sūdzību nevēršu ciet, bet domāju te viss ir skaidrs, skatoties arī uz tavu pagātni (servera nomelnošana, citu serveru reklamēšana).

Nervus tu nespēj savaldīt, tev ir liela problēma, ja tev tiešām ir 26 gadi, tad nespēju iedomāties kā tu tik ilgi esi nodzīvojis nenogalinot kādu.

Izsēdēsi stundas banu, stundas jailu un domāju, ka atkal jau būs gaidāms, kas šāds - .

Aizgāji toreiz BunnyHop pilnas ausis piestāstīji, viņš tev piekāpās un tagad tu domā, ka esi pāri visiem spēlētājiem serverī, atvaino, tā nav. Tu nedrīksi izvēlēties ar ko atveidosi RolePlay un ar ko tu to neatveidosi kamēr tas iekļaujās noteikumu normās.

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 21:19
1
post

jebanats confirmed

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Lietotāji skatās šo tēmu: 0